Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
16-08-2016, 07:03 PM
Post: #961
RE: Ciekawostki sportowe
Nie orientujecie się czy Wayde Van Niekerk jest zgłoszony do biegu na 200 na tych igrzyskach?

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 07:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2016 07:46 PM przez TomaszX.)
Post: #962
RE: Ciekawostki sportowe
Nie jest zgłoszony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 07:50 PM
Post: #963
RE: Ciekawostki sportowe
Szkoda tylko on mógłby zagrozić Boltowi.
A tak szykuje się nuda Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 07:55 PM
Post: #964
RE: Ciekawostki sportowe
Chyba najwiekszym rywalem Bolta bedzie Merrit, ktory niezle czasy wykrecal w tym sezonie

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2016, 10:04 PM
Post: #965
RE: Ciekawostki sportowe
Bolt moze przegrac tylko ze soba - falstart lub kontuzja.
Jest poza zasiegiem w normalnych warunkach, robi co chce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2016, 02:40 AM
Post: #966
RE: Ciekawostki sportowe
Marysia od oszczepu najlepszym wynikiem w tym roku zapewniła sobie miejsce w finale.
Fajny finał 1500m pań, Polka 10-ta, ale sama akcja emocjonująca.
Na plus też wysoki poziom skoku wzwyż.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2016, 09:26 AM
Post: #967
RE: Ciekawostki sportowe
Trochę nieprawdopodobne rzeczy działy się dzisiaj w nocy w ostatnim meczu ćwierćfinałowym w siatkówce pań. Brazylijki, które w fazie grupowej wygrały wszystkie spotkania po 3:0 i wydawało się, że są w niesamowitej formie, przegrały z Chinkami 2:3. Można powiedzieć, że zespół gospodyń dopadła klątwa ćwierćfinału. Azjatki na tym turnieju grały bardzo słabo, czytałem, że wewnątrz drużyny dzało się wiele niedobrego, ale zmobilizowały się na ćwierćfinał, który udało im się zwyciężyć. Chinki przegrały na tym turnieju 3 mecze i 3 wygrały. Z kolei bilans Brazylijek to 5-1 (17-3 w setach). Trochę niesprawiedliwe, że to Azjatki będą biły się o medale... Poza tym raczej bez niespodzianek. USA i Holandia pokonały niżej notowane rywalki, a Serbki ograły Rosjanki co samo w sobie niespodzianką nie jest, ale rozmiary zwycięstwa już tak (25-9 w I secie!).

W piłce ręcznej wczoraj bez większych emocji. Rosja zrobiła swoje i wyraźnie oszczędzała się na mecz półfinałowy z Norwegią, która po raz kolejny przygotowała formę na fazę pucharową turnieju. Szkoda Brazylijek, które w grupie mierzyły się z bardzo wymagającymi rywalkami, wygrały ją, i dostały lanie od Holenderek, które dotychczas wygrały tylko jedno spotkanie. Ostatnim półfinalistą jest Francja, która po szalonej pogoni wyeliminowała Hiszpanki. Tutaj było zdecydowanie najciekawiej, to oczywiście nie mogłem tego meczu obejrzeć Smile Półfinały: Francja - Holandia, Rosja - Norwegia. Będzie strasznie ciekawie, bo obie pary na papierze wyglądają 50/50. Gdybym miał stawiać jednak parę finałową to Holandia - Rosja.

Dzisiaj ruszają panowie i nie mogę się już doczekać. Czuję, że emocje dzisiaj będą naprawdę wielkie. Obiektywnie rzecz biorąc widziałbym w półfinałach; siatkówka: Rosja, USA, Włochy, Brazylia; piłka ręczna: Francja, Niemcy, Dania, Chorwacja, ale oczywiście chciałbym, aby wyglądało to trochę inaczej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2016, 12:18 PM
Post: #968
RE: Ciekawostki sportowe
Mysle ze w siatce damy rade z USA. W recznej z tego co widze nie ma czego szukac.

Kubala, motyw ze zwyciestwami jak na Euro w pilce noznej. Wydaje mi sie ze niepotrzebnie sa tak duze grupy - zlozyliby 4x4 i bylby spokoj, zamiast 2x6. Do tego zrobic losowania i przydzielic zwyciezcow do drugich miejsc.

Dobrze ze nie ma (chyba?) liczenia malych punktow przez co oplacalo sie kiedys przegrac seta i wygrac 3:1 zamiast 3:0 Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2016, 01:11 PM
Post: #969
RE: Ciekawostki sportowe
Z tymi grupami to byłby całkiem fajny pomysł, bo jednocześnie zespoły rozgrywałyby mniej meczów, a wszystko byłoby bardziej sprawiedliwe. Te ćwierćfinały bardzo średnio mi się podobają, ok, są emocjonujące, ale nieraz szkoda drużyn, które odpadają.

W tym roku wymyślili to ratio setowe. Po meczu Polska - Rosja całą noc myślałem jakim cudem Polska jest za Argentyną przy równej liczbie punktów, skoro wygrała z nią 3:0 i ma lepiej w setach. Nie wymyśliłem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2016, 02:42 PM
Post: #970
RE: Ciekawostki sportowe
Oczywista oczywistość, Fajdek nie awansował do finału rzutu młotem.

Nie ma nic pewnego w życiu i w sporcie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości