Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
08-12-2013, 02:28 PM
Post: #233
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BMH
Kilka wyjaśnień, abyś mnie zrozumiał i zrozumiał moje poglądy.
1.Nigdy na ślepo nie przyjmuję ogólnie przyjętej opinii, opinii większości , i stanu rzeczy ,który jest obowiązujący.
Moje poglądy często są wywrotowe, ale zaręczam Cię ,że posiadam mocne i logiczne argumenty ,aby je obronić. Mam własne zdanie i sam dokonuję oceny. Ocena dokonana przez innych nie jest dla mnie żadnym drogowskazem.
Ad1, Kilka federacji i kilku mistrzów świata jest według mnie kompletnym absurdem.
To raczej wynik biznesu niż sportowej rywalizacji.
Doprowadza to do sytuacji ,że wielu tych mistrzów świata ze sobą nigdy nie zawalczyło.
Często zdarza się ,że tytuł mistrza świata otrzymuje bokser ,który tak naprawdę ustępuje klasą nawet dziesięciu innym bokserom swojej kategorii i z każdym z nich dostałby srogie lanie.
Ale pas posiada ,bo można zakombinować mając ku temu możliwości.
To dla mnie kompletny idiotyzm nie spotykany w innej popularnej dyscyplinie sportowej.
Według mnie mistrza świata powinno wyłaniać w drodze eliminacji systemem pucharowym i turnieju systemem każdy z każdym.[ oczywiście rozciągniętym w czasie]
Wtedy mistrzostwo świata miałoby wartość sportową.
Jeżeli natomiast chodzi o tą wymówkę z testami to znowu nie rozumiesz tego co ja piszę.
Nie chodziło mi ,że doping i testy są nieważne i głupie.
Chodziło mi, że wymówka odnośnie testów to wymysł mejłetera ,że nie było problemu zrobienia testów ,lecz mejłeter w prymitywny sposób manipulował opinią publiczną czymś z czym nie było problemu. I to jest głupie , a nie same testy.


Jeżeli chcesz sprawdzić czy na swoje wywrotowe poglądy posiadam argumenty to jestem do dyspozycji.
Szybko się przekonasz ,że nie będziesz w stanie logicznie odpowiedzieć na moje argumenty i ze swoim popieraniem „status quo” przepadniesz jak „ciotka w Czechach” i okaże się ,że hołdujesz głupocie ,zacofaniu ,niereformowalności, nielogiczności ,i standardom które ustalili inni a Ty z klapkami na oczach je przyjmujesz bez własnego rozumu i oceny faktycznego stanu.
[Zresztą w ten sposób postępuje większość ,bo tak jest łatwiej bo nie trzeba myśleć.]
[A policzyłeś kiedykolwiek ciosy w walce Maywether – Oscar De La Hoya , aby wiedzieć czy CampuBox Cię nie oszukał?. Bo ja policzyłem.]




{Huck jest technicznie bardzo słaby. Przynajmniej tu się zgadzamy}
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 08-12-2013 02:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości