Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADMINISTRACJA FORUM
16-07-2014, 04:48 PM
Post: #101
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Bardzo bym chciał, ale pisząc poprzedniego posta miałem na myśli kogoś innego. Doszedł też Slayer85 i już zdążył się przywitać, mam nadzieję, że zostanie na długo. Idzie to wszystko mam nadzieję ku lepszemu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 07:53 PM
Post: #102
RE: ADMINISTRACJA FORUM
@Sander
Mam z nim kontakt na facebooku, może chcesz? chociaż nie jestem pewny czy ujawnianie danych osobistych na forum jest legalne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 08:00 PM
Post: #103
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Masz prywatne wiadomości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 08:02 PM
Post: #104
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Ale o BMH mówisz? Mam z nim regularny kontakt.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 08:21 PM
Post: #105
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Co wspólnego z tym tematem ma BMH? Załóżcie sobie oddzielny temat albo piszcie w offtopie, bo syf robicie.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 07:12 PM
Post: #106
RE: ADMINISTRACJA FORUM
W związku z pojawiającymi się pytaniami odnośnie nowego moderatora na forum, ucinam spekulacje. Zdecydowałem powołać osobę, która sama się do mnie zgłosiła i wyraziła chęć pełnienia na forum takiej funkcji.

Jest to znany chyba wszystkim doskonale Gogolius, który podobnie jak wcześniej redd i Sander zajmie się również działem Punktacja Walk. Poza tym oczywiście pomoże Bestii i mi ogarniać forum (spam, offtop itp.).

Mam nadzieję, że nie będzie musiał zbyt często przerywać zbyt nerwowych wymian zdań zamykaniem tematów, czy dawaniem ostrzeżeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 08:53 PM
Post: #107
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Smile

Jako, że idzie przerwa świąteczna to LPW postaram się uaktualnić właśnie w kwietniu.
Na dniach zobaczę co z tym można zrobić i oczywiście wysłucham propozycji Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 09:04 PM
Post: #108
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Gogolius gratulacje! W różowym Ci do twarzy. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2018, 07:24 PM
Post: #109
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Dziś chiński atak spamu wstrząsnął forum, ale doszliśmy do siebie.
Tematy skasowane, bany rozdane, info do Maynarda wysłane. Moze uda się wprowadzić utrudnienia do rejestracji.

W ferworze kasowania ponad tysiąca nowych tematów zaginął offtop za co przepraszam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2018, 12:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2018 01:11 PM przez Hugo.)
Post: #110
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Zmasowany atak koreańskich (nie chińskich) spamerów. Pewnie to zemsta Kim Dzong Una za polski sojusz z USA. Trzymajcie się chłopaki i niszczcie to gówno bez litości. Wspieram Was duchem.

O K...a! Atak jak na Pearl Harbour! Jak to Kim Dzong Un, to nie ma co z nim dyskutować, ale jak Koreańczycy z Południa, to może spróbować dogadać się z nim po dobroci. Proponuję następujący tekst jako wyraz naszej dobrej woli: "Biały polski brat pozdrawiać żółty koreański brat. Wy nam dać pęczek koreańska dziewczyna, my wam dać skrzynka polskie piwo. Przysłać próbna partia kontener do Gdańsk lub Szczecin." Przetłumaczyć w Googlu, kopiuj, wklej, wysłać i może na jakiś czas się odczepią.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości