Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilder vs Szpilka
12-12-2015, 11:27 PM
Post: #51
RE: Wilder vs Szpilka
I się okaże , że Artur zostanie Mistrzem Świata Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 08:40 AM
Post: #52
RE: Wilder vs Szpilka
Wawrzyk w wywiadzie dla Interii wypowiedział się na temat walki:
16 stycznia Artur Szpilka zmierzy się z Deontayem Wilderem. Nie za wcześnie na walkę o mistrzostwo świata WBC?

- Nie wydaje mi się. Artur przebywa w Stanach Zjednoczonych od dawna. Jest w wielkie formie, stoczył trzy walki i wszystkie wygrał. Ma wszystko, aby wygrać z Wilderem. Jest technika, szybkość i najważniejsze, przygotowanie psychiczne.

Kluczem do wygranej będzie głowa?

- Zdecydowanie tak. A jak ktoś jest silny psychicznie, to bez względu na wiek. Nie ważne, czy masz 20 czy 35 lat. Albo to masz, albo nie. Dużo rozmawiamy z Arturem i moim zdaniem on to ma. Szanse na zwycięstwo ma naprawdę duże.


Dawno nie czytałem tak niemerytorycznej wypowiedzi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 06:29 PM
Post: #53
RE: Wilder vs Szpilka
Po tym wywiadzie widać, że Wawrzyk nie wierzy w Szpilkę ale dla kurtuazji mówi to, co mówi. Cóż innego mógłby powiedzieć o koledze?

Ciekawi mnie natomiast, co Metzger ma do powiedzenia o tym pojedynku, bo przecież nie darzy sympatią czy szacunkiem ani Wildera czy Szpilki a więc może być najobiektywniejszy z nas wszystkich. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 07:36 PM
Post: #54
Bug RE: Wilder vs Szpilka
(14-12-2015 06:29 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ciekawi mnie natomiast, co Metzger ma do powiedzenia o tym pojedynku, bo przecież nie darzy sympatią czy szacunkiem ani Wildera czy Szpilki a więc może być najobiektywniejszy z nas wszystkich. Wink
Metzger myśli, że kluczowa będzie dysproporcja w sile fizycznej. Nie potrafię sobie wyobrazić żadnego korzystnego dla Szpilki scenariusza poza jakimś mistycznym lucky punchem. Będę mu kibicował, ale obawiam się, że skończy się na brutalnym świniobiciu, które odciśnie się na psychice Szpilki znacznie głębiej niż Jennings i na bardzo długo strąci go w rankingach.

Szkoda, że nie doszło do pojedynku z Mansourem. To było coś, na co wszyscy czekali - realny, poważny test. A dostaliśmy rzucenie się z motyką na słońce (co prawda za dobry cash).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2015 07:49 PM przez Krzych.)
Post: #55
RE: Wilder vs Szpilka
(14-12-2015 08:40 AM)Gogolius napisał(a):  Wawrzyk w wywiadzie dla Interii wypowiedział się na temat walki:
16 stycznia Artur Szpilka zmierzy się z Deontayem Wilderem. Nie za wcześnie na walkę o mistrzostwo świata WBC?

- Nie wydaje mi się. Artur przebywa w Stanach Zjednoczonych od dawna. Jest w wielkie formie, stoczył trzy walki i wszystkie wygrał. Ma wszystko, aby wygrać z Wilderem. Jest technika, szybkość i najważniejsze, przygotowanie psychiczne.

Kluczem do wygranej będzie głowa?

- Zdecydowanie tak. A jak ktoś jest silny psychicznie, to bez względu na wiek. Nie ważne, czy masz 20 czy 35 lat. Albo to masz, albo nie. Dużo rozmawiamy z Arturem i moim zdaniem on to ma. Szanse na zwycięstwo ma naprawdę duże.


Dawno nie czytałem tak niemerytorycznej wypowiedzi Wink

Znowu jakieś gadki szmatki o głowach, byciu sobą i szybkościachTongue

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 11:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2015 11:23 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #56
RE: Wilder vs Szpilka
A można by dołączyć do tego tematu ankietę? Czy już się nie da?

I czy jest tu na tym forum choć jedna osoba, która uważa, że Szpilka wygra i która potrafiłaby to uargumentować? Coś Kuba pisał, że Szpilka wypunktuje Wildera ale może to był tylko krótkotrwały przypływ optymizmu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 11:53 PM
Post: #57
RE: Wilder vs Szpilka
(14-12-2015 11:21 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  I czy jest tu na tym forum choć jedna osoba, która uważa, że Szpilka wygra i która potrafiłaby to uargumentować?

Najlepszy argument jest taki-to jest boks, nie ma 100% pewniakow. Stara i niesmiertelna prawda bokserska ktora sprawdza sie kazdego roku. Gorszy dzien mistrza, kontuzja, lucky punch, Szpilka wzniesie na level SS2, a moze nawe SS3? Argumenty moga byc najdziwniejsze.Tongue
Dla mnie Wilder wyraznym faworytem i trudno mi byloby uzasadnic jak Szpilka mialby wygrac. Dla mnie Artek dajac dajac walke jak Whyte z Joshua by nic nie stracil, a juz na bank w oczach fanow w PL by nie stracil, bo tu szanse mu raczej beda zabierali i spodziewali sie Golota vs Lewis.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2015, 12:49 AM
Post: #58
RE: Wilder vs Szpilka
Ludzie mówili że Wilder nie ma
kondycji, nie wytrwa 12 rund, mówili że nie ma techniki pisali że ma plastikową szczęke może,
że wyjdzie to ze Stiverem,

A okazało śie że i ma dobrą kondycje,
12 rund to dla niego no problemo,
potrafi składać ładne kombinacje,bić z dystansu, no i może przyjąc na twarz
mocne ćiosy,

Jest naprawde dobrym pieściarzem,
ja tu upatruje szanse Szpilki w tych
aspektach które przytoczył up, bmh
kontuzja Wildera podczas walki,lucky punch
lub wznieśienie sie Artura na jakiś niewidzialny
poźiom z dragon balla dajmy na to, Wink

Inaczej te szanse naprawde wyglądają blado
Warunki,i te inne aspekty które podsunąłem
na początku na korzyść Wildera
nawet w obronie jest lepszy niż Szpilka
który potrafi łapać wszystko co leći na twarz
podczas krótkiej walki, z kulawym kombatantem,
No jedynie szybkościowo Szpilka może jest
lepszy, tyle moge na jego stronę dobroći dać

To jest boks wszystko może śie zdarzyć
skoro Dawid mógł Goliata procą skończyć to
i Szpilka ma jakieś szanse,procy nie ma
ale ma pieści i ambicje,zobaczymy co bedźie śie
dźiało 16 January.!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2015, 10:27 AM
Post: #59
RE: Wilder vs Szpilka
Możliwe, że na gali wystąpi Andrzej Wawrzyk. Jego przeciwnikiem miałby być ktoś z trójki: Stiverne, Breazeale lub Washington - możliwe że wszystkich tych pięściarzy zobaczymy na gali, choć osobiście w to wątpię ze względu na krótki czas do niej (z drugiej strony i Stiverne i Breazeale powinni być w treningu).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2015, 12:00 AM
Post: #60
RE: Wilder vs Szpilka
Mógłby Wawrzyk zawalczyć ze Stiverne. Byłbym również mega ciekaw takiej walki.

A wracając do dania głównego. Chciałem się zapytać czy Wilder walczył już kiedyś z jakimś w miarę znaczącym mańkutem? Oraz kto jest lepszy w półdystansie, Wilder czy Szpilka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: