Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga ciężka - BRAZYLIA
11-06-2013, 09:20 PM
Post: #11
RE: Waga ciężka - BRAZYLIA
George Arias kontynuuje serię efektownych zwycięstw nad handlarzami lewą kawą...4 maja pokonał w 1 rundzie niejakiego Paulo Ramosa.
Irineu Beato Costa Junior który jest nadzieją brazylijskiego boksu 8 czerwca już w 1 rundzie znokautował Hectora Avilę. Tego samego z którym niemiłosiernie męczył sie Dereck Chisora.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 02:40 PM
Post: #12
RE: Waga ciężka - BRAZYLIA
*Raphael Zumbano Love najpierw pod koniec września błyskawicznie skończył Manuela Souzę by 17 października wyruszyć do Francji bić się o regionalny pasek WBF. Przeszkodą nie do przejścia okazał się Fabrice Aurieng pokonując Love'a wysoko na punkty.

*Po prawie 1,5 rocznej przerwie w październiku na ring w Australii powrócił Luiz Nascimento. Rywalem był niedawny przeciwnik Kevina Johnsona(Kingpin wygrał przez KO w 10rundzie) - Solomon Haumono. Kangur wygrał przez TKO w 3 rundzie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2014, 10:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2014 10:17 PM przez Sander.)
Post: #13
RE: Waga ciężka - BRAZYLIA
Zwycięski marsz kontynuuje Irineu Beato Costa Junior. Dwa tygodnie temu wysoko wypunktował Daniela Sanabrię i zdobył przy okazji pas WBO Latino. Czyżby niebawem jakaś większa walka o wysokie miejsce w rankingu tejże federacji?

Raphael Zumbano Love stoczył w grudniu rewanżowy pojedynek z Manoelem Souzą. Pierwsza walka trwała zaledwie 41 sekund. Rewanż? 33 sekundy Confused Confused

Udanie na ring wrócił Luiz Nascimento który przed dwoma tygodniami już w 2 rundzie zastopował Francisco Lopesa podczas gali w Sao Paulo.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2014, 09:01 PM
Post: #14
RE: Waga ciężka - BRAZYLIA
(10-02-2014 10:16 PM)Sander napisał(a):  Zwycięski marsz kontynuuje Irineu Beato Costa Junior. Dwa tygodnie temu wysoko wypunktował Daniela Sanabrię i zdobył przy okazji pas WBO Latino. Czyżby niebawem jakaś większa walka o wysokie miejsce w rankingu tejże federacji?

Warto obejrzeć tego Costę, czy to taki sam latynoski cep jak np. Nascimento?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2014, 09:33 PM
Post: #15
RE: Waga ciężka - BRAZYLIA
Chłop dość zaawansowany wiekowo i niespecjalnie wyszkolony ale jak patrzyłem jak argentyńską jedynkę Matiasa Vidondo zmaltretował to mi się spodobało. Sam jestem bardzo ciekaw tego gościa z kimś chociażby przeciętnym na europejskim poziomie. Silny fizycznie i agresywnie walczący ale czy z potencjałem na większe rzeczy? Ciężko powiedzieć. Lepszego ciężkiego w Ameryce Południowej raczej nie ma. A co do tego pasa WBO Latino to to była już pierwsza obrona. Nie wiem też czy jego menago Patrick Nascimento jest w stanie mu coś ciekawego zorganizować.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2014, 03:43 PM
Post: #16
RE: Waga ciężka - BRAZYLIA
Skrót losów naszych latynoskich znajomków Wink

* Zumbano Love w końcu doczekał się ciekawej walki, uległ na punkty Shannonowi Briggsowi na dystansie 12 rund (na dniach obejrzę walkę - o ile jest nagranie)

* Beato Costa Junior niestety nadal pauzuje, co na pewno może martwić. Jest to jak dla mnie numer 1 na kontynencie południowoamerykańskim i szkoda, że walczy tak rzadko

* George Arias mimo 40 lat na karku wciąż stopuje młodszych rywali

* Luiz Nascimento w kwietniu podróżował do europy by zmierzyć się z Josephem Parkerem - przegrał przez TKO w 7 rundzie

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2014, 03:45 PM
Post: #17
RE: Waga ciężka - BRAZYLIA
Wprawdzie to niższa waga, ale co się stało z jednym z najlepiej zapowiadających się puncherów Williamem Bezerrą? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 08:32 PM
Post: #18
RE: Waga ciężka - BRAZYLIA
Doczekał się Costa Junior. 31 października walka z Christianem Hammerem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2014, 03:21 PM
Post: #19
RE: Waga ciężka - BRAZYLIA
Ciekawa zmiana jak na dwa tygodnie przed walką. Już anonsowany był w końcu wrak Bidenko. Ale obejrzałem fragmenty walki Brazylijczyka z grubaskiem Vidondo i innych pojedynków (waga ciężka w Ameryce Południowej prezentuje żenujący poziom) i trochę się załamałem. Koleś wydaje się być dużo gorszy niż Leif Larsen, którego Hammer w końcu ustrzelił.

Praca nóg - Jak ktoś uważa, że Stiverne człapie to niech zobaczy Costę Juniora Smile
Szybkość zadawania ciosów - Wiele po takim byku nie można się spodziewać i w tym przypadku nie ma wyjątku.
Cios - Umie przyłożyć ale ma jednak spore problemy z czystym trafieniem przeciwnika.
Obrona- Jak poczuje krew to odkrywa się strasznie i czas reakcji też ma tragiczny. Hammer nie powinien mieć problemów z ustrzeleniem go.
Szczęka - Niewiadoma.
Kondycja - Spodziewam się tragedii. Jeżeli walka potrwa dłużej niż kilka rund to Costa Junior może zacząć się potykać o własne nogi.
Kto wie czy Bidenko (trzeźwy i w butach) nie byłby jednak lepszym rywalem? U tego Brazylijczyka nie widać nic czego nie widziałbym u Larsena. W dodatku Norweg wydaje mi się być szybszy i dużo aktywniejszy w ringu. Promotorzy Hammera wzięli go pewnie dlatego, że jest w rankingu WBO i ewentualne zwycięstwo Rumuna/Niemca oznacza dla niego unifikację pasów WBO European i WBO Latino Wink, czyli kolejny skok w rankingu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości