Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keith Thurman
08-07-2013, 06:47 PM
Post: #11
RE: Keith Thurman
Ja dość dobrze pamiętam dwie walki Chavesa, jedną podczas gali Maidana - Cayo, drugą nie wiem skąd (z El Massoudim). Ciężko jest wyciągnąć jakieś wnioski po dwóch walkach, ale mi Chaves nie zaimponował, jednak potrafi uderzyć, co pokazał w starciu z El Massoudim. Jednak Keith ma więcej atutów. Znaczenie może też mieć to, że to dopiero druga walka chavesa poza Argentyną, a w pierwszej zawalczył dość słabo, wypunktowując jakiegoś journeymana (nie pamiętam nazwiska) na gali Maidana - Cayo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 08:22 PM
Post: #12
RE: Keith Thurman
Ciekawy zawodnik, oglądałem jego walkę z Zaveckiem, gdzie odniósł bezdyskusyjne zwycięstwo, jest młody i to jest właśnie prawdziwy prospekt...jeśli będzie się rozwijał wielka kariera przed nim
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2013, 03:45 PM
Post: #13
RE: Keith Thurman
Thurman, po raz kolejny udowodnil, ze powinno sie go zaliczac do czolowych WW. Chavesa za dobrze nie znalem, ale ciosu, i niezlego wyszkolenia nie mozna mu odmowic, a sama walka do momentu czasowki byla bliska(mialem nieznacznie dla Keitha).
Amerykanin mimo 24 lat pokazuje bardzo dojrzaly boks, co wazne jest efektowny, a najszybsza droga do kariery, to wlasnie przekonac do siebie kibicow. "One Time", ma wszystko by w niedalekiej przeszlosci podbic Stany, choc w San Antonio to moze byc o nich troche trudniej, przez babola po walce hehe.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 11:10 AM
Post: #14
RE: Keith Thurman
Thurman chce walki z Bronerem, jednak do walki pewnie nie dojdzie ponieważ był by to "koniec" Bronera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 11:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2013 04:42 PM przez BMH.)
Post: #15
RE: Keith Thurman
Mysle podobnie, Keith to duze ryzyko dla Bronera i nie sadze, by w najblizszym czase doszlo do tej walki.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 02:58 PM
Post: #16
RE: Keith Thurman
Thurman ma potencjał na duże rzeczy ale dużo nauki przed nim.
Ofensywa bardzo fajnie wygląda - praktycznie nie bije pojedyńczych ciosów. Albo lewy prosty - lewy sierp, albo lewy prosty - prawy sierp, podobają mi się jeszcze u niego lewy sierp z doskoku i lewy prosty bity ze schylenia. Defensywa jednak trochę do poprawy, nawet Hoskins mu trochę prostych wsadził.. Diament do oszlifowania.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 07:48 PM
Post: #17
RE: Keith Thurman
Podejrzewam, że Golden Boy szykuje mu teraz twardego, wywierającego presję Soto Karassa (tym bardziej, że na tej samej gali walczyli). Byłby to bardzo ciekawy sprawdzian, zwłaszcza dla defensywy Thurmana. Broner raczej odpada z uwagi na plany, jakie promotor wiążę z oboma młodymi pięściarzami. Nie ma w tej chwili sensu ich konfrontować, natomiast można cały czas budować w mediach ich "konflikt" (co chyba powoli się zaczyna), by taka walka była jedną z opcji na przyszłość.

Swoją drogą, walkę Broner-Maidana obejrzałbym z wielką chęcią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 05:29 PM
Post: #18
RE: Keith Thurman
Mówi się o pojedynku Thurman vs Guerrero. Dwóch pięściarzy GBP. Odważny ruch promotora. Wciąż uczący się prospekt vs weteran zawodowych ringów. Ciekawa opcja.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 05:44 PM
Post: #19
Bug RE: Keith Thurman
Ciekawy zawodnik z tego Thurmana. Umiejętności + popularność. Daje to spore szanse na starcie z Floydem za jakiś czas. Zwłaszcza jeżeli pokona Guerrero.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 06:12 PM
Post: #20
RE: Keith Thurman
Thurman vs Guerrero byłoby świetną walką, ale faworytem byłby dla mnie młody Thurman. Myślę, że jego możliwości są po prostu większe od chyba trochę ograniczonego pięściarsko Ducha i mimo braku doświadczenia w takich walkach, mógłby wyjść zwycięsko z takiej rywalizacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości