Forum - BOKSER.ORG
Broner vs Porter - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Broner vs Porter (/thread-2407.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Broner vs Porter - Tar-Ellendil - 12-05-2015 08:45 AM

[Obrazek: la-sp-sn-boxing-broner-porter-pbc-guerrero-20150511]


Dan Ambrose: Były mistrz IBF wagi półśredniej Shawn Porter (25-1-1, 16 KOs) zmierzy się z byłym mistrzem trzech kategorii wagowych Adrien Bronerem (30-1, 22 KOs) w catchweight 144-145 funtów 20 czerwca w MGM Grand w Las Vegas.

Walka odbędzie się na antenie NBC jako część Premier Boxing Champions.


RE: Broner vs Porter - Joker - 12-05-2015 08:56 AM

Easy money dla Shawna.


RE: Broner vs Porter - Krzych - 12-05-2015 10:13 AM

Bardzo ciekawa walka. Z jednej strony Porter jest jednowymiarowy i chaotyczny więc Broner powinien być w stanie wygrać na punkty, a z drugiej strony styl Portera będzie bardzo niewygodny dla Adriena, którego może nie być stać na przemyślany boks Brooka i może popełniać bardzo dużo błędów. O ile Porter jest w stanie zrobić bez problemu te 144-145 funtów to kategoria wagowa też będzie działać na jego korzyść.

Shawn zrobił wielkie bum walkami z Alexandrem i Malignaggim, ale w dwóch poprzednich walkach wyglądał jak zwykły średniak i przeciętniak. Zobaczymy co będzie z Bronerem, który też został ustawiony w szeregu tam gdzie jego miejsce i nie cieszy się takim uznaniem jak kiedyś.


RE: Broner vs Porter - Hugo - 12-05-2015 01:29 PM

Bardzo dobra walka, tylko wypaczona przez umowny limit. Jak Broner chce udawać półśredniego, to niech walczy zgodnie z limitem tej kategorii. Porter to były junior średni, więc każdy dodatkowy funt do zbijania go osłabia. Wymuszanie na rywalach umownych limitów jest nieuczciwe i dowodzi braku jaj.


RE: Broner vs Porter - TomaszX - 12-05-2015 02:42 PM

Porter wygra bez problemu,Bronek nie ma pracy nóg,siły fizycznej nie posiada atutów na tak dużego i silnego pięściarza.


RE: Broner vs Porter - Joker - 12-05-2015 02:53 PM

Chętnie obejrzałbym Portera z Matthysse jak juz odprawi Bronera.


RE: Broner vs Porter - Wietnam - 12-05-2015 03:18 PM

Broner jest lekkim pięściarzem każdy to wie, w miarę wędrówki wyżej, stracił pracę nóg i nieco siłę ciosu,
w tym limicie nie będzie wstanie niczego zrobić Porterowi, ,
który ostatnie dwa pojedynki miał przechodzone,ale i tak jest bardzo mocno bijącym Fighterem, składa mocne kombinację, śierpowych i hakòw,na które Bronkowi będzie ciężko znaleźć sposób,
Shoulder roll działał dobrze z Moliną, który wypadł fatalnie, na Portera ten defensywny styl Bronera jest za mało dopracowany,
Spodziewam się podobnej konfrontacji, jakiej byliśmy świadkami w jego starćiu w pojedynku z Maidaną, tam też Broner był przedstawiany w roli faworyta, Maidana w roli punchera ale określonego jako zbyt ograniczonego technicznie aby zagrozić
Bronerowi, wiemy jak to się zakończyło,
podobnie jest teraz, Showtime okaże się za śilny, ,,.


RE: Broner vs Porter - kubala1122331 - 12-05-2015 03:28 PM

Dla mnie faworytem Broner, chociaż kibicuję Porterowi. Shawn jest straszliwie przereklamowany. Każdy bierze za przykład jego starcie z Malignaggim. Ok, ładnie to wyglądało. Ale spójrzmy szerzej. W walce w której się wybił, z Devonem Alexandrem, totalnie nie zachwycił. Był chaotyczny i nie wiem jak Devon tego nie wykorzystał. Myślałem, że zrobił spore postępy, ale w starciu z Brookiem udowodnił, że nie za bardzo. Dla mnie to raczej średniak.
Jeśli tylko Adrien zapanuje nad chaotycznością Shawna, pokona go wysoko na punkty, a może i zanotuje czasówkę pod koniec walki.


RE: Broner vs Porter - KrychuTMT - 12-05-2015 03:38 PM

Umowny limit zadusi Portera, ten chłopak w amatorce chodził nawet w wadze 75 kg. Zresztą często ledwo mieścił się w 147, te 3 funty mogą mieć spore znaczenie.
Jeżeli AB postawi na chicken style i jab to ogra Portera jak nakoksowanego J.Moline.


RE: Broner vs Porter - Gogolius - 12-05-2015 03:54 PM

No wlasnie ciekawe jak ten limit zadziala. Porter jest duzy w 147, moze go to oslabic. Mimo wszystko mam go za faworyta: klasyczny swarmer zajedzie klasycznego boxera i stlamsi fizycznie. Bronerowi braknie sily i wydolnosci bo Portera trzeba wyprzedzac, unikac, wyprzedzac, unikac i tak przez 12 rund. Kondycja i sila Portera nie zostanie zneutralizowana przez Adriena. Ale juz przez limit owszem.

Poczekam na wazenie ktore wyjatkowo duzo moze powiedziec o obu bokserach.


Co do przereklamowania Portera to ja mam wrazenie ze nagle z porazki z Brookiem robi sie jakas deklasacje, przeklucie balona itd. Wink