Forum - BOKSER.ORG
Fajne filmy, które polecacie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Film (/forum-23.html)
+---- Wątek: Fajne filmy, które polecacie (/thread-1297.html)



RE: Fajne filmy, które polecacie - BMH - 17-02-2014 07:01 PM

(17-02-2014 05:05 PM)KrychuTMT napisał(a):  Pewnie chodziło o niektóre persony z dawnych latach , dokładniej o przywódców paru państw którzy są odpowiedzialni za ludobójstwa itp.

Np. kto taki?


RE: Fajne filmy, które polecacie - KrychuTMT - 17-02-2014 07:04 PM

Przykładowo Hitler i Stalin .


RE: Fajne filmy, które polecacie - BMH - 17-02-2014 07:09 PM

Wlasnie sie zastanawialem, czy Hitlera mozna z calym przekonaniem nazwac seryjnym morderca? Mozna? Slabo sie orientuje, wiec nie wiem. Jednak Hitler, czy Stalin mi nie bardzo pasuja pod pojecie "seryjnych mordercow".

Ciekawostka
Robert K. "Ciolo"
http://tvp.info/magazyn/po-godzinach/ciolo-specjalista-od-tortur-i-zabijania/8107249
Znam kilku starszych chlopakow ktorzy go znali osobiscie, ale tez znam-a raczej znalem bo kontakty nam sie zerwaly po zakonczeniu nauki- jego corke.. Chodzilismy razem do jednej klasy w gastronomicznej szkole, i jako jedyny(poza niektorymi nauczycielami) wiedzialem kim byl jej ojciec. Fajna dziewczyna, szkoda mi jej bylo odkad sie zwierzyla.


RE: Fajne filmy, które polecacie - Joker - 17-02-2014 07:20 PM

Strzele offtopem ale dla mnie seryjny morderca to gość który samodzielnie załatwił kilkunastu/kilkudziesięciu ludzi.Hitler i towarzysz Stalin to dla mnie ludobójcy.


RE: Fajne filmy, które polecacie - BMH - 17-02-2014 07:23 PM

Joker
Raczej masz racje.


RE: Fajne filmy, które polecacie - KrychuTMT - 17-02-2014 07:26 PM

Przeczytajcie zacytowany przeze mnie post . Nie ma tam nic o seryjnych mordercach .


RE: Fajne filmy, które polecacie - BMH - 17-02-2014 07:34 PM

Racja Krychu. Skupilem sie na tych "seryjnych mordercach", i nie skojarzylem, ze ktos moze probowac porownywac np. Bundego do Hitlera, Stalina, czy innych przywodcow odpowiedzialnych za ludobojstwo na taka skale.Wink


Liczby na bank nie sa doklande, ale... i tak wyglada to prze*ebanie.
Confused http://www.wykop.pl/ramka/755099/infografika-najwieksi-mordercy-w-historii-hitler-wygral-stalin-nie/


RE: Fajne filmy, które polecacie - Gogolius - 23-02-2014 02:56 PM

"Napiszcie co sądzicie o filmie Jack Strong jak obejrzycie, zastanawiam się czy się nie wybrać na niego z kobietą ale polskim filmem generalnie się brzydzę, poza tym obawiam się propagandówki. "

Zależy w którą stronę propagandówki. Pasikowski sympatii do Kuklińskiego nie ukrywa i przedstawia go jako postać w 100% pozytywną, jako prawdziwego patriotę itd.
Jeśli uważasz pułkownika za zdrajcę narodu to nie masz czego szukać w kinie (chyba że frustracji).

Jeśli idzie o sam film to o dziwo mniej w nim sensacji (której spodziewałem się po Pasikowskim) a więcej dramatu.
Daleko tu do ciężkiego klimatu innych polskich filmów jak "Sala samobójców". Z drugiej strony "Psy" to nie są.

Mnie się film podobał, reżyser fajnie trolluje na końcu i to w dwóch miejscach. Szacunek za ten motyw. Mimo, że obraz składa się głównie z gadania, gadania i gadania to jednak ogląda się fajnie i te dwie godziny idą bardzo szybko.
Czasu spędzonego w kinie nie żałuję ; )


RE: Fajne filmy, które polecacie - Sander - 25-02-2014 09:55 PM

Obejrzałem "Pod Mocnym Aniołem" i jestem zażenowany...


RE: Fajne filmy, które polecacie - kubala1122331 - 25-02-2014 09:59 PM

A dlaczego?