Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
12-05-2014, 07:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2014 07:35 AM przez dedlx.)
Post: #1
Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Mój pierwszy trening w tej sekcji (drugi w zyciu).

Trener uznał, że będę tarczować wszystkich, bo jeszcze nic nie umiem bym zakładał rękawice. Nie potrafiłem dobrze tarzować, więc co chwila spadały mi bomby na ryj.
Trener:
- no ku*** orientuj się młody!
Nie wiem może oni specjalnie tak uderzali bym dostał.

Po treningu w szatni, koledzy powiedzieli że muszą mnie ochrzścić na boksera i poczęstowali mnie podrbródkowym. Sad
i koleś mówi:
-garda! haha garda!
i bach! drugi podbródkowy Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 08:46 AM
Post: #2
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
To nie jest normalne :/
Następnym razem jak będziesz szedł na trening wlej do szejkera wode z paröwek zmieszaj z prowitem i idź na trening.5 minut przed sparingami wypij zagryzając kiełbasą.Poczujesz moc na Teutatesa Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 09:01 AM
Post: #3
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Cytuję Lamona Brewstera, wypowiedź o zasadach w jego szkółce bokserskiej :

-- Mówię im, że jeśli chcą żyć ulicą, to nie jest miejsce dla nich. Wymagam pracy, zaangażowania i wiary w siebie. Jeśli to posiadasz, jesteś jednym z nas. Jeśli szanujesz kolegów z sali, mnie i pozostałych nauczycieli, to wówczas zawsze ci pomożemy. Najważniejsza jest jedność.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 10:00 AM
Post: #4
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
To nie jest normalne, ja też tarczowałem i trzymałem tarcze, ale byliśmy w parach i tarczowaliśmy na zmianę po 5-10 minut.Szczególnie ten "chrzest" może coś takiego jest, ale na ringu i z sędzią.
BTW jak przy tarczowaniu można dostać w łeb??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 02:04 PM
Post: #5
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Przecież to jest jakieś jebane prowo XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 02:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2014 02:23 PM przez BMH.)
Post: #6
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Mnie za dzieciaka to trener walil z liscia w czolo/policzki az milo, gdy nie trzymalem gardy, albo za bardzo pajacowalem. Jedni narzekali na takie treningi i szybko odpadali, a innym sie to podobalo(ja zaliczalem sie do tych drugich). Co zabawne nie przyszlo mi do glowy sie nad soba uzalac, skarzyc, czy pytac anonimowych osob o porady, choc mialem 13/14lat.
Nie ma co sie mazac, a trzeba zapierniczac na treningach o ile faktycznie czujesz, ze to sport na dla Ciebie. Powiedzmy sobie jasno.. nie jest to tak przyjemna dyscyplina jak golf i mozna tu niezle oberwac.
Jezeli czujesz sie pobity, zawsze mozesz:
-zmienic klub(i to wydaje sie najlepszym wyjsciem)
-przyjsc z mama lub tata na skarge do trenera(kicha)
-ewentualnie pojsc na milicje i zalozyc sprawe(jeszcze wieksza kicha) bo slaba masz garde i kolega z sali skarcil cie podbrodkowym.

Dla mnie to co opisales w pierwszym poscie to nic innego jak zabawa mlodych, gdzie zawsze daje wycisk sie nowym. Nigdy w szkole nie kociles pierwszakow? Wlasnie czytajac Twoja historie mam wrazenie, ze jestes jak ten kocony pierwszak.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 05:45 PM
Post: #7
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
śmiejcie się śmiejcie, ale moja morda wygląda teraz jak dupa Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 05:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2014 05:58 PM przez RSC-2.)
Post: #8
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
BMH napisał"

"Trener walił mni po głowie z liścia."

I teraz są tego skutki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 05:52 PM
Post: #9
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Ładnie musieli Tobie naebać że zrobił Ci się przedziałek na połowie twarzy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 05:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2014 05:56 PM przez RedHawk.)
Post: #10
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
(12-05-2014 02:22 PM)BMH napisał(a):  Mnie za dzieciaka to trener walil z liscia w czolo/policzki az milo, gdy nie trzymalem gardy, albo za bardzo pajacowalem. Jedni narzekali na takie treningi i szybko odpadali, a innym sie to podobalo(ja zaliczalem sie do tych drugich).

No i teraz odbija się to na merytoryce Twoich postów.

Ludziska, nikt nie ma prawa Was uderzyć! nawet na takim treningu. Jeżeli tak się dzieje to zgłaszajcie to, nie bójcie się.

Btw. Mam wrażenie, że użytkownik dedlx robi sobie z nas jaja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości