Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Povetkin-Wawrzyk
11-05-2013, 06:41 PM
Post: #11
RE: Povetkin-Wawrzyk
Nigdy nie kupiłem i nie kupię PPV.
I jestem oburzony, że platforma której jestem abonentem za to co ma najlepszego każe sobie płacić dodatkową kasę. A na co dzień piłka ręczna kobiet...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2013, 11:27 PM
Post: #12
RE: Povetkin-Wawrzyk
Piłka ręczna kobiet - ekstra sportSmile Polsat sport jest tak naprawdę kiepski, dobrze że mam OS, dużo boksu, sporo dobrej piłik (dzisiaj dwa fantastyczne mecze), MMA. Jedyne co ich ratuje to pokazywanie siatkówki na pozimie głównie reprezentacyjnymSmile

Ja płacę stówę miesięcznie na CP i nie zamierzam dopłacać do PPV, walki Polaków z Kliczkami zobaczyłem na RTL, a Starcia Tytanów i tak bym nie oglądałSmile Też szukam sposobu na obejrzenie tej walki na jakimś zagranicznym kanale, ale i tak to się pewnie nie uda, ale nie będę wcale płakał... no chyba że jednak będzie sensacjaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2013, 03:00 PM
Post: #13
RE: Povetkin-Wawrzyk
@kubala1122331
No właśnie, a co będzie jak odpuścimy sobie tę walkę a o 20 przeczytamy na głównej stronie bokser.org ''WAWRZYK NOWYM MISTRZEM WBA, WYGRYWA Z POVETKINEM BO RINGOWEJ WOJNIE'' ?? no ja to bym się chyba zastrzelił. Raz, jedyny raz nie miałem możliwości pooglądania walki Adamek-Walker, który była chyba w N albo C+ w PPV i przegapiłem mega pojedynek z ogromnymi emocjami... obawiam się, że w tym przypadku będzie tak samo...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2013, 03:43 PM
Post: #14
RE: Povetkin-Wawrzyk
Niech Wawrzyk to wygra a ja mogę tego nie oglądać. Poświęcę się dla dobra Polskiego boksu ;p

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2013, 05:28 PM
Post: #15
RE: Povetkin-Wawrzyk
Ja też, choć byłoby mi mega przykro gdybym po kilku latach oglądania boksu nie obejrzał jak Polak zdobywa MŚ w wadze ciężkiej, ale jakbym o 20 dostał taką wiadomość, to jednak bym świętował, a nie się zastrzelałSmile Ja mam w ogóle pecha: nie oglądałem Adamek - Walker - czytam: genialna walka itd. miałem wstać na Szpilka - Mollo - odpuściłem: rano czytam - jedna z najlepszych walk w tym wieku w 20 XX. Może jak teraz nie obejrzę to też będzie jakaś historia?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2013, 05:42 PM
Post: #16
RE: Povetkin-Wawrzyk
Walka Szpilka vs Mollo była dramatyczna ale boksersko przeciętna. Zaś Adamek vs Walker faktycznie niezła.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2013, 05:45 PM
Post: #17
RE: Povetkin-Wawrzyk
Wiem, wiem, ale taki był tytuł na stronie głównej bokser.org.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2013, 11:18 AM
Post: #18
RE: Povetkin-Wawrzyk
czy wy nie wiecie co to są streamy internetowe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2013, 12:06 PM
Post: #19
RE: Povetkin-Wawrzyk
Wiemy wiemy, ale jak się ma internet orange z 5gb transferu wiedza o streamach niewiele dajeSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2013, 05:30 PM
Post: #20
RE: Povetkin-Wawrzyk
zawsze można użyć wifi bo raczej 19:45 to nie jest póżna godzina i można wyjść do pubu, albo gdzieś, nie wspierajmy ppv...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości