Forum - BOKSER.ORG
Fajne filmy, które polecacie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Film (/forum-23.html)
+---- Wątek: Fajne filmy, które polecacie (/thread-1297.html)



RE: Fajne filmy, które polecacie - Joker - 21-03-2014 11:30 PM

,Cholat Sjakl w
języku miejscowego ludu
Mansów oznacza dosłownie
"Górę Umarłych"; nazwa ta miała
się okazać bardzo ponurą
przepowiednią.'
*
To akurat z wiki


RE: Fajne filmy, które polecacie - KrychuTMT - 21-03-2014 11:31 PM

Co to za różnica , obydwie nazwy wskazują , że nie jest to zbyt przyjazne miejsce .


RE: Fajne filmy, które polecacie - BMH - 22-03-2014 01:55 PM

"Wilk z Wall Street". Zajebisty!
[Obrazek: Pokazy-przedpremierowe-filmu-Wilk-z-Wall...lantic.jpg]

"Najlepsze najgorsze wakacje". Typowa komedia na wieczor we dwoje, jak dla mnie 6/10, ale mojej kobicie sie bardzo podbalo.
[Obrazek: 7563390.3.jpg]


Ostatnio pisalem o tych 47Rollinsach, i wiecie co... Keanu Reeves, ktory zagral glowna role, w tym roku skonczy... 50lat!!! Drugi Bernard Hopkins? Szok!


RE: Fajne filmy, które polecacie - Sander - 23-03-2014 03:16 PM

[Obrazek: 7566952.2.jpg]
Obejrzałem dziś film "Tragedia na przełęczy Diatłowa" i oceniam - 7.5/10.

Całkiem ciekawie zrealizowany, przedstawiający jedną z wersji wydarzeń - w sumie czy nierealną? Polecam.


RE: Fajne filmy, które polecacie - DrJarema96 - 24-03-2014 06:37 PM

Ja oglądałem kilka dni temu film który chciałem obejrzeć już jakiś czas temu ponieważ słyszałem świetne opinie, chodzi mi o film Kapitana Philips, fil trzyma w napięciu do ostatniej minuty świetnie nakręcony i znakomicie zagrana rola kapitana przez Toma Hanksa

____________________
Ty również tam zajrzyj serwerownia ceny niższe już nie będą!


RE: Fajne filmy, które polecacie - BMH - 29-03-2014 11:14 PM

[Obrazek: Homefront_promotional.jpg]

Lubie filmy z Jasonem, bo fajnie sie go oglada w scenach walki, ale tez na ogol byla w nich dobra fabula. Problem mam tylko wtedy, gdy fabula jest srednia, i tak wlasnie bylo w moim odczuciu, w przypadku filmu "Homefront". Film z serii przewidywalnych az do bolu, i nie rozumiem zachwytow duzej czesci ogladajacych. Jakby tak porownac dwa filmy ze Statham'em- Mechanik i Homefront, to ten pierwszy zdecydowanie deklasuje najnowsza produkcje.

[Obrazek: 300-poczatek-imperium-300-rise-of-an-emp...kladka.jpg]

300 poczatek imperium. Jak komus przypadla do gustu jedynka, to i na kolejna czesc nie bedzie narzekal. Ciekawy jest pomysl na ten film, akcja dzieje sie w czasie gdy Leonidas i jego Spartanie walcza z Kserksesem.
Ja lubie filmy w takim klimacie, wiec jestem zadowolony, aczkolwiek film 47 Roninow, bardziej przypadl mi do gustu.


RE: Fajne filmy, które polecacie - Metzger - 29-03-2014 11:38 PM

(21-03-2014 11:14 PM)Erwin1486 napisał(a):  Słyszałem już, że film nie pokrywa się z książką i to bardzo rażąco.
Z kolei książka nie za bardzo pokrywa się z rzeczywistością. Pytanie czego kto oczekuje: dokładnej ekranizacji utworu literackiego, czy wiernego ukazania tamtejszych realiów.

(21-03-2014 11:27 PM)Sander napisał(a):  Okoliczne tereny zamieszkiwało plemię Mansów
Prowodnikow jest Mansem, więc może on coś wie? Wink

Niedawno przedstawiono hipotezę o tym, że górskie wiatry mogły dać efekt dźwięku o jakiejś szczególnej częstotliwości, który u śpiących wywołał panikę lub wręcz obłęd.


RE: Fajne filmy, które polecacie - Sander - 29-03-2014 11:45 PM

@Metzger
Tak jest to jedna z opcji... Tak abstrakcyjna, że pewnie możliwa.

Oglądał ktoś film?


RE: Fajne filmy, które polecacie - Metzger - 29-03-2014 11:57 PM

(29-03-2014 11:45 PM)Sander napisał(a):  Oglądał ktoś film?
Masz na myśli ten film? http://www.filmweb.pl/film/Tragedia+na+prze%C5%82%C4%99czy+Diat%C5%82owa-2013-656893#

Zdjęcia i ocena skutecznie mnie zniechęciły. Kolejny amerycki naiwny gniot na bazie ciekawej historii.


RE: Fajne filmy, które polecacie - kubala1122331 - 30-03-2014 12:22 AM

Filmweb jest dobrą stronką, ale na oceny to ty @Metzger za bardzo uwagi nie zwracaj. Kiedyś przez przypadek ściągnąłem horror, który był innym filmem niż podanym w tytule. Obejrzałem jednak i okazało się, ze to był bardzo dobry film. Wchodzę na filmweb, patrzę, a tutaj średnia trochę ponad 4...