Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
28-12-2011, 01:18 PM
Post: #1
Wink Cop
Witam,

Temat skierowany raczej do osób aktywnych we wpisach pod artykułami na portalu bokser.org

Pod tematami o Tomaszu Adamku pisze niejaki cop. Nie ulega chyba wątpliwości, że jego nachalne promowanie Tomka i kreowanie się na alfę i omegę, tylko w tematach o jednym pięsciarzu, są czymś spowodowane.

Szczerze, mimo że nie mam dowodów, to jestem pewien, że jest to osoba opłacana, mająca promować Tomka, nadchodzące walki i robić poruszenie w środowisku fanów pięściarstwa.

Pytanie, czy jest sens dyskusji z tą osobą, nie odmawiając mu nawet wiedzy o boksie?

I pytanie z teorii spiskowych, czy cop to Scoop Malinowski? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 02:26 PM
Post: #2
RE: Cop
Patrząć na niechęć do Adamka wśród wielu kibiców z bokser.org takie osoby jak cop są jak najbardziej potrzebne Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 02:38 PM
Post: #3
RE: Cop
Użytkownik cop pisze nie tylko w tematach o Adamku, gdyż do tych ostatnich nawet nie zaglądam (robi się tam zazwyczaj największe szambo na bokser.org, a poza tym kategoria ciężka interesuje mnie niewiele bardziej, niż liga badmintona w Chinach Ludowych), a tysiące jego komentarzy widziałem na stronce.

Co o nim uważam? Zwykły troll, jakich wiele, z tą różnicą, że prawdopodobnie mieszka za Oceanem. Nie wchodzę z nim nigdy w dyskusję, gdyż sprowadza się ona u niego do miotania obelg w stronę innych użytkowników i powtarzania w kółko tych samych frazesów. Fakt, jest charakterystyczny, ale mi przypomina raczej menela w autobusie (wszyscy zwracają na niego uwagę, nikt jednak nie chce mieć nic wspólnego), niż dziennikarza, lub eksperta (co zasugerował jeden z użytkowników powyżej).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 03:28 PM
Post: #4
RE: Cop
Oczywiście, że kojarzę jego brednie. Myślę, że on po prostu jest fanem Adamka i to aż do przesady i stąd jego ślepota co do swoich komentarzy na bokser.org
Opłacany nie jest na pewno bo gdyby był to kilka dobrych godzin dziennie spędzał by na forach i wszedzie pisał by swoje brednie a on aż tak bardzo chyba nie wczuwa się w rolę promowania Adamka wszędzie jak się tylko da.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 04:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2011 05:08 PM przez lubieznyzenon.)
Post: #5
RE: Cop
Trzeba przyznać, że cop to osoba która wzbudzała emocje(głównie negatywne) i robiła szum wokół siebie i wokół walki Adamka.

Ja tam lubiłem jego wypowiedzi, można mu zarzucać całkowity brak obiektywizmu, ale nagrzewał atmosferę na walkę Adamka z Kliczko niesamowicie. Cytował jakieś wywiady z Tomkiem i ekspertami przed walką, sporo działał.

Ale po walce jakoś cop zniknął...

Nie wykluczam, że cop to któryś z dziennikarzy mieszkających za oceanem, nie wykluczam, że to ktoś z Adamek Team. Najfajniejsze były teorie spiskowe sugerujące, że cop to Ziggy Rozalski Tongue.

Być może wkrótce się to wyjaśni... http://forum.bokser.org/user-65.html
Chociaż to pewnie jakiś troll a nie cop założył to konto na forum.


Edit: http://www.boxinginsider.com/columns/sco...-column-9/

Coś świeżutkiego - widać aż za dużą chęć do polskich bokserów na samym końcu artykułu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 05:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2011 05:46 PM przez ManagerSilnego.)
Post: #6
RE: Cop
Cop (czytaj: klop) to człowiek opłacony przez Team Adamek, który ma za zadanie promowanie osoby Adamka i jego walk. Czysty marketing, jest chroniony przez bokser.org i dlatego mimo faktu iż wyzywał niejednokrotnie innych użytkowników nadal nie został zbanowany. Szkoda, że redakcja nie potrafi pozostać bezstronna i toleruje takie działania, ale cóż, przecież nawet w logo orga na Facebooku nie ma logo Bokser.org tylko nadal jest twarz Adamka...
Poza tym cop już nie raz przyznawał się pisząc "czy wy nie rozumiecie o co tu chodzi?" Nie jest to jednak ani Malinowski z Insidera, ani Rozalski. Nie jest to też Garczarczyk, ani Skrzyński, których wcześniej podejrzewano. Nie wiem ile cop zarabia za pisanie swoich kocopołów, ale wiem, że bardziej szkodzi Adamkowi tymi durnotami niż mu pomaga, podobnie jak Adamek szkodzi sam sobie mówiąc o aklimatyzacji.
PS. Cop nie bierze kasy za pisanie na forum, on po prostu jest na etacie i zajmuje się adamkowym marketingiem itp. Na orgu pisze raczej jako wolontariusz gdy czas pozwala i nikt mu nie liczy "na akord" za każdy osobny wpis. Nick "cop" nie jest jego jedynym. "black1" oraz "mentorboksu" również należą do niego i czasem rozmawia sam ze sobą.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 05:46 PM
Post: #7
RE: Cop
Przechyły są w każdą stronę, niedawno zjawił się niejaki Mocny, który wałkuje temat o "słabym" Adamku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 05:57 PM
Post: #8
RE: Cop
Dla niektórych trollowanie na forach to sens życia i nie mówię tu tylko o niejakim Copie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2011, 09:09 AM
Post: #9
RE: Cop
ManagerSilnego, Ciebie też można posądzić o agenturalność, tylko w drugą stronę Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2011, 01:49 PM
Post: #10
RE: Cop
Jakby się uparł to każdy z nas jest opłacany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości