Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usyk vs Joshua
25-09-2021, 11:36 PM
Post: #1
Usyk vs Joshua
Nie wiem, czy ktoś jeszcze zagląda na to cmentarzysko, ale dzisiejsza walka sprawiła, że postanowiłem, jak za starych - dobrych - czasów, zalogować się i coś skrobnąć od siebie Wink

Usyk - Pan Bokser. Nie spodziewałem się, że stać go jeszcze na taką walkę, taką dyspozycję. Jego walki w HW nie przekonywały... Na Joshuę spiął się niesamowicie. Jeśli chodzi o umiejętności i mental to top - topów. Dwunasta runda z miejsca staje się klasykiem - gość z niższej wagi, bez nokautującego ciosu, gania po ringu kogoś takiego, jak Joshua, który kompletnie nie wie, co się dzieje.

Bardzo cieszy mnie werdykt, bez jakichkolwiek machinacji, czy kontrowersji. W końcu na stole leżała walka Fury vs Joshua - walka o wszystko, czyli mega wielką kasę. Dziś wygrał boks, wygrał sport, co w sumie nie zdarza się za często. Także zdrowie, ostatni raz tyle emocji dostarczyła mi detronizacja Kliczki przez Fury'ego, jednak Usyk vs Joshua stawiam jeszcze półkę wyżej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2021, 11:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2021 11:55 PM przez Joker.)
Post: #2
RE: Usyk vs Joshua
Ja miałem 8:3 dla Usyka przy czym nie widziałem 8 rundy.Myslalem że po pierwszych 3 intensywnych rundach Usyk spuści z tonu a wyczekujący aj go złapie tak się jednak nie stało,Joshua bez planu próbujący złapać kombinacją 1:² lub bezpośrednim prawym, trochę mało.zbyt pasywny,zbyt słaby Usyk pokazał Dziś pokaż boksu

Ale z Firmy jakoś go nie widzę.Tyson będzie mocno dystansował lewym, trzymał,zmieniał pozycję,wyrzucał usyka z dystansu a możliwe że i w brudnym boksie podłączył jakimś podbródkiem.Czas pokaże,robi się ciekawie, chciałbym teraz po walce wildera i Furego żeby do gry włączyli się młodzi wilcy,yoka,machmudow,dyczko,Ajagba,Hrgovic czy Joyce można z tego lepić i lepić fajnie że Joshua przegrał ale ukrainca i tak nie lubię
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2022, 09:27 AM
Post: #3
RE: Usyk vs Joshua
Usyk wyjechał z Ukrainy na obóz treningowy przed drugą walką z Anthonym Joshuą. Jeśli chodzi o datę walki, to ma do niej dojść w pierwszym miesiącu lata. dokładna data nie jest jeszcze znana.

Naprawa lodówki, pralki, zmywarki - serwis AGD Warszawa i okolice.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości