Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
15-08-2016, 08:50 PM
Post: #951
RE: Ciekawostki sportowe
Ja oglądałem końcówkę pierwszej połowy i też miałem wrażenie, że obie ekipy grają super zawody. Teraz widzę, że nie tylko ja to zauważyłem.Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 04:03 AM
Post: #952
RE: Ciekawostki sportowe
Thiago Braz da Silva, zwycięzcą konkursu w skoku o tyczce, 6.03 rekord Olimpijski,
pokonał Francuza Lavillenie,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 09:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2016 09:09 AM przez kubala1122331.)
Post: #953
RE: Ciekawostki sportowe
Kolejny słaby mecz w wykonaniu polskich szczypiornistów i w konsekwencji wysoka i zasłużona porażka ze Słowenią. Okazało się jednak, że jest to w jakimś sensie szczęście w nieszczęściu. Grupę A wygrała bowiem Chorwacja, która wydaje się być nieco słabsza od Francji i Danii, a jednocześnie troszeczkę bardziej pasuje nam stylowo. Oczywiście, nasze szanse na zwycięstwo wciąż są iluzoryczne i oscylują około 10%, ale osobiście z Francją i Danią nie widziałbym żadnych szans. Chorwacja jest w mega formie, pokonała dwie najlepsze ekipy na świecie, a wczoraj zupełnie rozbiła solidną przecież drużynę Tunezji. Najpewniej to oni znajdą się w półfinale, ale przynajmniej możemy się łudzić, że powalczymy. Spodziewam się zwycięstwa Bałkańców 5-6 golami, choć nie wykluczam, że mecz może być całkiem wyrównany. To tylko jedno spotkanie...

Trudne zadanie czeka też siatkarzy. Amerykanie słabiutko wystartowali, ale ostatnie spotkania grają rewelacyjnie. Są w formie i obawiam się, że mogą okazać się za silni dla naszej drużyny. Dla mnie faworytem USA w stosunku 60/40, jednak nie skreślam naszej reprezentacji. Dobry początek i kilka pozytywnych akcji mogą spowodować, że rozkręcimy się jak z Argentyną i będziemy nie do zatrzymania. Oglądałem trzy mecze USA na tym turnieju. Grają naprawdę bardzo dobrą siatkówkę, mają przede wszystkim potężny potencjał w ataku. Zdarzają im się jednak przestoje, które musimy wykorzystać, jeśli chcemy myśleć o strefie medalowej. Trochę szkoda, że w losowaniu nie trafiliśmy na Kanadyjczyków, bo wtedy półfinał byłby na wyciągnięcie ręki. Z drugiej strony fajnie, że o kolejności w grupie decydowało jakieś śmieszne/żałosne ratio setowe, bo granie w ćwierćfinale z Brazylią byłoby pocałunkiem śmierci Wink

Wielkie emocje szykują się w dniu jutrzejszym. Może być wielka stypa, ale i karnawał. Ja już będę zadowolony, jeśli wydzrz się coś pomiędzy i do dalszej fazy awansują tylko siatkarze.

Dzisiaj ruszają ćwierćfinały pań w piłce ręcznej.

Najbardziej czekam na spotkanie Hiszpanek z Francuzkami. Dwie znakomite ekipy, które nie mają słabych punktów. Lekkimi faworytkami są dla mnie "Trójkolorowe", które wydają się być w znakomitej dyspozycji, mają znakomite zawodniczki w drugiej linii i do tego dysponują kapitalną defensywą, która pozwoliła im stracić najmniej bramek w turnieju. Hiszpanki są bardziej utytułowane, ale na tym turnieju nie pokazały jeszcze wielkiego handballu. Jest to jednak drużyna kompletna, której skreślać na pewno nie można.

Brazylia - Holandia
Wicemistrzynie świata vs gospodynie turnieju. Też ciężko wskazać faworytki. Gdyby na podstawie tego turnieju to Brazylia, ale to w Holandii tkwi większy potencjał sportowy.

Szwecja - Norwegia
Isabelle Gulden musi zagrać mecz zycia, jeśli Szwedki mają przeciwstawić się Norweżkom.

Rosja - Angola
Formalność. Rosjanki wygrają ten turniej w cuglach. Sparing.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 10:54 AM
Post: #954
RE: Ciekawostki sportowe
Piękny finał 400m kobiet.
http://sport.tvp.pl/rio/26563409/lekkoat...nae-miller
Powiem Wam, że mi niezwykle łatwo złapać bakcyla na LA jak tylko obejrzę kilka dni, co wakacje staram się spojrzeć na MŚ, a teraz to już nawet zrobiłem sobie rozpiskę diamentowej ligi, kiedy to trzeba będzie szukać streamów ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 12:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2016 01:36 PM przez Wietnam.)
Post: #955
RE: Ciekawostki sportowe
Zmiana godziny meczu Szczypiornistòw

Ćwierćfinałowy mecz polskich piłkarzy ręcznych w turnieju olimpijskim w Rio de Janeiro odbędzie się w środę o godzinie 20.30 czasu lokalnego (1.30 polskiego) - podał ZPRP.

Brąz dwójka pań w kajakach,. fajnie, fajnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 01:58 PM
Post: #956
RE: Ciekawostki sportowe
Marta Walczykiewicz srebro, brawo !

Dwa medale, brąz i srebro.

Ah aby tylko w kajakch i we wioślarstiwe odbywane były same Igrzyska , bylibyśmy na szczycie klasyfikacji
medalowej Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 03:00 PM
Post: #957
RE: Ciekawostki sportowe
p.s Kobiety górą ,! szkoda ze nasza płeć w większości zawodzi na IO. Wink

Panie pokazują o wiele więcej chęci i walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 04:09 PM
Post: #958
RE: Ciekawostki sportowe
Wg mnie zaagażowanie i chęci są widoczne po obu stronach, panie są po prostu lepsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 05:59 PM
Post: #959
RE: Ciekawostki sportowe
Jak dotąd mamy 7 medali, jeśli nie zawiedzie Fajdek i Włoszczowska to będzie 9. Ktoś jeszcze może coś dorzucić wg was?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 06:03 PM
Post: #960
RE: Ciekawostki sportowe
Kajakarki w czworce.

Bolt na luzaku cwiercfinal 200? Lepiej mu sie biega ten dystans wiec spokojnie powinien po czterech latach obronic tytul najszybszego czlowieka na ziemi.
Sporo w biegach dobrych rezultatow z torow zewnetrznych, ciekawa sprawa.

W rzucie dyskiem Chorwatka spalila dwie proby, trzecia - ostatniej szansy - rozwalila konkurentki i...spalila trzy kolejne Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości