Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
21-04-2017, 01:04 AM
Post: #1081
RE: Ciekawostki sportowe
Odgłosy seksu z pobliskiego hotelu podczas meczu tenisowego Big Grin

Ta reakcja Tiafoe w 1:53 Tongue



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 11:49 AM
Post: #1082
RE: Ciekawostki sportowe
Myślę że to było ustawione, nie wierzę że to czysty przypadek Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 09:38 PM
Post: #1083
RE: Ciekawostki sportowe
Fatalne wiadomości dotyczące Tomka Golloba.

http://sport.dziennik.pl/f1/artykuly/548...slupa.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2017, 08:27 AM
Post: #1084
RE: Ciekawostki sportowe
Gollob powoli zbliża się do pięciu dych. Wiadomo, że już nie ta siła i nie ten refleks. Powinien dawno temu sobie odpuścić ściganie. Przestroga nie tylko dla żużlowców ale i dla innych sportowców niebezpiecznych sportów, że nie ma co przeciągać zejścia ze sceny. Ostrzeżenie również dla takiego Adamka.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 05:18 PM
Post: #1085
RE: Ciekawostki sportowe
Polscy hokeiści dali dzisiaj popis na mistrzostwach świata zaplecza elity, przegrali z Austrią 0-11 .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 05:23 PM
Post: #1086
RE: Ciekawostki sportowe
Śmiechłem Big Grin Tak fajnie sobie radzili w tym turnieju, oglądałem dwa mecze, w defensywie radzili sobie naprawdę bardzo dobrze, a tu dzisiaj taka wpadka. A mieliśmy wygrać, co dałoby nam szansę awansu do elity. Może jednak dobrze, że tam nie zagramy Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 05:53 PM
Post: #1087
RE: Ciekawostki sportowe
Kubala oglądasz beach soccer? Polska vs Japonia mistrzostwa świata, transmisja od 0:55 w nocy na tvp 1.

Oprócz tego nasi w grupie rywalizować będą z mistrzem świata z 2013 roku Tahiti oraz z Brazylią
która nie przegrała ostatnich 50 spotkań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 06:34 PM
Post: #1088
RE: Ciekawostki sportowe
Nie znam się na beach soccerze, ale na Bahamach ładnie słoneczko świeci to może popatrzę Tongue

Jeszcze mała uwaga, bo wczoraj plan transmisji z tego robiłem. Polacy grają dziś o 21:20, na TVP 1 tylko retransmisja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 07:34 PM
Post: #1089
RE: Ciekawostki sportowe
Polska to taki Jennings hokeja. Niezła, ale absolutnie nie mająca startu do dywizji królewskiej. Osiągamy takie miejsce jakie powinniśmy (na miarę potencjału) - jesteśmy drugą-trzecią drużyną zaplecza i tak długo pozostanie. Porażka z Austrią wygląda nieprzyjemnie, ale niestety jest czymś normalnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 07:42 PM
Post: #1090
RE: Ciekawostki sportowe
Dokładnie. W tym sezonie liga była bardzo mocna i ja się bałem nawet, że spadniemy. Nie zgodzę się natomiast, że porażka z Austrią 0:11 to coś normalnego. Austria nie jest nikim wybitnym, drużyna słabsza od Kazachstanu, z którym byliśmy tak blisko wygranej. Rok temu przecież pokonaliśmy tę samą drużynę 1:0. Ale takie mecze się zdarzają, tym bardziej tym przeciętnym zespołom jak nasza. Tragedii nie ma co jednak z tego robić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości