Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
12-08-2016, 08:29 AM
Post: #921
RE: Ciekawostki sportowe
Brazylijczycy mogą być mega nieprzewidywalni, ale jednak nie wyobrażam sobie, aby w półfinale mieli przeciwstawić się którejś z europejskich potęg. Nie to doświadczenie, nie te umiejętności. Chociaż wiadomo, jest to bardzo dobry zespół, który dodatkowo jest prowadzony chyba przez najlepszego trenera w piłce ręcznej, więc nie można ich lekceważyć.

No ale to nie nasz problem. My musimy martwić się meczem ze Szwedami, którzy już praktycznie stracili szansę na awans do 1/4 finału. Będzie to jednak bardzo nieprzyjemny mecz. Polacy wczoraj zagrali bardzo przyzwoicie, ale nie wpadałbym w żaden hurraoptymizm. Egipt popełniał tyle prostych błędów, że głowa mała. Bylibyśmy naprawdę gamoniami nie wykorzystując tego. A więc spokojnie, sprawdzian dopiero przed nami. Wczorajsza wygrana bardzo cenna, ale nie ma co jej przeceniać, bo Egipt zagrał tragicznie. Szwedzi mogą grać już na luzie, o honor, a historia nieraz pokazała, że tak gra się najłatwiej. Będą emocje!

Dziwi mnie cisza na forum o naszych siatkarzach. Wczoraj zagrali kapitalne zawody, coraz bardziej te akcje przypominają te sprzed dwóch lat z mistrzostw świata. Jesteśmy znakomicie przygotowani fizycznie, gramy szybką i trudną siatkówkę. Chłopaki są bardzo pewni siebie, silni mentalnie i niei boją się twardej walki. Naprawdę wygląda to bardzo obiecująco, fajnie byłoby wygrać tę grupę, choć mecz z Rosją na pewno łatwy nie będzie. Forma jest, ale szanse na medal są mniej więcej takie same jak u piłkarzy ręcznych. W ćwierćfinale trzeba będzie wygrać z potęgą. Ale ja wierzę, że ta drużyna jest w stanie wreszcie to osiągnąć!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2016, 09:03 AM
Post: #922
RE: Ciekawostki sportowe
Nie widziałem początku 3. seta. Więc nie biorąc jego pod uwagę (a to właśnie wtedy bądź co bądź Argentyńczycy uciekli troszkę Polakom), to Polacy zagrali fenomenalnie. Jak jakieś maszyny do zdobywania punktów. Bezbłędnie. Jedynie z zagrywek dużo punktów oddawaliśmy Argentyńczykom, ale można na to przymknąć oko, bo mecz był ciągle pod nasze dyktando.

Całkiem odmiennie mi się oglądało ten mecz, niż 1. i 2. mecz naszych szczypiornistów. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2016, 09:12 AM
Post: #923
RE: Ciekawostki sportowe
Kubala, "wreszcie" osiągnąć? to jak wygrywaliśmy mistrzostwa świata to bez ogrywania potęg?

cisza na forum o siatkarzach bo nasz ekspert wyjaśnił nam sens turnieju na IO i fakt, że jedyny mecz o którym warto myśleć to ten ćwierćfinałowy, więc po cholere sie emocjonować grupówka Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2016, 09:26 AM
Post: #924
RE: Ciekawostki sportowe
Gogolius
Co za pocisk, zaśmiałem się Big Grin

Bardziej mi chodziło o Igrzyska Olimpijskie. Ateny ćwierćfinał, Pekin ćwierćfinał, Londyn ćwierćfinał. Trzeba to przełamać!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2016, 03:26 PM
Post: #925
RE: Ciekawostki sportowe
Oficjalnie Adrian Źieliński też na dopingu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2016, 03:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2016 03:58 PM przez Terminator.)
Post: #926
RE: Ciekawostki sportowe
Wszystko na to wskazuje ze bedzie zloto Malachowskiego, rzuca najdalej w kazdej kolejce, natomaist konkureci jakos slabo dysponowani

Ale Niemiec odpalil w ostatniej kolejce a wiec tylko srebro

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2016, 04:12 PM
Post: #927
RE: Ciekawostki sportowe
http://sport.interia.pl/raporty/raport-r...Id,2251581
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2016, 04:24 PM
Post: #928
RE: Ciekawostki sportowe
(13-08-2016 03:32 PM)Terminator napisał(a):  Wszystko na to wskazuje ze bedzie zloto Malachowskiego, rzuca najdalej w kazdej kolejce, natomaist konkureci jakos slabo dysponowani

Ale Niemiec odpalil w ostatniej kolejce a wiec tylko srebro

Szkoda mi Chłopa, znowu te złoto uciekło w ostatniej kolejce, i znowu
Harting tym razem młodszy brat Christopher, .

Dziennikarze za szybko przed konkursem już rozdzielili medale, a to
są Igrzyska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2016, 04:29 PM
Post: #929
RE: Ciekawostki sportowe
Srebrny medal dla Polski zdobywa Piotrek Małachowski i mimo lekkiego niedosytu trzeba docenić ten wynik. Harting w ostatniej serii zrobił coś niesamowitego. Oby reszta lekkoatletów poszła w jego ślady to wtedy nasz wynik medalowy znacznie urośnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2016, 05:38 PM
Post: #930
RE: Ciekawostki sportowe
Wielki sportowiec z Piotrka. Szacunek za medal, ale klasa w wypowiedziach tuż po zawodach jeszcze większa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości