Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keith Thurman
11-06-2013, 09:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2013 06:32 PM przez BMH.)
Post: #1
Keith Thurman
[Obrazek: keith-thurman.jpg]

Thurman(welterweight), obok Garego Russella Jr, to w mojej ocenie, najwiekszy pewniak na wielka kariere wsrod prospektow. Keith jest na dzis dzien, najlepiej sprawdzonym z wszystkich mlodych, perspektywicznych piesciarzy ktorych kariery sledze. Zakladam temat, bo ten chlopak moze zajsc naprawde daleko.
Jakis czas temu byly robione przymiarki do walki z Maidana, i nie bylem zaskoczony, ze Argentynczyk wybral inna opcje, bo walka z Thurmanem, to moglby byc strzal w kolano.
Keith z 20 wygranych pojedynkow, az 18 zakonczyl czasowkami, ma juz kilku solidniakow na tapecie, a w lipcu zobaczymy go znow w ringu... rywalem-jak podaje boxrec- bedzie Diego Gabriel Chaves, niepokonany Argentynczyk( 22(KO 18)-0 L-0 D)

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 09:24 AM
Post: #2
RE: Keith Thurman
On nie boksował na undercardzie jakiejś dużej gali? Gdzieś go chyba widziałem już...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 09:30 AM
Post: #3
RE: Keith Thurman
@Sander
Na undercardzie Hopkins - Cloud, gdzie walczył z Zaveckiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 09:34 AM
Post: #4
RE: Keith Thurman
I chyba na Berto-Guerrero...

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 09:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2013 09:39 AM przez Sander.)
Post: #5
RE: Keith Thurman
O dziękuję za podpowiedź. Z tego co pamiętam to zrobił na mnie dobre wrażenie. Już jak zobaczyłem to jego zdjęcie to pomyślałem - już mi gdzieś utkwił w pamięci.
24 lata a już na rozkładzie tacy wyjadacze jak Quintana, Zaveck czy Lora. Duża przyszłość przed nim. Walka z Chavesem zapowiada się świetnie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 09:51 AM
Post: #6
RE: Keith Thurman
3 razy już pokazywał się na HBO. Naprawdę ciekawy pięściarz, w półśredniej - prawdziwy potwór, no i dopiero 24 lata. Zaveck to był świetny test, Keith wypunktował weterana do jednej bramki, pokazał się na pełnym dystansie, bez problemów kondycyjnych.

Russell Jr to pewnie większy talent, ale ciągłe problemy z dłońmi, mizerne warunki fizyczne, wciąż brak poważnego testu - wszystko to powoduje, że zaczynam się poważnie martwić o jego karierę. Thurman podobnie jak np. Gołowkin - powinien dość mocno zyskać na promocji dzięki konfliktowi HBO z GBP, właściwie wszedł na miejsce Bronera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 01:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2013 10:27 AM przez BMH.)
Post: #7
RE: Keith Thurman
Keith Thurman KO's:



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 04:46 PM
Post: #8
RE: Keith Thurman
Jak mozna wyczytac na boxrec( http://boxrec.com/list_bouts.php?human_i...&cat=boxer ), to Thurman w ostatni weekend lipca bedzie walczyl z niepkonanym Diego Gabrielem Chavesem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 05:31 PM
Post: #9
RE: Keith Thurman
Ciekawa walka, dobrze, że coraz więcej takich w tym roku w boksie. Bardzo wyrównana, choć dla mnie faworytem jest Thurman. Świetnie zaprezentował się w walkach z Zaveckiem czy Lorą, a Chaves nie walczył z nikim pokroju rywali Keitha. Doświadczenie i chyba też umiejętności po stronie Thurmana, ale to wcale nie musi oznaczać porażki Chavesa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 05:46 PM
Post: #10
RE: Keith Thurman
Thurmana znam juz calkiem dobrze, czego nie moge powiedziec o Chavesie. Cos tam ogladalem, ale jakos bez wiekszej wczutki, i zapamietalem piate przez dziste, wiec z typem sie wstrzymam. Jak nadrobie walki Argentyczyka, to wypowiem sie w szerszym kontekscie, kto i dlaczego... Thurman.Tongue

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości