Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
08-06-2012, 01:16 PM
Post: #91
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 4 czerwca
(08-06-2012 12:55 PM)Mastrangelo napisał(a):  Czyli faworyzowanie mistrza względem biednych i słabszych jest dla Ciebie "z duchem gry"?! Wtedy nazywano by to upiorem gry.
Tak właśnie uważa, bo mistrz już wszedł na szczyt, a jeśli chcesz Ty też tam być to musisz się napracować by tam wejść.

(08-06-2012 12:55 PM)Mastrangelo napisał(a):  Lepsi niż Robinson i Green? Niezbyt ciężkie mi dajesz wyzwania. Pamiętasz może taką historię od Managera Lebedeva, który podobno zadzwonił do Wasyla pytając, czy byłby zainteresowany zorganizowaniem walki Włodarzyka z Denisem? Odpowiedź, brzmiała:
NIE!! I po chwili.... Za ile?
Inni lepsi rywale chętni walczyć z Włodarczykiem? Masternak. Wasyl "obronił się" niewolniczym kontraktem (Po prostu wstyd i żenada ta oferta). Afolabi - walczyłby z każdym i wszędzie. Troy Ross również. Na prawdę chętnych do pasa WBC nie brakowało.
Lebedev z tego co pamiętam nigdy nie był w pierwszej 15-stce. Walka z Masternakiem? Czy Wasilewski jest idiotą by wszystko co ciężko osiągnął oddać konkurencyjnej na polski rynku grupie? Miał zostawić w rękach Diablo przyszłość swojej grupy? Nie jego wina, że Gmitruk nie umiał załatwić Masterowi walki o pas i chcieli na czyjejś dupie do raju jechać. Wasilewski to jakiś caritas czy co? Poza tym jak Diablo miał szansę walczyć z Arslanem, gdy tamten był mistrzem to propozycja kontraktu była taka sama. Afolabi z tego co pamiętam też w WBC nie był. Ross ok ciekawa propozycja, ale też w WBC już dawno wypadł z tego co pamiętam.

Poza tym z tych walk tylko na walce z Lebedevem dałoby się zarobić wszystkie pozostałe kiepsko.

Wg mnie jedyne sensowne finansowo walki z obecnej 15stki WBC Branco bo można pojechać bronić we Włoszech i zarobić a do tego raczej wygrać i walka z Tarverem, o której już była mowa.

(08-06-2012 12:55 PM)Mastrangelo napisał(a):  Z jednej strony masz przepisy, ustalone po to, żeby każdy był traktowany fair, z drugiej strony masz przypadki korupcji, przekrętów i złodziejstwa prowadzących do sytuacji w których mistrz, a raczej gospodarz, rzeczywiście jest faworyzowany. I Ty, ktoś kto nazywa Siebie fanem boksu, piszesz rzeczy które wskazują wyraźnie, że opowiadasz się po tej drugiej stronie? Stfu(Siarczyste splunięcie).

Nie ja tylko próbuje przywrócić tu normalność. Na orgu wszyscy nie cierpią Wasyla i jego grupy zarzucając jej wszystko co najgorsze, ale nie widzą tego, że na wielu innych gala jest taka sytuacja, ale 12KP to oczywiście jadą i to ostro. Ja patrzę na boks z punktu widzenie i kibica i promotora, Ty z tylko kibica. Ty byś chciał, żeby zawodnik w dobrowolnej obronie wybierał najtrudniejsze wyzwanie, a ja żeby po prostu nie walczył z waflem.

Jakby diablo walczył z Floresem to byłoby, że Green już pokazał ile on znaczy.
Jakby walczył z Fraggo to już to było.
Jak z Alexeevem to ten jest przeklamowany i Arslan go ośmieszył
Gdy z Drozdem to walczy z bumem.
Jak z Quinonero to z lokalną hiszpańską atrakcją.
Jak z Nakashem to już Huck go pokonał.
Gdy z Silgado to z jakimś kolesiem z kapelusza.
Jak z Wilsonem to będzie, że koleś ma słaby rekord itp itd
Z Rossitto to już było.
I z rankingu poza obowiązkowym Palaciosem pewnie jęczących zadowolili by tylko Chakhkiev i Masternak jeśli to nie jest przegięcie ze strony kibiców to ja na to zareaguje wielkim LOL-emSmile Naprawdę idealnym pomysłem na dobrowolną obronę jest walczenie z zawodnikami z najmocniejszym promotorsko grup. A najlepiej to się wpakować na najciekawszego prospekta jakim dla mnie jest Czakijew.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości