Forum - BOKSER.ORG
Fajne filmy, które polecacie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Film (/forum-23.html)
+---- Wątek: Fajne filmy, które polecacie (/thread-1297.html)



RE: Fajne filmy, które polecacie - Metzger - 30-03-2014 12:42 AM

(30-03-2014 12:22 AM)kubala1122331 napisał(a):  Filmweb jest dobrą stronką, ale na oceny to ty @Metzger za bardzo uwagi nie zwracaj.
Korzystam z Filmweba od dawna (oceniłem ponad 1000 filmów) i w moim przypadku te oceny prawie zawsze są adekwatne. Tzn jeżeli ocena wynosi przynajmniej 7,0 to jest to spoko film. Jeżeli poniżej 7,0, to taki sobie, a jeżeli poniżej 6,0 to film jest chałą.


RE: Fajne filmy, które polecacie - kubala1122331 - 30-03-2014 01:17 AM

Ja też korzystam, ponad 350 filmów ocenionych i zauważyłem sporo filmów niedocenianych. Nie wiem oczywiście jak jest z tym filmem, bo go nie widziałem, ale jednak nie wystawiałbym oceny po samej średniej na filmwebie.


RE: Fajne filmy, które polecacie - BMH - 30-03-2014 01:47 AM

Mam podobne zdanie do Kubali... ja sie nie sugeruje zadnymi ocenami(choc czesto sa one zblizone do moich), a juz tym bardziej opiniami pod filmami, ktore sa czesto pozbawione sensu. Jeden szpec pisze, ze dla niego film jest dno, ale daje ocene 6/10.Smile Takich perelek jest tak sporo wiecej. Ocena, to jakas srednia, wiec jak film jest dobry, to duza szansa, ze ocena bedzie w miare oka(choc roznie z tym bywa), jednak komentarze pod filmami, to czesto smiech na sali. Juz najbardziej rozpierdalaja mi glowe tacy magicy, ktorzy pisza np. tak: "film chujowy, nie polecam, strata czasu, ja go wyl. po 20minutach". Rolleyes


RE: Fajne filmy, które polecacie - Martin - 30-03-2014 09:53 AM

Ogólne oceny filmów na filmwebie są jakoś tam miarodajne, natomiast komentarze pod tymi filmami to w większości totalne dno, nawet na głównej tutaj nie piszą nieraz takich głupot...


RE: Fajne filmy, które polecacie - Sander - 07-04-2014 09:53 PM

[Obrazek: 7566869.3.jpg]

Wycieczka milionera (Droga milionerów)

Zalegał mi ten film na dysku bardzo długo i nigdy nie miałem ochoty go obejrzeć. Już sam tytuł odstraszał ale w końcu się zmotywowałem i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Dosyć prosta historia ale z kilkoma zaskakującymi momentami i przyznam, że jak na film który pewnie w 90% został zrealizowany w aucie to całkiem nieźle to wyszło. 6/10


RE: Fajne filmy, które polecacie - BMH - 07-04-2014 10:08 PM

Ostatnio obadalem film "Adwokat". Nawet ciekawa historia, i dobra obsada. Obejrzenie filmu nie bedzie straconym czasem, aczkolwiek 47Roninow, czy 300 II, duzo bardziej trafiaja w moj gust.
[Obrazek: the-counselor1.jpg]


Na kinomanie jest juz od jakiegos czasu serial "Hannibal" II sezon. Na ten moment jest 6 odcinkow, i co mnie zaskoczylo ten sezon duzo bardziej mi przypadl do gustu niz pierwszy.

Oglada, lub ogladal ktos z Was historie serialowego Hannibala Lectera?


RE: Fajne filmy, które polecacie - BESTIA - 07-04-2014 10:08 PM

Martin
Komentarze na filmweb są świetne, moj ulubiony to;
"Jak on mogl jej nie bzyknąć, daję 1 ponieważ chcialem zobaczyć cycki i się zawiodlem."

a odpowiedz innego usera
"W zyciu facetą są 2 najważniejsze rzeczy:
Cycki"


RE: Fajne filmy, które polecacie - BMH - 07-04-2014 10:11 PM

(07-04-2014 10:08 PM)BESTIA napisał(a):  Martin
Komentarze na filmweb są świetne, moj ulubiony to;
"Jak on mogl jej nie bzyknąć, daję 1 ponieważ chcialem zobaczyć cycki i się zawiodlem."

a odpowiedz innego usera
"W zyciu facetą są 2 najważniejsze rzeczy:
Cycki"

Odnosnie komenatrzy z filmweb, to mam perelke:

Borys_17
ocena: 3
18 sty 2013 23:39
"z kim i ile razy musiała się przespać odtwórczyni roli matki, żeby dostać rolę w filmie?
Koszmar jakiś. Gorsza niż Joanna Pacuła. Nieporozumienie.
Filmowi można by dać jakąś czwóreczkę bo jakoś ta historyjka się ciągnie. Niestety z takimi
błędami w castingu nie da rady."

Big GrinBig Grin


RE: Fajne filmy, które polecacie - kubala1122331 - 07-04-2014 10:14 PM

Z seriali to tylko Pitbull. Nic innego nawet nie tykam, bo nie lubię na siłę przeciąganych opowieści, ale Pitbull był doskonały. Świetna obsada, naprawdę dobre kreacje, dobry i pomysłowy scenariusz oraz FENOMENALNE dialogi.
Polecam każdemu, kto lubi kryminalne kino (ja nie lubię), bo rzadko się zdarza, by polska produkcja trzymała tak wysoki poziom.


RE: Fajne filmy, które polecacie - KrychuTMT - 08-04-2014 04:56 PM

Kamienie na Szaniec
plusy:
+dobrze odwzorowane stroje
+ Niezła gra aktorska
minusy:
-unowocześnienie bohaterów ( czasami na siłę)
- pominięcie Alka
- ukazanie szarych szeregów jako bandę dzieciaków, która już nie chciała " bawić się w wojnę"
- błędy merytoryczne ( ściąganie flag w ciągu dnia , legitymowanie oficera gestapo przez chłopaków przebranych za szeregowych żołnierzy..)
- niezgodna z prawdą śmierć Zośki, z polskiego bohatera reżyser uczynił tchórza który bał się strzelić

Jak dla mnie lipa, gdyby film nie nazywał się "Kamienie na Szaniec" to dałbym 5/10, jednak w takim wypadku 3/10.