Forum - BOKSER.ORG
Fajne filmy, które polecacie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Film (/forum-23.html)
+---- Wątek: Fajne filmy, które polecacie (/thread-1297.html)



RE: Fajne filmy, które polecacie - kubala1122331 - 12-08-2014 02:07 PM

Świetny film, aczkolwiek troszę za długi Smile Końcówka naprawdę daje po kościach, świetna robota. Ja najbardziej polecam film "Przebudzenia" - mój osobisty TOP5 filmów ever. Robin Williams + Robert deNiro w genialnej formie, to musiało wyjść arcydzieło, szkoda, że zupełnie niedoceniane.


RE: Fajne filmy, które polecacie - RedHawk - 12-08-2014 02:10 PM

@kubala
Każdy świetny film jest długi, Gladiator, Zielona Mila itd Big Grin


RE: Fajne filmy, które polecacie - WILDAWKS87 - 26-08-2014 06:05 PM

(12-08-2014 02:07 PM)kubala1122331 napisał(a):  Świetny film, aczkolwiek troszę za długi Smile Końcówka naprawdę daje po kościach, świetna robota. Ja najbardziej polecam film "Przebudzenia" - mój osobisty TOP5 filmów ever. Robin Williams + Robert deNiro w genialnej formie, to musiało wyjść arcydzieło, szkoda, że zupełnie niedoceniane.

a ja obejrzałem ale nie zrobił na mnie wrażenia

____________________
Świetne warunki umowy http://www.awarialaptopa.pl/serwis-laptopow/ zobaczysz!


RE: Fajne filmy, które polecacie - Sander - 28-08-2014 12:09 AM

Obejrzałem właśnie film Bracia. Nie zasnę dziś jeszcze długo. Emocjonalny NOKAUT..


RE: Fajne filmy, które polecacie - kubala1122331 - 28-08-2014 12:30 AM

Jak naszła cię ochota na takie emocjonalne filmy to obejrzyj jeszcze "Przebudzenia" i nie uśniesz przez tydzień...


RE: Fajne filmy, które polecacie - Metzger - 28-08-2014 12:36 AM

(28-08-2014 12:09 AM)Sander napisał(a):  Obejrzałem właśnie film Bracia.
Oryginał czy amerycka kopia?


RE: Fajne filmy, które polecacie - Sander - 28-08-2014 10:16 AM

Ten Amerykański.. Głównie ze względu na jednego z moich ulubionych obecnie aktorów, Jake'a Gyllenhaala.


RE: Fajne filmy, które polecacie - BESTIA - 28-08-2014 12:01 PM

Także oglądałem wczoraj film "Bracia" , długo nie mogłem się przekonać i wybierałem inne filmy, jednak gdy obejrzałem zdecydowanie nie zawiodłem się.Piękna Portman i dwaj świetni aktorzy stworzyli niezły film , który oczywiście polecam .Tobey Maguire nie pasował do roli żołnierza i człowieka który mógł by takie piekło przeżyć, Gyllenhaal wprost przeciwnie pasował idealnie zamiana ról i film na 9.
Przebudzenia przymierzam się do tego filmu jednak brak czasu skutecznie mnie zniechęca.


RE: Fajne filmy, które polecacie - Metzger - 28-08-2014 12:22 PM

Jeżeli chcecie czegoś więcej niż amerykańskie cukierkowe bajeczki, to polecam kino skandynawskie. Oni potrafią emocjonalnie położyć człowieka na łopatki. Specjalizują się w depresyjnych dramatach psychologicznych, ale mają tez inne gatunki. Ich filmom zdecydowanie bliżej do realnego życia niż produktom z Hollywoodu.

Zaproponuję jedne z moich ulubionych tytułów:
- Jabłka Adama (dramat z elementami czarnej komedii);
- Trylogia Pusher (gangsterski);
- Uno (dramat).

Jeżeli kogoś zainteresowałem, to mogę polecić więcej tytułów.


RE: Fajne filmy, które polecacie - BESTIA - 28-08-2014 12:49 PM

http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+skazańców-2010-478478

Dobry film, także kino skandynawskie.