Forum - BOKSER.ORG
Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? (/thread-1871.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - Joker - 12-05-2014 05:59 PM

RedHawk
Pewnie przedawkował wode z parówek i mu szajba bije...
[Obrazek: 2qiuy3c.jpg]


RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - kubala1122331 - 12-05-2014 06:02 PM

Joker - Mistrz photoshopa Big Grin Śmiejesz się z chłopaka, a może on naprawdę ma problemy?
Rada ode mnie. Idź raz jeszcze, jeśli sytuacja się powtórzy - zgłaszaj to i zmieniaj i klub. Jeśli nie, pewnie chcieli cię sprawdzić Big Grin
Ale ogólnie boks to sport kontaktowy, więc jak coś zbierzesz (tak w ramach normy) to normalne Smile


RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - RSC-2 - 12-05-2014 06:06 PM

BMH napisał że trener go bił i do tego jemu się to podobało i to lubił.
Może to jakaś forma masochizmu.
Dodał jeszcze że „pajacował”
I to „pajacowanie” zostało mu do dziś


RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - Joker - 12-05-2014 06:07 PM

Kubala
Co do mnie?Co do mnie?
KOlega @dedlx sam napisał cytuje , śmiejcie się śmiejcie, ale moja
morda wygląda teraz jak dupa' po prostu zrobiłem wizualizacje obrażeń Big Grin

I nie paint tylko specjalne programy do wizualizacji obrażeń Tongue


RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - kubala1122331 - 12-05-2014 06:16 PM

hehe.. nic do ciebie Big Grin Po prostu zawsze śmiecham na takie przeróbki w photoshopie. One są takie śmieszne Big Grin Big Grin


RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - Joker - 12-05-2014 06:22 PM

Mam problem z lewym pośladkiem program pokazuje że wizualizacja nie pełna bo brak mi danych co do siły ciosu Sad Gdybym tak miał maszyne do liczenia siły ciosu ehh...


RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - kubala1122331 - 12-05-2014 06:26 PM

Joker
Każdy by chciał być choć przez chwilę RSC... Sad
Ale poproś go, może sprzeda Ci jakąś sublicencję za 1000000 euro Big Grin


RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - Joker - 12-05-2014 06:30 PM

Spokojnie już wiem co zrobie Wink Starszy @Matysa ma radziecki sprzęt do mierzenia siły ciosu tylko nie wiem czy sprawny bo kalesony z całej zimy były w nim prane Big Grin


RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - RSC-2 - 12-05-2014 06:30 PM

@Joker
Ważniejszy jest program niż maszyna

Możesz taki program sobie zamówić.
"Pinnacle Pro 1+".

Wyliczy nie tylko siłę ciosu ale i poziom inteligencji.
Polecam


RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - Joker - 12-05-2014 06:33 PM

Dzięki kolego Wink
Bo już miałem jechać do Matysa bo tą maszyne Smile
Btw Co za obwarzanek usunął Ci mojego reputa? Smile