Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Offtop (moderacyjny)
28-03-2020, 07:30 PM
RE: [oddzielony] Offtop (moderacyjny)
Cóż, w takim razie polityka portalu bokser.org jest dziwna, przynajmniej w moim odczuciu. Ale nie znam ich modelu biznesowego, być może liczba użytkowników i wyświetleń nie ma wpływu na kondycję strony, bo na przykład prowadzi ją jakiś hobbysta, który nie traktuje jej jako źródła zarobku, tylko prywatny folwark do wyrażania swoich opinii na temat sytuacji w światowym i polskim pięściarstwie. W takim wypadku - hulaj dusza, ani forum ani użytkownicy nie są do szczęścia potrzebni. Jeśli jednak potrzebni są, to nie wróżę stronie zbyt długiego życia, bo liczba aktywnych użytkowników nie jest wysoka i wzrasta wyłącznie w przypadku jakichś sportowych albo medialnych "petard", w stylu walki Wilder - Fury 2 albo... Szpilka - Radczenko. Poza tym - lipa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2020, 07:39 PM
Nie wiem tylko dlaczego forum ma logo Bokser.org a redakcja tego portalu odcina się od forum i z nim nie chce mieć nic wspólnego
Wczoraj, 10:43 AM
Jak dla mnie Gogolius spieprzył trochę sprawę i byłoby bardzo ciężko uratować forum. Tym bardziej jak na nim udzielają się 3/4 osoby. Sama główna też powoli siada. Ostatnio tak z ciekawości sprawdziłem ile osób zbanowano w 2018, 2019 czy w tym roku. Dwa lata temu były 2 bany na miesiąc, ale komentarzy było więcej. Może uznacie mnie za świra, ale lać to. W zeszłym roku zbanowano zaledwie 5 osób, a w tym roku na razie nikogo. Więc banowanie nie jest przyczyną na głównej. Koronawirus zastopował boks jak i inne dyscypliny sportowe, ale nie jest przyczyną sytaucji. Więc ta opcja również odpada. Zainteresowanie boksem? Tu już pośrednią przyczynę mamy, mniej zainteresowanych boksem w Polsce = poziom polskiego boksu = mniej komentarzy i mniejsze zainteresowanie stronami. A bezpośrednią przyczyną są jak dla mnie są grupy na FB o tematyce bokserskiej i ogólnie rozwój portali społecznościowych. Tradycyjne strony podobnie jak kiedyś gazety powoli odchodzą w odstawkę. Coś się kończy, coś zaczyna. Stron bokserskich czas już mija.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości