Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasyl Łomaczenko
01-03-2014, 08:46 AM
Post: #51
RE: Wasyl Łomaczenko
Oby to Salido wygrał,wkurza mnie że Ukrainiec dostał walkę o tytuł w 2 zawodowym pojedynku.Poza tym lubię Meksykański styl walki .Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 10:12 AM
Post: #52
RE: Wasyl Łomaczenko
Salido otrzyma 235 tysięcy dolarów za ten pojedynek. Więc te 15 tysięcy kary nie ma prawie żadnego znaczenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 01:04 PM
Post: #53
RE: Wasyl Łomaczenko
(01-03-2014 08:46 AM)TomaszX napisał(a):  Oby to Salido wygrał,wkurza mnie że Ukrainiec dostał walkę o tytuł w 2 zawodowym pojedynku.Poza tym lubię Meksykański styl walki .Big Grin

I to też jest mój argument za tym, że kibicuję Salido. Nie będzie tragedii jak wygra Łomaczenko, no bo wtedy udowodni, że warto było na niego postawić i zaryzykować już w drugiej walce, ale faktycznie - jakby poczekał jeszcze te 4-5 walk to źle by nie było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 01:15 PM
Post: #54
RE: Wasyl Łomaczenko
Ja bardzo liczę na Wasyla i dla boksu będzie dobrze jeśli wygra ten i kolejne walki bo szybko stanie się wielką gwiazdą.

W przeciwieństwie do Rigo nikt mu nie zarzuci, że ucieka przez całą walkę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 01:16 PM
Post: #55
Bug RE: Wasyl Łomaczenko
(01-03-2014 08:46 AM)TomaszX napisał(a):  wkurza mnie że Ukrainiec dostał walkę o tytuł w 2 zawodowym pojedynku.
Czemu Ciebie to wkurza? Przecież to tylko podkręca emocje i nagłaśnia boks!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 01:18 PM
Post: #56
RE: Wasyl Łomaczenko
Powinniśmy się cieszyć z tej walki i nie narzekać bo tutaj najważniejsze są umiejętności, a nie nabity rekord.

Jeśli komuś nie podoba się to w jaki sposób prowadzona jest kariera Wasyla to może sobie obejrzeć walkę Joshuy, który idzie normalną drogą i dzisiaj znokautuje pewnie kolejnego ogóra.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 01:25 PM
Post: #57
Bug RE: Wasyl Łomaczenko
(01-03-2014 01:15 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  W przeciwieństwie do Rigo nikt mu nie zarzuci, że ucieka przez całą walkę.
Szkoda, że jest między nimi spora różnica wieku. Chciałbym zobaczyć ich pojedynek w prime.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 01:27 PM
Post: #58
RE: Wasyl Łomaczenko
Póki co Rigo wydaje się nie do draśnięcia i potrzebuje wyzwań i to jak najszybciej i jednym z nielicznych byłaby walka właśnie z Wasylem, który póki co byłby underdogiem i dzisiejszą walką może zmienić wszystko na swój temat.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 01:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2014 01:35 PM przez Krzych.)
Post: #59
RE: Wasyl Łomaczenko
Użycie stwierdzenia, że Rigo ucieka to kompletna kompromitacja dla osoby, która to pisze. Pokazuje to, że jest kompletnym niedzielniakem nie mającym nawet minimum pojęcia o boksie, a ogląda walki tylko po to żeby zobaczyć bezsensowne mordobicie. Zawodnicy typu Rigo czy Floyd są po prostu lepsi od reszty ze względu na swój styl, ośmieszają tych wszystkich walczaków i ulubieńców publiczności więc wymyślono, że "uciekają". Takich tekstów to może używać tylko taki bokserski motłoch, nie obrażając nikogo. Są po prostu lepsi od reszty a to boli tych wszystkich niedzielniaków, którzy przychodzą oglądać bójkę w barze a nie boks. W takich sytuacjach też nadchodzi weryfikacja tych wszystkich "ekspertów", np. Dana Rafaela, który raz po raz kompromituje się tekstami o Rigo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 01:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2014 01:34 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #60
RE: Wasyl Łomaczenko
Niestety ale tak uważa większość amerykańskich kibiców, którzy przychodzą na walki z udziałem Rigo. Ja sam uwielbiam taki ringowy styl jaki prezentuje Lara, Floyd czy Rigo.

Wracając do Łomaczenki to jeśli Ameryka go nie pokocha to na pewno pokocha go Europa i mam nadzieję, że będzie walczył na obu kontynentach tak jak GGG.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości