Forum - BOKSER.ORG
Browary i inne towary (alkoholowe) ! - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Browary i inne towary (alkoholowe) ! (/thread-2865.html)

Strony: 1 2 3


RE: Browary i inne towary (alkoholowe) ! - Gogolius - 16-02-2017 03:12 PM

Lwówek Książęcy.
Potem Ciechan (ten klasyczny).
A potem przepaść.


RE: Browary i inne towary (alkoholowe) ! - RSC-2 - 16-02-2017 03:22 PM

Zależy co kto lubi.

Ciechan ujdzie w tłoku.

Ale Lwówek?


RE: Browary i inne towary (alkoholowe) ! - Maynard - 16-02-2017 08:35 PM

Dla mnie, jeśli chodzi o polskie browary, od zawsze numer jeden to Lech Pils (dostępny tylko w Wielkopolsce podobno), do tego piwa z browarów w Czarnkowie i Chodzieży (Gniewosz, Noteckie) i Fortuna z Miłosławia. Poza tym, ze względu na to, że mam rodzinę w Wielkiej Brytanii, rozsmakowałem się również w tamtejszych piwach (zwłaszcza tzw. "ale" z południowej Anglii). Kilka razy w roku pojawia się dostawa, albo też sam tam jeżdżę i odwiedzam puby. Polecam zwłaszcza wycieczkę po hrabstwie Kent - przepiękne zabytkowe miasteczka i dużo niewielkich, lokalnych browarów.


RE: Browary i inne towary (alkoholowe) ! - kubala1122331 - 16-02-2017 08:59 PM

Ja się kiedyś spotkałem z Lechem Pils w Łodzi, ale jego cena była tak wysoka, że tylko raz go zasmakowałem.

Ja ogólnie nie piję zbyt dużo alkoholu i nie mam jakichś większych preferencji. Wszystko się wypije, dzisiaj do meczu Legii spróbuję sobie Perłę miodową i Sommersby.


RE: Browary i inne towary (alkoholowe) ! - Martin - 16-02-2017 09:18 PM

We Wrocławiu można bez większego problemu kupić Lecha Pils, wg mnie lepszy od "zwykłego" Lecha.
Ja jak byłem w Anglii to niemal na każdym kroku można było spotkać polskie piwa, sklepy, stacje benzynowe, wszędzie.


RE: Browary i inne towary (alkoholowe) ! - kubala1122331 - 16-02-2017 11:57 PM

Perła miodowa polecam (y)