Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasyl Łomaczenko
22-08-2013, 01:56 PM
Post: #11
RE: Wasyl Łomaczenko
Łomaczenko zaboksuje z Jonathanem Oquendo 12 października, rywal na pierwszą walkę mocy oby nie okazało się że zbyt mocny.Faworytem starcia jest zdecydowanie Wasyl, ale nieraz już widzieliśmy jak świetni amatorzy nie sprawdzali się w zawodowstwie.Jednak uważam że Wasyl ma styl dzięki któremu szybko odnajdzie się w zawodowstwie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 03:28 PM
Post: #12
RE: Wasyl Łomaczenko
Jak ma w drugiej walce walczyć o MŚ to ta walka raczej na przetarcie. Mam nadzieję, że wygra Oquendo, bo za dużo Ukraińców w tym boksie zawodowymSmile Faworytem jednak Łomaczenko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 03:46 PM
Post: #13
RE: Wasyl Łomaczenko
Trochę to niesprawiedliwe dla innych,że przychodzi chłop,stacza pierwszą walkę zawodową z w miarę dobrym przeciwnikiem i w drugiej walce dostaje szanse walki o pas,przy czym nie ma go nigdzie w rankingach.No,ale Bob Arum i wszystko jasne Wink układy i jeszcze raz układy.Jakby się dopchał chociaż do pierwszej 10 danej federacji to jeszcze zrozumiem,ale w tym wypadku nie,bo to,że jest genialnym amatorem to nie ma w tym wypadku znaczenia.

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 11:06 PM
Post: #14
RE: Wasyl Łomaczenko
Łomaczenko o tytuł WBO w piórkowej, jeśli pokona Oquendo.Takie informacje podaje Bob Arum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 06:40 AM
Post: #15
RE: Wasyl Łomaczenko
@terq
Na pewnym poziomie liczy się kasa a nie miejsce w rankingu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 01:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2013 01:08 PM przez Krzych.)
Post: #16
RE: Wasyl Łomaczenko
Potyczka o mistrzostwo w drugiej walce zawodowej to szaleństwo. Gdyby jeszcze miał walczyć z jakimś przeciętniakiem, który jakimś cudem jest mistrzem jak np. Roman Martinez to tak, ale wyjście do Salido w drugiej walce zawodowej to kompletne szaleństwo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 04:31 PM
Post: #17
RE: Wasyl Łomaczenko
Szaleństwo szaleństwem, ale jeśli się uda, przejdzie do historii boksu na zawsze. Jeśli przegra dramatu i tragedii nie będzie. Spokojnie będzie mógł się odbudowywać i czekać na swoją szansę.
Dziwi mnie tylko promotor, który jednak daje mu tą walkę juz w drugim swoim pojedynku. Trochę to nieuczciwe wobec innych bokserów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 04:56 PM
Post: #18
Bug RE: Wasyl Łomaczenko
(22-08-2013 03:46 PM)terq napisał(a):  Trochę to niesprawiedliwe dla innych,że przychodzi chłop,stacza pierwszą walkę zawodową z w miarę dobrym przeciwnikiem i w drugiej walce dostaje szanse walki o pas,przy czym nie ma go nigdzie w rankingach.
A czy ktoś innym bokserom bronił być multimedalistami w amatorce?

Tak się zastanawiam, czy promotorzy Łomaczenki w pogoni za kasą nie zarżną złotej kury już na starcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 05:07 PM
Post: #19
RE: Wasyl Łomaczenko
A czy jest sprawiedliwe, że David Tua nigdy nie walczył o pas a taki Gołota walczył i to 3 razy pod rząd?
Boks jak każda dziedzina życia nie jest zbyt sprawiedliwy. Masz kontakty, układy to masz duże walki.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 06:50 PM
Post: #20
RE: Wasyl Łomaczenko
Szczerze mówiąc to nie widziałem jeszcze tego Łomaczenki w akcji....choć nie wiem jakim byłby dobrym bokserem to walka praktycznie w debiucie o pas to dla mnie dziwna sprawa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości