Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
02-12-2014, 03:43 PM
Post: #491
RE: Ciekawostki sportowe
Aga Radwanska w grudniu oglosi nazwisko nowego doradcy (trenerem ciagle bedzie Wiktorowski) - ma to byc jakas byla super gwiazda tenisa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 05:21 PM
Post: #492
RE: Ciekawostki sportowe
http://www.sport.pl/tenis/1,64987,170744...ml#MT_3zdj

Niezły brutal...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 05:34 PM
Post: #493
RE: Ciekawostki sportowe
Co ona wogóle robiła poza kuchnią?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 05:56 PM
Post: #494
RE: Ciekawostki sportowe
Artur Waś wygrał zawody PŚ w łyżwiarstwie szybkim na 500 m w Berlinie. To największy sukces w karierze 28-letniego zawodnika i drugie w historii zwycięstwo polskiego panczenisty w zawodach PŚ. Pierwszym był Zbigniew Bródka, który był najlepszy na 1500 podczas PŚ w Erfurcie w 2013 r.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 06:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2014 06:07 PM przez Wietnam.)
Post: #495
RE: Ciekawostki sportowe
Pięknie ,to pokazuje że w tym sezonie oprócz Zbigniewa Bródki możemy liczyć też na innych Zawodników, Dziewczyny też jeszcze dadzą powody do zadowolenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 08:06 PM
Post: #496
RE: Ciekawostki sportowe
Męska drużyna również wygrała.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 12:56 AM
Post: #497
RE: Ciekawostki sportowe
Jak pewnie wiecie, w niedzielę mistrzostwa Europy zaczynają nasze panny szczypiornistki. Wiem, że to pewnie nikogo nie obchodzi, ale jak tam wasze przewidywania? Ja mam złe przeczucia, bo grupa przetrudna. Hiszpania, Rosja i gospodynie to zdecydowanie najmocniejszy zestaw na jaki mogliśmy trafić.
Wyjście z grupy będzie sukcesem. Według mnie kluczowy będzie niedzielny mecz z Hiszpanią. Według bukmacherów nie mamy szans, ale na kilku pozycjach dorównujemy rywalkom. Musimy to wygrać, żeby myśleć o awansie do 2. fazy grupowej ME...
Jeśli ktoś chce coś poczytać na temat ME w piłce ręcznej kobiet zapraszam na sport.juventum.pl, zapowiedzi i takie tam inne duperele Smile

Przyszły tydzień wyczerpujący. Te ME, do tego gale boksu w nocy w czwartek, piątek i sobotę. Pytanie brzmi: Kiedy sen?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 01:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2014 01:17 AM przez Wietnam.)
Post: #498
RE: Ciekawostki sportowe
kurde Smile Nie za bardzo orientuje się które zespoły dominują w żeńskim szczypiorniaku, Oglądałem trochę MŚ z udziałem naszych dziewczyn i niesamowicie mi imponowały walecznością, Brakowało tak niewiele do brązowego medalu,z naszej Ekipy kojarzę
Kingę Grzyb i tę ładną bramkarkę(nie pamiętam jak się nazywa),Będę kibicował naszym dziewczynom z całego serca,Grupa wydaje się być szalenie ciężka, Hiszpaniato w każdym sporcie drużynowym walczy o najwyższe cele, Nasze zawodniczki pokazały jednak na mistrzostwach świata ze potrafią wygrywać z najlepszymi,będą emocje nie mnjesze jakich dostarczają nam na każdej imprezie rangi mistrzowskiej panowie (już niedługo mistrzostwa świata w Katarze, , bodajże we styczniu).Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 01:19 AM
Post: #499
RE: Ciekawostki sportowe
Najbardziej martwi u nas brak Kingi Byzdry. Znaczy się, jeszcze nie wiadomo czy brak, bo sprawa rozstrzygnie się w ostatniej chwili. Obok Wojtas, to nasza najlepsza zawodniczka. Może nie posiada takiego uderzenia jak Alina, ale jest na pewno bardziej wszechstronna i lepsza technicznie. Przekładając to na męski odpowiednik. Wojtas to taki Bielecki, a Byzdra to Lijewski Smile
Jeśli nie wiesz jaki jest układ sił, to zapraszam ww. stronkę, gdzie znajdziesz sylwetki wszystkich 16 drużyn Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 01:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2014 01:40 AM przez Wietnam.)
Post: #500
RE: Ciekawostki sportowe
Smile a no trzeba będzie zajrzeć na tą stronę, ręczną zawsze ceniłem, w wykonaniu dziewczyn jest jeszcze piękniejsza stroną tego sportu.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości