Forum - BOKSER.ORG
Stiverne vs Arreola II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Stiverne vs Arreola II (/thread-1588.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Stiverne vs Arreola II - Krzych - 11-05-2014 02:10 AM

O już hymny, no pięknie wręcz. Przed 4 będzie po walce, więc nawet spokojnie można będzie się wyspać. Od 4 do 9-10, idealnie, nawet nie tracąc specjalnie dnia.


RE: Stiverne vs Arreola II - Tar-Ellendil - 11-05-2014 02:22 AM

Arreola już chyba poczuł siłę Stiverna.

Jest walka, są wymiany nie to co walka Kliczki.


RE: Stiverne vs Arreola II - Gogolius - 11-05-2014 02:31 AM

Dokładnie, zero klinczy Wink
Arreola radzi sobie lepiej niż myślałem. Nie podpala się, jak nie trafi ciosem to się uspokaja i czeka, a jak trafi to idzie dalej.


RE: Stiverne vs Arreola II - Tar-Ellendil - 11-05-2014 02:42 AM

Stiverne nastawiał się od początku na nokaut i było widać, że jego ciosy mają moc.

Puncher zawsze ma szanse nawet z Władimirem bo pokazał, że jest twardy i potrafi przyłożyć.


RE: Stiverne vs Arreola II - Gogolius - 11-05-2014 02:42 AM

Tak jest! Big Grin
O to siła z głębi gór (Kanady).
Ktoś kto kładzie Arreole jest potworem Smile
Na mojej karcie Arreola prowadził 4:1, a tu jeden cios i miazga, super Big Grin


RE: Stiverne vs Arreola II - Crumb - 11-05-2014 02:44 AM

Tylko tak mogło się to skończyć. Arreola bardzo mnie zaskoczył swoją determinacją ale on jest ogólnie taki jakiś flegmatyczny a ciosy wydają się waciane natomiast Stiverne jest dynamiczny i sprytny. Widać było, że ciosy Arreoli nie robią żadnego wrażenia na Stivernie a każdy najmniejszy cios wymierozny w Arreole wydawał się znacznie groźniejszy niż 20 Arreoli.
Fajna walka, podobała mi sięWink


RE: Stiverne vs Arreola II - Krzych - 11-05-2014 02:45 AM

Ale w kiepskie miejsce oberwał Arreola. Nie był jakiś nieprzytomny, był mentalnie 100% w walce ale po prostu ciało odmówiło mu posłuszeństwa.


RE: Stiverne vs Arreola II - Crumb - 11-05-2014 02:47 AM

Szkoda, że raczej nie dojdzie do jego walki z Wilderem.


RE: Stiverne vs Arreola II - Gogolius - 11-05-2014 02:50 AM

Czemu nie?
Teraz znowu IBF kozaczy i już są negocjacje do Puleva.

Co do Wilder- Stiverne - ten pierwszy ląduje w szpitalu. Jego Firtha podłączył pierwszym lepszym ciosem w pierwszej rundzie, to co zrobi z nim Bername. Stiverne;a trzeba wypunktować, siłowanie się z takim skurczybykiem to strata czasu.

Arreola na plus - ostrożnie, sporo akcji, u mnie wygrywał wyraźnie. Stiverne chyba jednak po końcówce pierwszej rundy jak trafił Arreole, zorientował się że jeden cios wystarczył.

Mega, że tak statyczny, wolny zawodnik walnie raz i wygrywa. Natura mu dała niesamowite ciało, wreszcie jakiś mój faworyt wygrał.


RE: Stiverne vs Arreola II - kubala1122331 - 11-05-2014 02:50 AM

Fajna walka. Szkoda mi Arreoli, widać, że wreszcie się świetnie przygotował i w mojej opinii prowadził tą walkę. Ale to jest HW, jeden kapitalny prawy Stiverne'a i po Chrisie.
Pojedynek kompletnie inny niż pierwsza walka, jednak wynik ten sam. Po prostu Bermane jest lepszym pięściarzem, jednak czy na długo zatrzyma pas? Nie wiem, ale powiem szczerze, że mnie w żadnej z walk z Chrisem zbytnio nie przekonał. Ma potworną siłę i potrafi dostosować się do rywala, ale czystymi umiejętnościami moim zdaniem traci do szerokiej czołówki. Ale fakt faktem, póki nie będzie unifikacji, walki o pas WBC mogą być bardzo interesujące Smile