Forum - BOKSER.ORG
Cop - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Cop (/thread-113.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Cop - Dudas - 02-03-2014 08:00 PM

Czy to aby na pewno ten sam cop z głównej? Przecież on mnie zna, kontaktował się ze mną parę razy i pisał mi długie maile, kiedy zbanowałem go w przeszłości. Wtedy gorąco mnie zapewniał, że popełniam błąd i z szacunkiem wyrażał się o mnie i mojej pracy. Apelował o przywrócenie, które miało pomóc całej stronie Bokser.org, nawet przesyłał mi zdjęcia. Oczywiście mam tamte wiadomości do dzisiaj, właśnie je przeglądałem. Jest więc kilka możliwości:
A) cop obraził się na mnie i próbuje mnie dyskredytować. Bez komentarza. To by tylko pokazało, że słusznie z nim postąpiłem.
B) ma totalną sklerozę, w co absolutnie nie wierzę. Jest mimo wszystko inteligentnym gościem z dużą wiedzą. Wiem, że mnie pamięta.
C) to nie jest ten sam cop, tylko ktoś się pod niego podszywa. Takich akcji bywało więcej, nie byłoby to nic nowego.


RE: Cop - Joker - 02-03-2014 08:03 PM

Dobrze piszesz redd Smile
Jeszcze cop się czkawką odbije dla tego forum.Osobiście to trace ochote by się udzielać bo wchodze tu,czerwone rękawice i w każdym temacie boks to biznes...

Dudas
Jeżeli moge spytać zdjęcia z gal ?Smile


RE: Cop - Sander - 02-03-2014 08:09 PM

Ja już powoli mam dosyć. Czytać mi się już tego nie chce a co dopiero dodać coś od siebie...
Wszędzie te jego wywody... "Boks zawodowy", "boks to biznes", "język Polski nie jest moim pierwszym" i to ciągłe cytowanie postów innych userów. Ten człowiek jest tak uciążliwy, że ciężko to opisać... Ignorowanie go nic nie da bo przecież wielu ze starych userów z nim dyskutuje... Efekt? Tematy gdzie się udziela odstraszają...


RE: Cop - KrychuTMT - 02-03-2014 08:09 PM

Co za cyrk tutaj się robi Big GrinBig GrinBig Grin . Najpierw " cop historia prawdziwa" przytoczona przez RedHawk'a , potem zbiorowy strach przed atakiem gimbazy i innych chujoz , a teraz rozpamiętywanie korespondencji i podważanie prawdziwości cop2. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń , póki co jest beka Big Grin .


RE: Cop - BMH - 02-03-2014 08:11 PM

(02-03-2014 07:58 PM)redd napisał(a):  Widzę, że co po niektórzy cieszą się, że na forum "są kontrowersje i dyskusje o dupie Marynie",

Redd
Po co ta cezura?Big Grin


RE: Cop - Matys - 02-03-2014 08:13 PM

[Obrazek: Stephen-Colbert-Popcorn.gif]


RE: Cop - Sander - 02-03-2014 08:14 PM

Dwa dni tego stwora na forum i już syf w tematach. Oby tak dalej...


RE: Cop - KrychuTMT - 02-03-2014 08:17 PM

@Sander
Nie histeryzuj , póki co śmietnik jest w tym temacie i jeszcze w jednym gdzie @Metzger uczy polskiego tego "stwora" Smile .


RE: Cop - BMH - 02-03-2014 08:17 PM

Szkoda, ze jest tu takie sztywne towarzycho.Big Grin Ja chetnie bym poczytal kolege cop'a.


RE: Cop - Joker - 02-03-2014 08:22 PM

Ja Nie mam przyjemności pisać z kimś kto ma mnie za barana a samego siebie kreuje na alfe i omege pisząc ciagle o boksie jako biznesie...
Bym zapomniał jak cop może pisać tu na forum z zaściankowymi i prowincjonalnymi kmiotami...