Forum - BOKSER.ORG
Wasze ulubione gry ! - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Gry i Komputery (/forum-24.html)
+---- Wątek: Wasze ulubione gry ! (/thread-1368.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Wasze ulubione gry ! - DrJarema96 - 24-03-2014 06:39 PM

Moją ulubioną gra jest oczywiście Battlefield, gra jest świetna nieprzewidywalna i naprawdę można w nią pograć , ale wymaga wprawy o doświadczenia, według mnie najlepsza strzelanka ostatnich czasów...

____________________
Ty również tam zajrzyj serwerownia ceny niższe już nie będą!


RE: Wasze ulubione gry ! - Erwin1486 - 02-04-2014 11:20 AM

Jeżeli chodzi o gierki to ja również polecam Battlefield i masz rację III cześć była najlepsza moim zdaniem, ostatnio wróciłem też do GTA dla mnie te dwie gierki są idealne nie ma lepszych, chyba że jeszcze Call of Duty


RE: Wasze ulubione gry ! - Sander - 02-04-2014 11:22 AM

Kuźwa natrafiłem dziś w Mediamarkt na 4 części Hitmana w cenie 10 zł Big Grin


RE: Wasze ulubione gry ! - redd - 02-04-2014 07:14 PM

Grał ktoś w Silent Hilla 2?

Obecnie przechodzę i gra ma naprawdę świetny klimat grozy (pewnie nie jeden co ma słabe nerwy narobił w gacie przy SH2), szczególnie w nocy ze słuchawkami na uszach Wink


RE: Wasze ulubione gry ! - kubala1122331 - 02-04-2014 07:15 PM

Grałem w jedynkę, która była też bardzo mocna, o dwójce słyszałem wiele kapitalnych opowieści i na pewno w końcu w nią zagram Smile Tym bardziej, że właśnie poszukuję gry w którą by pograć, a ty żeś mi kapitalny pomysł podsunął Big Grin


RE: Wasze ulubione gry ! - redd - 02-04-2014 07:33 PM

Gorąco polecam! Smile

Średnio przepadam za horrorami i trochę sceptycznie podchodziłem do SH2, ale jak już zacząłem grać to wciągnęła mnie to na dobre.
Bardzo podoba mi się, że SH2 to nie milion różnych potworów i strzelaniny non stop, tylko fantastyczny klimat, mrok, oraz fabuła jak z dobrego filmu (bohater dostaje list od żony, wszystko jest ok poza tym, że... kobieta od 3 lat nie żyje). Nastrój daje czasem w kość. Wczoraj szedłem korytarzem w opuszczonym więzieniu, dosyć ciemno, nieprzyjemnie - do moich uszu dociera tylko odgłos czyichś kroków i sapania, kiedy ani przede mną, ani za mną nikogo nie ma, a do tego nie widać co znajduje się w celach obok których przechodzę. Trudno przy czymś takim zachować poker face Smile

Jest też kilka łamigłówek, jednak nie są zbyt ciężkie, można gładko je ogarnąć i są fajnymi ciekawostkami.

Gra ma jakieś 13-14 lat, ale dalej ma kopa ^^


RE: Wasze ulubione gry ! - Sander - 02-04-2014 07:36 PM

Kuźwa grałem w to chyba kiedyś na PS 1 Wink W jednej z misji w jakiejś klatce uwięziony był pies w jakimś ciemnym pomieszczeniu z tego co pamiętam albo kot Wink Gra ma kapitalny klimat i jest to naprawdę coś więcej niż gra.


RE: Wasze ulubione gry ! - BMH - 02-04-2014 08:02 PM

Silent Hill(czesci nie pamietam, ale chodzilo sie kobieta) gralem dawno temu w kilka osob(klimat wiec chujowu) u znajomka bo nie kazdy mial ps2. Jakis czas temu przeszedlem inna czesc(link ponizej). I powiem tak.. klimat byl zajebisty, ale po zakonczeniu bylem bardzo rozczarowany... jakos za krotko to wszystko trwalo(a moze to przez to uciaknie na paranoi tak czas zlecial?) no i wku*wia ze nie mozna bic potworow. Wychodzi na to, ze trzeba obadac dokladnie SH2





Co moge polecic na ps2(na 3 mnie stac) to resident evil 4. Ta gierka ma mega klimat, tego silenta w ktorego ostatnio gralem to zjada.




Gry dobra sprawa. Raz na kilka miesiecy najdzie mnie faza, ze lubie w nocy troche "poszczypac".


Generalnie, to gustuje w mrocznym, czasem w brutalnym klimacie. Manhunt 1 i 2, czy Suffering 1 i 2, Resident evil4, to pozycje godne polecenia jak ktos lubi w nocy sie odstresowac(wlasciwie to podskakiwac w naglych momentach).


RE: Wasze ulubione gry ! - Joker - 07-04-2014 09:04 PM

Też lubie sobie od czasu do czasu zagrać na mojej ps2.Uwielbiam Killzone'a ,uważam że to świetna gra.


RE: Wasze ulubione gry ! - KrychuTMT - 07-04-2014 09:32 PM

Moja ps2 leży zakurzona w szafie Sad . Chyba czas ją odkurzyć i pograć w Tekkena 5 Big Grin .