Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne filmy, które polecacie
09-02-2015, 02:20 AM
Post: #371
RE: Fajne filmy, które polecacie
(08-02-2015 08:15 PM)Calaf napisał(a):  Bliźniźniaczo podobny di domu po lewej jest Chaos z 2005 r., ale wg mnie bardzo marny film, w dodatku trudno go znaleść, scenariusz to praktycznie kopia jednak nie zawracałby sobie nim głowy.
Chodzi ci o motyw zemsty czy szukasz slashera w stylu wrong turn albo hills have eyes? Mogę siąść i zrobić listę fajnych slasherów w tym stylu, zawsze lubiałem takie thrillerki, dupeczki, imprezka i rzeźnia w lesie :-))))

zdecydowanie z motywem zemsty i właśnie bliźniaczo podobne do ostatniego domu,
nie do końca filmy z happy endem, , Szczęśliwe zakończenia to nie dla mnie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2015, 07:46 AM
Post: #372
RE: Fajne filmy, które polecacie
Może w weekend znajdę chwilkę to skomponuję listę bliźniaczych filmów. The last house on the left prawdopodobnie oglądałeś remake, oryginał jest z 72 roku, można się skusić. Ostatnio pisaliśmy tutaj o serii I Spit On Your Grave, motyw zemsty za gwałt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 12:59 AM
Post: #373
RE: Fajne filmy, które polecacie
Obejrzałem sobie przed chwilą "Memento" z Guyem Pearcem. Naprawdę świetny film z mega oryginalnym pomysłem. Jedyny "problem" to taki, że jest cholernie trudny w odbiorze i trzeba ostro rozkminiać w trakcie, żeby wiedzieć o co chodzi. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 01:08 AM
Post: #374
RE: Fajne filmy, które polecacie
(11-02-2015 12:59 AM)kubala1122331 napisał(a):  Obejrzałem sobie przed chwilą "Memento" z Guyem Pearcem. Naprawdę świetny film z mega oryginalnym pomysłem. Jedyny "problem" to taki, że jest cholernie trudny w odbiorze i trzeba ostro rozkminiać w trakcie, żeby wiedzieć o co chodzi. Smile

obejrzyj sobie ten film http://www.filmweb.pl/film/Mroczna+kraina-2009-256637#
niech cię nie zmylą oceny, film jest naprawdę spoko, gwarantuje Ci że Mroczna Kraina jest
2 razy trudniejsza do rozkmińiania niż "Memento";)
Film zrobiony pod klimat lat 70/80 lecz w teraźniejszym czasie,
Sceny jazdy samochodem w studio zrobiono specjalnie! .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 01:46 AM
Post: #375
RE: Fajne filmy, które polecacie
Popatrzyłem, poczytałem i naprawdę fajnie się zapowiada. W wolnej chwili, jak będę miał ochotę pomyśleć nad filmem to na pewno włączę (ktoś napisał, że kingowski klimat - to tylko wzbudziło mój apetyt na ten tytuł Smile ) Z drugiej strony, jeśli naprawdę jest 2x trudniejszy do rozkminy niż Memento, to mogę go nie zrozumieć Big Grin
Dzięki za tytuł, WP Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 01:30 AM
Post: #376
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ktoś tu kiedyś o Annabelle wspominał. Lubię horrory, ale ten jakoś mnie nie wystraszył. Zbyt schematyczny i przewidywalny, momenty były, ale jednak całościowo trochę się zawiodłem. Do takiej Obecności to jednak temu tytułowi daleko Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 10:41 AM
Post: #377
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ja z kolei wczoraj odświeżyłem sobie "Kruk" z 1994 roku, ostatni film Brandona Lee. Jakiś taki przykurzony trochę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2015, 09:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2015 10:20 PM przez Wietnam.)
Post: #378
RE: Fajne filmy, które polecacie
(21-02-2015 10:41 AM)Martin napisał(a):  Ja z kolei wczoraj odświeżyłem sobie "Kruk" z 1994 roku, ostatni film Brandona Lee. Jakiś taki przykurzony trochę...

Podczas kręcenia tego filmu zginoł,śmierć głównego , bohatera filmu na początku zdjęć, była zarazem końcem życia,Brandona Lee, ,Ekipa filmu,Pomyliła ślepe naboje z prawdziwymi,
Dziwny i przykry końiec życia, w dodatku ludzie to mogli zobaczyć na ekranie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2015, 10:13 PM
Post: #379
RE: Fajne filmy, które polecacie
Podczas kręcenia tego filmu zginoł,śmierć głównego aktora była bohatera filmu na początku, była zarazem końcem życia <- jak Ty to piszesz Big Grin (no offence)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2015, 10:22 PM
Post: #380
RE: Fajne filmy, które polecacie
Wietnamskie ma chyba dobry temacik z samego serca Azji Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości