Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Expendables 2
27-06-2013, 03:34 AM
Post: #21
RE: The Expendables 2
Jeden z najlepszych filmów akcji jaki widziałem. Serio. Nie przepadam za mega-poważnymi, przeładowanymi patosem produkcjami. A "Niezniszczalni 2" to genialna wręcz parodia z gigantyczną dawką autoironii. Jak tylko zobaczyłem tą wesołą, aczkolwiek podstarzałą już ekipę siejącą zniszczenie i rzucającą suchymi żartami, uśmiech pojawił się na mojej twarzy i nie zniknął aż do końca filmu. Wprowadzenie Chucka Norrisa, to klasa sama w sobie, a scena w której Schwarzenegger zamienia się flagowymi teksami z Willisem to po prostu mistrzostwo świata (Terminator mówiący "Jupikajej"? Tylko tutaj! : ) ). Jeżeli oglądaliście wszystkie części "Rambo", "Szklanej Pułapki" itd. to jest to film dla Was. Bardzo dużo nawiązań. Widać, że panowie mają do siebie dystans. Zdecydowanie polecam.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 10:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2013 10:24 AM przez BESTIA.)
Post: #22
RE: The Expendables 2
A oglądaliście film pt Undisputed, co o nim powiecie.Scott Adkins napisał na fejsie że 4 część nadchodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 10:26 AM
Post: #23
RE: The Expendables 2
Polecam film - SKAZANIEC.
Zajebisty klimat i fabuła.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 11:35 AM
Post: #24
RE: The Expendables 2
BESTIA
Oglądałem trzecią część i nawet nie była najgorsza. Fajne walki, spora dawka adrenaliny, tylko jak dla mnie ostatnia walka trochę przesadzonaSmile Bo jak koleś ze złamaną nogą mógł nakopać zdrowemu bykowi to ja nie wiem. Wiem, że to film i wręcz powinien różnić się od rzeczywistości, no ale bez przesady.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości