Forum - BOKSER.ORG
Broner vs Porter - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Broner vs Porter (/thread-2407.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Broner vs Porter - Wietnam - 17-06-2015 09:54 AM

Walka ma być podobno tvp sport, Smile ale jeszcze muszę to sprawdzić, w eprogramie od tvp
Nie wiem co mi śié zrobiło, ale będe w tej walce za Bronerem, limit zdaje mi śié przyćmi Portera,
A Broner w ostatniej walce z Moliną ( nakoksowanym w dodatku) pokazał śię ze świetnej strony, a sam miał małe problemy z wagą wtedy,zdominował Moline jak dziećiaka, może jest pajacem ale brzmienią w nim spore nakłady umiejętnośći, jest kontr bokserem podobnie jak Floyd, ale walczącym ofensywnie, co też sprawia że jego walki są bardziej emocjonujące od Mayweathera, nie ma oczywiście tak dobrej defensywy jak utytułowany rodak, ale nie wypada pod tym względem aż tak źle, mam nadzieję że pokona Portera.


RE: Broner vs Porter - Joker - 17-06-2015 05:52 PM

Hugo
Wywołuje Cię do tablicy po raz kolejny kolego,mógłbyś podać swój typ na walkę? Smile


RE: Broner vs Porter - TomaszX - 17-06-2015 06:32 PM

Porter wygra.Broner nie ma warunków fizycznych i siły dzięki którym Brook pokonał Shawna.


RE: Broner vs Porter - Joker - 17-06-2015 07:19 PM

Hugo
Przybywaj:v


RE: Broner vs Porter - Wietnam - 18-06-2015 01:07 PM

Broner vs Porter w tvp sport .
http://m.satkurier.pl/116691-202106-bokserska-gala-z-las-vegas-w-tvp-sport
a znawcy na tym portalu jak nie wiem, według nich walka odbędzie się kategorii półciężkiej Wink


RE: Broner vs Porter - kubala1122331 - 18-06-2015 02:13 PM

Joker
Ja bym postawił swoje pieniądze na win Bronera.

W ogóle super weekend się szykuje. N'Dam - Lemieux, Broner - Porter, Blandamura - Soro, Ward - Smith, Wach - Airich. Ostro Smile

A i jeszcze zaległości masa Tongue


RE: Broner vs Porter - Wietnam - 18-06-2015 05:46 PM

Broner przed czasem,


RE: Broner vs Porter - Gogolius - 18-06-2015 05:53 PM

Wietnam, jak Ty czasem walniesz jakieś typy... Wink

Kibicuję Porterowi i myślę, że jakieś SD mu się przytrafi, choć równie dobrze po kontrowersyjnym werdykcie może wygrać Broner.

Chyba że limit zdusi Portera to będzie pewne 117:111 dla AB.


RE: Broner vs Porter - Wietnam - 18-06-2015 06:04 PM

Jestem tego tak samo pewny, jak byłem pewny zwycięstwa Cotto w czwartej rundzie, mało ja jeszcze postawie na Bronka przed czasem, przed 10 śiątą rundą, Broner to dalej nowa nadzieja boksu,

@Kubala, no i jeszcze Joanna Jędrzejczyk broni w sobotę w Berlinie pasa UFC, transmisja w extreme Sports Chanell.


RE: Broner vs Porter - BMH - 18-06-2015 06:19 PM

Jestem niemal pewny, ze wiecej wysilku osiagniecie wymaganego limitu bedzie kosztowalo Bronera, niz Portera heh. Nie moge sie doczekac potyczki.