Forum - BOKSER.ORG
Wasz ulubiony zawodnik MMA? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Wasz ulubiony zawodnik MMA? (/thread-526.html)

Strony: 1 2 3


Wasz ulubiony zawodnik MMA? - Holy230 - 26-07-2012 03:04 PM

Kto jest waszym ulubionym zawodnikiem mieszanych sztuk walki, kogo najbardziej lubicie oglądać.

Moim ulubionym zawodnikiem jest Damacio Page pięściarz wagi koguciej, chociaż wolałem go oglądać w wadze lekkiej.


RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA? - AdamekFightPL - 26-07-2012 03:46 PM

Bezapelacyjnie Alistair Oveerem. Prawdziwa bestia w tym sporcie. Moim zdaniem najlepszy zawodnik MMA na świecie, szkoda tylko, że nie doszło do jego walki z Juniorem Dos Santosem, mam nadzieje, że ta afera z nie dozwolonymi środkami dopingowymi nie wpłynie na dalszą karierę Oveerem'a w UFC bo póki i on i Dos Santos będą walczyć to zawsze będziemy zadawać pytanie, kto jest lepszy? ja uważam, że Dos Santos nie potrafiłby przeciwstawić się zwierzęcej sile Oveerema.

[Obrazek: alistairovereemufc141cr.jpg]


RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA? - Holy230 - 26-07-2012 04:20 PM

Dla mnie najbardziej przereklamowany zawodnik to Tito Ortiz, każdą większą walkę przegrywał.


RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA? - Jerome - 26-07-2012 04:43 PM

MMA wymyślił jakiś pedał który chciał się obmacywać z innym facetem. Nie jara mnie ten sport i nie mam swojego ulubieńca. Alistar ma ładną rzeźbę ;]


RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA? - AdamekFightPL - 26-07-2012 05:15 PM

@Jerome
Tekst Mayorgi? Smile Boks kocham, a MMA szanuje te słowa wypowiedział kiedyś legendarny polski pięściarz Marcin Najman i ja w zupełności się z nim zgadzam. Wbrew pozorom MMA to teraz sport, który rozwija się w astronomicznym tępię. Chciałbym żeby boks był jeszcze kiedyś na takim poziomie jak MMA.


RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA? - Jerome - 26-07-2012 05:20 PM

Dokładnie tak - Ricardo Mayorga.
Hehe ;pp Wpisz sobie w sygnaturę "Boks kocham, a MMA szanuję - Marcin Najman" ahahahxdd


RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA? - Szakal - 26-07-2012 06:10 PM

Jon Jones - artysta (dosłownie!) MMA, zawodnik kompletny, w chwili obecnej chyba nie do pokonania. Nic więcej nie trzeba chyba pisać.

Z polskich zawodników zaś Tomek Drwal - mam do niego olbrzymią sympatię, bo nie dość że to dobry fighter, to jeszcze normalny facet. Chciałbym go jeszcze zobaczyć w UFC...


RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA? - Metzger - 26-07-2012 06:14 PM

(26-07-2012 04:43 PM)Jerome napisał(a):  MMA wymyślił jakiś pedał który chciał się obmacywać z innym facetem.
To czemu bokserzy co chwila obściskują się w klinczach, a po ostatnim gongu rzucają się sobie w objęcia mało sobie dzióbków nie dając?


RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA? - AdamekFightPL - 26-07-2012 07:11 PM

@Metzger
Słuszna uwaga!

@Beryl
Jon Jones to Roy Jones Jr w MMA Big Grin to świetny zawodnik, ale ja nie interesuję się wagami niższymi niż ciężka Big Grin przynajmniej jeżeli chodzi o MMA. Oveerem to dla mnie bestia i jednocześnie nadczłowiek. Z takimi warunkami fizycznymi potrafi się świetnie poruszać (tego jego kopnięcia z kolana z wyskoku!! mimo takiej postury potrafi nie wiarygodnie wysoko skakać) kondycyjnie jest przygotowany niemalże perfekcyjnie, zawodnik idealny, tylko pytanie czy jest to zasługa jego ciężkich treningów i wkładu w to co robi czy... sterydów? Smile


RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA? - Holy230 - 26-07-2012 07:15 PM

wata w boksie jeszcze ujdzie, ale jak by taki Malignaggi walczył w MMA to by musiał być mistrzem poddania haha Big Grin