Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
05-05-2017, 10:17 PM
Post: #1091
RE: Ciekawostki sportowe
Napisze jasno- żargonem politycznym Dujszabajew musi
odejść.

Sromotna porażka szczypiornistów z Białoruśią, powrót
weteranów nic nie dał. Euro odlatuje, cudu nie będzie.
Nie ma co liczyć na rywali oraz trzecie miejsce z
najlepszym bilansem.

W niedzielę nie przewiduję wygranej, skończyła się Palantowi
eeyy Tałantowi koncepcja na kadre.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2017, 08:43 PM
Post: #1092
RE: Ciekawostki sportowe
@Wietnam sobie wymarzył. Dujszebajew podał się do dymisji. Szkoda, dla mnie Uzbek nie był może idealnym kandydatem, ale ja zawsze zastanawiam się w takich sytuacjach, kto będzie następcą? I szczerze mówiąc jestem w kropce. Pomyślmy. Na fachowca zagranicznego z górnej póki nie mamy co liczyć, bo 1) nie stać naszego związku na zatrudnienie dużego nazwiska 2) Polska nie będzie teraz "pracą marzeń". Nie pojedziemy na przyszłoroczne mistrzostwa Europy, mamy drużynę w rozsypce, gdzie następuje zmiana pokoleniowa. Jeszcze wszystko byłoby okej, bo to jest normalne w każdej drużynie (Szwecja, Norwegia, Niemcy w ostatnich latach), tyle, że my młodego zaplecza kompletnie nie posiadamy. Dziś Polska to drużyna na poziomie Austrii bez żadnych perspektyw na przyszłość. Jeśli będzie zagraniczny trener, to zapewne ktoś pokroju Bieglera, którego największym doświadczeniem było trenowanie bramkarek reprezentacji Brazylii kobiet. 50/50 - wypali albo nie. Biegler dał radę, ale nie ma gwarancji, że następny anonim da sobie radę. Pozostaje więc ktoś z Polski. Tutaj też szału nie ma. Największym faworytem jest najpewniej Piotr Przybecki, trener Orlen Wisły Płock. Ja chyba dałbym właśnie mu szansę. Ma doświadczenie jako zawodnik, potencjał trenerski też spory. Nie ma jednak doświadczenia i jego kandydatura byłaby ryzykiem. Tylko, że jeśli nie on, pewnie postawimy na Bogdana Kowalczyka czy Zajączkowskiego, którzy w życiu przegrali już wystarczająco wiele spotkań...

Tałant, choć idealny nie był, na ten moment był najlepszą opcją. Dobrego kandydata na jego następcę niestety nie widzę.

Dziś mecz z Białorusią nie był zły w naszym wykonaniu, Trzeba się jeszcze takimi występami cieszyć, bo obstawiam, że za 2-3 lata będziemy szaleć z radości po wyrównanym meczu z Grecją czy Włochami...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2017, 09:45 PM
Post: #1093
RE: Ciekawostki sportowe
Te mecze z Włochami i Grecją bardzo prawdopodobne, będziemy się obracać w takim towarzystwie niedługo.

Takiego pokolenia jakie mieliśmy od 2007 długo już
nie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2017, 10:26 PM
Post: #1094
RE: Ciekawostki sportowe
Takiego pokolenia to my już prawdopodobnie nie dożyjemy. Najbardziej żałuję, że te sukcesy naszej kadry, te mecze, które oglądało po 6-7 milionów osób w ogóle nie zostały wykorzystane przez związek z Andrzejem Kraśnickim na czele. Chełpiono się sukcesem, zamiast zainwestować w młodzież i rozwój tej dyscypliny na kolejne lata. Myślano "teraz jest fajnie, a o resztę będziemy martwić się za 10 lat". No i teraz jest problem, no jaki szok, któż by się spodziewał Tongue

Teraz jest już za późno, zainteresowanie handballem spada, a bez sukcesów będzie jeszcze gorzej. Nawet teraz duża inwestycja w szkolenie nic nie da, bo młodych chłopaków garnących się do ręcznej jest dużo mniej niż te 2-10 lat temu. Naszej reprezentacji teraz nie jest już trener potrzebny, tylko jakiś Harry Potter Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2017, 01:12 PM
Post: #1095
RE: Ciekawostki sportowe
Dymisja przyjęta, związek szuka nowego trenera.
Jechanie po trenerze jest dla mnie niezrozumiałe. Tak jak Benhaker powiedział "nie byłem ani takim bogiem za jakiego mnie mieliście, ani nie jestem takim gównem za jakiego teraz mnie uważacie".

Ja uważam, że wyciągnięto w ostatnich latach maksimum a nawet więcej z drużyny, która już jakiś czas jest na prostej zniżkującej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2017, 02:21 PM
Post: #1096
RE: Ciekawostki sportowe
Nie można go chwalić przecież, stracił koncepcję
Vive też nic nie ugrało w tym roku.

Cały czas graliśmy jedynym system, zero zaskoczeń w grze
cały czas na obrotowego , a skuteczność woła o pomste.

Zamiast przekazywać wskazówki w przerwach to on darl
pałe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2017, 03:54 PM
Post: #1097
RE: Ciekawostki sportowe
Chwalić nie ma co, ale samo krytykowanie też nie jest do końca na miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2017, 10:32 PM
Post: #1098
RE: Ciekawostki sportowe
Zaśmiałem się Big Grin

https://satkurier.pl/news/159406/pakiet-...analy.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2017, 10:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2017 10:46 PM przez Wietnam.)
Post: #1099
RE: Ciekawostki sportowe
Wielka zmiana na rynku praw telewizyjnych w Polsce! Prawa do pokazywania meczów Ligi Europy kupił Polsat - podaje "Super Express". Wcześniej ta stacja zapewniła sobie możliwość transmitowania meczów Ligi Mistrzów.

I to nawet lepiej, w odróżnieniu od Tvn, Polsat ma zamiar puszczać spotkania również w kanale otwartym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2017, 08:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2017 08:08 PM przez Wietnam.)
Post: #1100
RE: Ciekawostki sportowe
Lista 100 najbardziej popularnych sportowców na świecie według ESPN , pod uwagę brane były liczby obserwujących
na portalach społecznościowych, wpływy marketingowe:

http://www.espn.com/espn/feature/story/_...-athletes#

Jest jeden jeden pięściarz, konkretnie Canelo . Na 89 miejscu.

Floyda zaś nie ma w top 100 Wink

Pierwsze miejsce C.Ronaldo którego na samym Instagramie
obserwuje ponad 100 mln ludzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości