Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broner vs Porter
12-05-2015, 08:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2015 08:50 AM przez Tar-Ellendil.)
Post: #1
Broner vs Porter
[Obrazek: la-sp-sn-boxing-broner-porter-pbc-guerrero-20150511]


Dan Ambrose: Były mistrz IBF wagi półśredniej Shawn Porter (25-1-1, 16 KOs) zmierzy się z byłym mistrzem trzech kategorii wagowych Adrien Bronerem (30-1, 22 KOs) w catchweight 144-145 funtów 20 czerwca w MGM Grand w Las Vegas.

Walka odbędzie się na antenie NBC jako część Premier Boxing Champions.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 08:56 AM
Post: #2
RE: Broner vs Porter
Easy money dla Shawna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 10:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2015 10:14 AM przez Krzych.)
Post: #3
RE: Broner vs Porter
Bardzo ciekawa walka. Z jednej strony Porter jest jednowymiarowy i chaotyczny więc Broner powinien być w stanie wygrać na punkty, a z drugiej strony styl Portera będzie bardzo niewygodny dla Adriena, którego może nie być stać na przemyślany boks Brooka i może popełniać bardzo dużo błędów. O ile Porter jest w stanie zrobić bez problemu te 144-145 funtów to kategoria wagowa też będzie działać na jego korzyść.

Shawn zrobił wielkie bum walkami z Alexandrem i Malignaggim, ale w dwóch poprzednich walkach wyglądał jak zwykły średniak i przeciętniak. Zobaczymy co będzie z Bronerem, który też został ustawiony w szeregu tam gdzie jego miejsce i nie cieszy się takim uznaniem jak kiedyś.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 01:29 PM
Post: #4
RE: Broner vs Porter
Bardzo dobra walka, tylko wypaczona przez umowny limit. Jak Broner chce udawać półśredniego, to niech walczy zgodnie z limitem tej kategorii. Porter to były junior średni, więc każdy dodatkowy funt do zbijania go osłabia. Wymuszanie na rywalach umownych limitów jest nieuczciwe i dowodzi braku jaj.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 02:42 PM
Post: #5
RE: Broner vs Porter
Porter wygra bez problemu,Bronek nie ma pracy nóg,siły fizycznej nie posiada atutów na tak dużego i silnego pięściarza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 02:53 PM
Post: #6
RE: Broner vs Porter
Chętnie obejrzałbym Portera z Matthysse jak juz odprawi Bronera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 03:18 PM
Post: #7
RE: Broner vs Porter
Broner jest lekkim pięściarzem każdy to wie, w miarę wędrówki wyżej, stracił pracę nóg i nieco siłę ciosu,
w tym limicie nie będzie wstanie niczego zrobić Porterowi, ,
który ostatnie dwa pojedynki miał przechodzone,ale i tak jest bardzo mocno bijącym Fighterem, składa mocne kombinację, śierpowych i hakòw,na które Bronkowi będzie ciężko znaleźć sposób,
Shoulder roll działał dobrze z Moliną, który wypadł fatalnie, na Portera ten defensywny styl Bronera jest za mało dopracowany,
Spodziewam się podobnej konfrontacji, jakiej byliśmy świadkami w jego starćiu w pojedynku z Maidaną, tam też Broner był przedstawiany w roli faworyta, Maidana w roli punchera ale określonego jako zbyt ograniczonego technicznie aby zagrozić
Bronerowi, wiemy jak to się zakończyło,
podobnie jest teraz, Showtime okaże się za śilny, ,,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 03:28 PM
Post: #8
RE: Broner vs Porter
Dla mnie faworytem Broner, chociaż kibicuję Porterowi. Shawn jest straszliwie przereklamowany. Każdy bierze za przykład jego starcie z Malignaggim. Ok, ładnie to wyglądało. Ale spójrzmy szerzej. W walce w której się wybił, z Devonem Alexandrem, totalnie nie zachwycił. Był chaotyczny i nie wiem jak Devon tego nie wykorzystał. Myślałem, że zrobił spore postępy, ale w starciu z Brookiem udowodnił, że nie za bardzo. Dla mnie to raczej średniak.
Jeśli tylko Adrien zapanuje nad chaotycznością Shawna, pokona go wysoko na punkty, a może i zanotuje czasówkę pod koniec walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 03:38 PM
Post: #9
RE: Broner vs Porter
Umowny limit zadusi Portera, ten chłopak w amatorce chodził nawet w wadze 75 kg. Zresztą często ledwo mieścił się w 147, te 3 funty mogą mieć spore znaczenie.
Jeżeli AB postawi na chicken style i jab to ogra Portera jak nakoksowanego J.Moline.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 03:54 PM
Post: #10
RE: Broner vs Porter
No wlasnie ciekawe jak ten limit zadziala. Porter jest duzy w 147, moze go to oslabic. Mimo wszystko mam go za faworyta: klasyczny swarmer zajedzie klasycznego boxera i stlamsi fizycznie. Bronerowi braknie sily i wydolnosci bo Portera trzeba wyprzedzac, unikac, wyprzedzac, unikac i tak przez 12 rund. Kondycja i sila Portera nie zostanie zneutralizowana przez Adriena. Ale juz przez limit owszem.

Poczekam na wazenie ktore wyjatkowo duzo moze powiedziec o obu bokserach.


Co do przereklamowania Portera to ja mam wrazenie ze nagle z porazki z Brookiem robi sie jakas deklasacje, przeklucie balona itd. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości