Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz ulubiony zawodnik MMA?
26-07-2012, 03:04 PM
Post: #1
Wasz ulubiony zawodnik MMA?
Kto jest waszym ulubionym zawodnikiem mieszanych sztuk walki, kogo najbardziej lubicie oglądać.

Moim ulubionym zawodnikiem jest Damacio Page pięściarz wagi koguciej, chociaż wolałem go oglądać w wadze lekkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 03:46 PM
Post: #2
RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA?
Bezapelacyjnie Alistair Oveerem. Prawdziwa bestia w tym sporcie. Moim zdaniem najlepszy zawodnik MMA na świecie, szkoda tylko, że nie doszło do jego walki z Juniorem Dos Santosem, mam nadzieje, że ta afera z nie dozwolonymi środkami dopingowymi nie wpłynie na dalszą karierę Oveerem'a w UFC bo póki i on i Dos Santos będą walczyć to zawsze będziemy zadawać pytanie, kto jest lepszy? ja uważam, że Dos Santos nie potrafiłby przeciwstawić się zwierzęcej sile Oveerema.

[Obrazek: alistairovereemufc141cr.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 04:20 PM
Post: #3
RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA?
Dla mnie najbardziej przereklamowany zawodnik to Tito Ortiz, każdą większą walkę przegrywał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 04:43 PM
Post: #4
RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA?
MMA wymyślił jakiś pedał który chciał się obmacywać z innym facetem. Nie jara mnie ten sport i nie mam swojego ulubieńca. Alistar ma ładną rzeźbę ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 05:15 PM
Post: #5
RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA?
@Jerome
Tekst Mayorgi? Smile Boks kocham, a MMA szanuje te słowa wypowiedział kiedyś legendarny polski pięściarz Marcin Najman i ja w zupełności się z nim zgadzam. Wbrew pozorom MMA to teraz sport, który rozwija się w astronomicznym tępię. Chciałbym żeby boks był jeszcze kiedyś na takim poziomie jak MMA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 05:20 PM
Post: #6
RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA?
Dokładnie tak - Ricardo Mayorga.
Hehe ;pp Wpisz sobie w sygnaturę "Boks kocham, a MMA szanuję - Marcin Najman" ahahahxdd

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 06:10 PM
Post: #7
RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA?
Jon Jones - artysta (dosłownie!) MMA, zawodnik kompletny, w chwili obecnej chyba nie do pokonania. Nic więcej nie trzeba chyba pisać.

Z polskich zawodników zaś Tomek Drwal - mam do niego olbrzymią sympatię, bo nie dość że to dobry fighter, to jeszcze normalny facet. Chciałbym go jeszcze zobaczyć w UFC...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 06:14 PM
Post: #8
Bug RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA?
(26-07-2012 04:43 PM)Jerome napisał(a):  MMA wymyślił jakiś pedał który chciał się obmacywać z innym facetem.
To czemu bokserzy co chwila obściskują się w klinczach, a po ostatnim gongu rzucają się sobie w objęcia mało sobie dzióbków nie dając?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 07:11 PM
Post: #9
RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA?
@Metzger
Słuszna uwaga!

@Beryl
Jon Jones to Roy Jones Jr w MMA Big Grin to świetny zawodnik, ale ja nie interesuję się wagami niższymi niż ciężka Big Grin przynajmniej jeżeli chodzi o MMA. Oveerem to dla mnie bestia i jednocześnie nadczłowiek. Z takimi warunkami fizycznymi potrafi się świetnie poruszać (tego jego kopnięcia z kolana z wyskoku!! mimo takiej postury potrafi nie wiarygodnie wysoko skakać) kondycyjnie jest przygotowany niemalże perfekcyjnie, zawodnik idealny, tylko pytanie czy jest to zasługa jego ciężkich treningów i wkładu w to co robi czy... sterydów? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 07:15 PM
Post: #10
RE: Wasz ulubiony zawodnik MMA?
wata w boksie jeszcze ujdzie, ale jak by taki Malignaggi walczył w MMA to by musiał być mistrzem poddania haha Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości