Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking P4P forum Bokser.org
28-12-2017, 05:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2017 05:24 PM przez Maynard.)
Post: #651
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
1. Crawford
2. Łomaczenko
3. Joshua
4. Gołowkin
5. Alvarez
6. Thurman
7. Wangek (Srisaket)
8. Kowalow
9. Usyk
10. Spence
11. Lara
12. Santa Cruz
13. M. Garcia
14. Frampton
15. J.F. Estrada
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2017, 08:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2017 08:29 PM przez Wietnam.)
Post: #652
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Niektórzy nie uwzględniają Kowaliowowi porażki w rewanżu z Wardem, bo to był okrutny
wałek sędziego (ringowego) który przerwał walkę po ciosach na jaja, i mówią Krusher
nie zmienia miejsca w rankingu bo rewanż się nie liczy! ,? A skąd wiadomo że Rusek
tej walki by nie przegrał skoro , do momentu przerwania przegrywał na punkty i to dość
stosunkowo, prezentował się do tego źle, Ward niemiłosiernie obijał mu doły, w rundzie
w której sędzia go zastopował , Siergiej Kowaliow ledwo oddychał. W ogóle nie protestował.
Dla mnie Ward pierwszą walkę z Ruskiem tak jak ona się zakończyła wygrał minimalnie
na punkty u mnie na karcie, druga zgadzam się zakończyła się kontrowersyjnie po ciosach
na jaja, ale Ward w niej prawdził na punkty i powoli zaczynał dominować, źle walczył Krusher.

Odpowiadam już zatem z góry dlaczego Kowaliowa nie ma u mnie w top 10, bo zapewne takie
pytanie jeszcze padnie Wink Smile Drugą 10 na pewno otwiera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2017, 08:48 PM
Post: #653
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
U mnie Kowalow też wypadł z 10. po drugiej walce z Wardem, ale do niej powrócił po szybkim rozprawieniu się z Szabrańskim. Na miejsce Briedisa, który nie popisał się w pojedynku z Perezem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2017, 10:51 AM
Post: #654
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Co z tego że przegrywał z Wardem a może w 10 rundzie urwał by mu głowe? Powinna być dyskfalifikacja i tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2017, 12:28 PM
Post: #655
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
(29-12-2017 10:51 AM)TomaszX napisał(a):  Co z tego że przegrywał z Wardem a może w 10 rundzie urwał by mu głowe? Powinna być dyskfalifikacja i tyle.
Powinna być. Zgadzam się. Jednak w rankingach powinno się brać pod uwagę nie tylko wynik (taki jaki był lub taki jaki powinien być), ale i zademonstrowaną formę. O ile w 1 walce z Wardem Kowalow zaprezentował się przyzwoicie, o tyle w 2 wyglądał fatalnie. Dlatego jego wypadnięcie z pierwszej 10. P4P po tym pojedynku uważam za
uzasadnione.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2017, 03:33 PM
Post: #656
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
1. Crawford
2. Łomaczenko
3. Gołowkin
4. Thurman
5. Joshua
6. M. Garcia
7. Usyk
8. Alvarez
9. Spence Jr
10. Kowalow
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2017, 03:56 PM
Post: #657
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
(29-12-2017 10:51 AM)TomaszX napisał(a):  Co z tego że przegrywał z Wardem a może w 10 rundzie urwał by mu głowe? Powinna być dyskfalifikacja i tyle.

Dlaczego zaraz Dyskwalifikacja? , równie dobrze mógł dać ostrzeżenie, Do Gołoty
jeszcze Wardowi brakowało. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2018, 06:19 PM
Post: #658
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Przyszedł czas by wstawić aktualny ranking. Chciałem to zrobić po starciu Gołowkina z Alvarezem, ale jak wiadomo tego rewanżu nie będzie.
Zatem stan na kwiecień 2018 wygląda tak:

1. Crawford
2. Łomaczenko
3. Gołowkin
4. Joshua
5. Usyk
6. M. Garcia
7. Wangek
8. Spence Jr
9. Gassijew
10. Hurd


Z rankingu wypadli: Alvarez (dyskwalifikacja), Thurman (nieaktywność) i Kowalow - on wprawdzie wygrał swoje ostatnie dwa pojedynki z Szabranskim i Michałkinem, ale bardziej na miejsce w TOP10 zasługuje wg mnnie Gassijew (ostatnie trzy skalpy to: Lebiediew, Włodarczyk i Dorticos) i Hurd po pokonaniu Lary. Przebojem na siódme miejsce wdarł się Wangek, który dwa razy wygrał z Romanem Gonzalezem i ostatnio z Estradą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2018, 09:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2018 09:45 AM przez szalonyAli.)
Post: #659
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Poprzedni ranking wg mnie :
1.Crawford
2.Łomaczenko
3.Gołowkin
4.Alvarez
5.Thurman
6.Mickey Garcia
7.Joshua
8.Rigo
9. Santa Cruz
10.Srisaket Sor Rungvisai

Nowe zestawienie :
1.Crawford
2.Łomaczenko
3.Gołowkin
4.Mickey Garcia
5.Srisaket Sor Rungvisai
6.Joshua
7.Cruz
8.Usyk
9.Hurd
10. Gassiev

A więc tak :
Pierwsza trójka raczej nic ciekawego nie zrobiła , aby mowić o jakiś przetasowaniach.Wypadają Thurman - aktywność i Alvarez doping. Zastanawiałem sie czy nie wrzucić Taja na 4 miejsce bo pokonał Estradę lidera w swojej kategorii wagowej. Jednak Garcia był wyżej notowany i teraz zdobył pas w nowej kategorii wprawdzie wakujący ale wystarczy. Joshua dokonał unifikacji w ciężkiej, a inni nie próznowali, jak dla mnie Wangek go mimo to przeskoczył, ale ta trójka stoi u mnie w zasadzie na równo. 7-9 kolejny dylemat .Wywaliłem Rigo , Cruz awansowałem naturalną droga. 8 Usyk mimo, że nie porwał z Briedisem. 9 Hurd zwycieśtwie po wojnie Larą. Zamyka Gassiev po zwycięstwach nad Włodarczykiem i efektownym z Dortitosem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2018, 01:56 PM
Post: #660
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Ranking Polski P4P:
1. Sulęcki
2.Masternak
3. Głowacki
4.Kownacki
5.Szeremeta
6. Fonfara
7. Włodarczyk
8.Wach
9. Adamek
10. Talarek
Striczu numer 1. Wygrane z Centeno , Culcayem i duży potencjał. Masternak po efektownym zwyciestwie z Kalengą przeskoczył głowackiego , który zalciza wyrażny spadek formy. Kownacki może trochę na wyrost , ale jednak . Szeremeta 5 po efektownym zdobyciu pasa EBU, robi chłopak duże postępy, mam nadzieje , żep ójdzie drogą Maćka. Fonfara przegrał szybko z Stevensonem , ale wraca w jr cieżkiej. No Włodarczyk , jak dla mnie zbyt dużej przyszłosci już nie ma przed nim , a nadal jest zalczany do czołówki Cruiser. Z chcęcią bym go zobaczył z Balskim. Ewentualnie można go zestawić z Główka albo Masterem. Wach nadal szeroka czołówka średnia, Adamek po zwycięstwach pod 3 zwycięstwach w tym efektownym na Abellu powinien szukać wyzwań no i Talarek, szkoda , że zestawili go po rraz 3 z Dąbrowskim .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości