Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
08-05-2014, 11:10 AM
Post: #770
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: WARIATKRKData: 08-05-2014 11:57:18
Każdy nawet tak spokojni i zawsze kulturalni userzy jak LegiaPany czy Łukaszz załwazyli i wiedza już że jesteś zwykłym trollem hejterem i prowokatorem.Myślisz że inteligentny jesteś jak użyjesz słowa elokwencja lub powtarzasz regułkę ''merytoryczna konwersacja'''.Prawda jest taka że jesteś jebanym gnojem gimbusem który cały dzień od rana do wieczora wypisuje bzdury po to żeby ktoś ci tylko odpisał a wtedy masz satysfakcje że zwróciłeś na siebie uwage bo w życiu jesteś nikim zwykłą szmatą i śmieciem dlatego dowartosiowac sie zbudować sobie swój własny świat możesz w internecie.Żal mi ciebie parówo bo twój plan nie powiódł się każdy wie że twoje zycie to gówno i porażka dlatego nazywam cie po imieniu jesteś jebanym skurwysynem prowokatorem i chuj ci w dupe tak jak lubisz frajerze i żuj jaja

mam wyjebane na to czy bana dostane redakcja nic nie robi i to chociaz ja odważyłem się na słowa prawdy i interwencje może po takich słowach ta kurwa bita zrozumie że jest już nudny powtarza się i jest zenana przez wielkie Ż!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Matys - 08-05-2014 11:10 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości