Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
28-07-2017, 05:28 AM
Post: #5711
RE: Piłka nożna ogólnie
(28-07-2017 12:18 AM)Wietnam napisał(a):  Skromni zawodnicy, nie jak "gwiazdy " Legii którzy nie potrafią znaleźć motwywcji.

I tu się z Wietnamem zgadzam.

To jest główny powód słabej postawy naszych "eksportowych" zespołów.

Każdy polski zawodnik myśli ,że jak się znajdzie w składzie Legii czy Lecha to już jest gwiazdą.

A gwiazdeczki mają humory, potrafią grać przeciw trenerowi, mają zachcianki i swoje fanaberie.
Nie zawsze chce im się trenować, biegać i walczyć na maksa.
Uważają ,że tylko kasa im się należy i jeszcze gdyby pozwolono im rządzić klubem i trenerem.

A potem jest porażka bo jedenastu gwiazdorków ma swoje indywidualne interesy a nie dobro zespołu.
Taka polska mentalność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2017, 07:07 AM
Post: #5712
RE: Piłka nożna ogólnie
Co by nie mówić, niezrozumiała dla mnie teza (bardzo popularna w internecie przecież) o tym, że jakieś zespoły dają radę w pucharach z automatu, a inne nie mimo że w tabeli zajęły miejsca niższe, padła. I w sumie dobrze.
Legia dostała kubeł zimnej wody i oby się ogarnęła. Porażka 3:1 na wyjeździe to nie koniec świata, można to wyciągnąć.
Arka wygrała u siebie 3:2. Zupełnie inne podejście do spotkania i chęć do gry. Może przejdą dalej, może dostaną 4:0 na wyjeździe, ale ciężko na nich wieszać psy. Brawo!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2017, 09:52 AM
Post: #5713
RE: Piłka nożna ogólnie
Co padło? WICEMISTRZ odpadł w II rundzie, a zespół z 3. miejsca, który moim zdaniem powinien grać z automatu, gra dalej. Czyli jednak już powinienem pisać wtedy, jaki to ja jestem mądry, jak miałem rację, a zespołom typu Jaga trzeba zabronić grać w pucharach?

Poczekajmy chociaż tydzień w tym przypadku. Arka najpewniej i tak odpadnie, Legia i Lech mogą awansować. Dalej będziesz @Gogolius uparcie mówił, jaka to twoja teza jest słuszna? Smile

Trochę rozsądku, a nie trzymanie się swoich racji na siłę i tryumfowanie po jednym meczu, chociaż tydzień temu ta teoria została zaprzeczona.

Wietnam
Szacun dla Arki. Aż podskoczyłem jak strzelili gola. Piękna historia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2017, 10:18 AM
Post: #5714
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeżeli chodzi o Legię, to kolejny piękny przykład marnotrawienia szans, jakie się wywalczyło. Zdobyli duże pieniądze na Lidze Mistrzów w tamtym sezonie. Stać ich było na na prawdę fajne transfery, dzięki czemu można by budować od podstaw mocny skład. A tak? Odidja poszedł. Na napad sprowadzili Sadiku z FC Zurich. I efekty tych genialnych posunięć widać. Atak Legii nie istnieje, w lidze początek bardzo słaby. W eliminacjach do LM porażka z Kazachami w pierwszym meczu. A wzmocnień póki co nie widać. Szczerze mówiąc, poważnie zastanawiam się, żeby na forbet nie obstawić jakiegoś innego klubu jako nowego Mistrza Polski. Teraz, póki są dobre kursy. Tylko kto? Lech też transferami zawodzi po całej linii. Stawiałbym na Jagę, ale bez Probierza mogą bardzo mocno siąść w tym sezonie. Fenomen polskiej piłki, nawet słaba Legia zawsze będzie głównym faworytem bo nie ma rywali.
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2017, 01:29 PM
Post: #5715
RE: Piłka nożna ogólnie
A ja się też zgadzam z tobą @RSC, mianowicie masz racje że Legia to chyba najbardziej znienawidzony klub w Polsce,
co przeglądam portale czy fora, po przegranej Legii w Astanie radość, śmiechy, A Arka wygrała to same pozytywy
i żadnych złych komentarzy, sam się ciesze że wygrali wczoraj, natomiast Legii ale niestety za bardzo nie żałuję
za mało ambicji i walki, największy budżet, gracze sprowadzani z rezerw Juve czy Benfiki a wynik blade, nie wiem
czy to nie atmosfera ich kibiców i tego samego że klub jest z warszawy tak zniechęca do Legii, Jak myślisz RSC?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2017, 01:50 PM
Post: #5716
RE: Piłka nożna ogólnie
Ci gracze moim zdaniem nie mieli kiedy się zgrać. A poza tym ściągnięcie gościa z rezerw (który nie gra systematycznie na wysokim poziomie) tym bardziej temu nie sprzyja. Właśnie z transferów najbardziej spoko się wydaje Sadiku. Transfer porównywalny do Nikolicsa. Może nie wystrzeli tak jak Niko, ale poniżej pewnego poziomu moim zdaniem nie zejdzie. Taka czwóreczka w skali szkolnej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2017, 10:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2017 10:57 PM przez Wietnam.)
Post: #5717
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie wiem Lechia co z tobą Wink wyprzedzać zawodników nic nie działać na rynku transferowym i idą rezultaty w złą stronę,
z dzisiejszego meczu dobre jest to że Śląsk wygrał pierwszy raz w trzeciej kolejce. Lechia jak będzie pierwsza ósemka
to będzie dobrze, ale wątpię.

Kosa strzela dla Śląska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2017, 10:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2017 10:35 PM przez kubala1122331.)
Post: #5718
RE: Piłka nożna ogólnie
Czyżby pieniędzy brakowało w Lechii? Kurczę, liczyłem na trzecią solidną drużynę w lidze, a okazuje się, że Lechia zaczyna odstawać od Lecha i Legii...

Żeby mi Legii jakoś bardzo żal było to też nie. Jednak zdecydowanie fajniej oglądałoby się Ligę Mistrzów z polskim klubem. Mam nadzieję więc, że w środę odrobią straty i awansują. Tylko, że po dzisiejszym meczu z Sandecją chyba do końca straciłem nadzieję. Ogólnie rzecz biorąc, to może być przykry środek tygodnia dla naszych klubach w pucharach, bo tak naprawdę w moich oczach żaden z nich nie jest faworytem do awansu Sad

Myślę, że zawsze przyjemniej jest jak teoretycznie słabszy klub wyeliminuje tego mocniejszego niż odwrotnie. Ogladałem rewanż Vardar - Malmoe. Naprawdę coś niesamowitego jak ci chłopcy z Macedonii cieszyli się po awansie. Co najmniej jakby już weszli do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dzisiaj w skomercjonalizowanym futbolu coraz mniej takich obrazków. Takie zwycięstwo Arki to jednak piękny wyjątek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2017, 10:57 PM
Post: #5719
RE: Piłka nożna ogólnie
Słabiutki mecz Legii dziś, wynik może ich cieszyć, ale ta gra na stojąco i remis do 72 minuty z Sandecją grająca w 10tke
nie napawa dobrze przed rewanżem z Astaną, mówię to otwarcie, Astana strzela gola i jest po meczu definitywnie.
Nie upilnują Kabanangi i Twumasiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2017, 10:27 AM
Post: #5720
RE: Piłka nożna ogólnie
@Wietnam
Lechia ten mecz mogła spokojnie wygrać, to mocna drużyna jak na polską ligę, pierwsza ósemka będzie spokojnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 273 gości