Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek - Głazkow
08-09-2013, 10:48 AM
Post: #11
RE: Adamek - Głazkow
Do płaczu mi daleko.
Chciałem i liczyłem na dobrego, znaczącego coś rywala. Awans w rankingu będzie i fajnie. Ale zamiast Pulewa i Jenningsa jest Guinn i Glazkow.
Adamek lubił być w centrum światowego boksu. Wojny z Briggsem, Cunningham w cruiser, Arreola.. A teraz taka kariera dosyć skromna widowiskowo i marketingowo.
Jako kibic jestem rozczarowany i mam do tego prawo. Sam Adamek co innego obiecywał.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 11:14 AM
Post: #12
RE: Adamek - Głazkow
@Sander
Pokaż mi wywiad Adamka, w którym mówi ''Obiecuje kibicom walkę z kimś z czołówki heavy jesienią tego roku''. W większości były to tylko spekulacje. Tak jak już pisałem Adamek żył już walką z Jenningsem, która nie doszła do skutku. Jego wina? przecież on był jak najbardziej za żeby wyjść z nim do ringu. Awans w rankingu będzie i o to Adamkowi chodzi, przecież chce walki o mistrzostwo świata więc o co kurde Wam chodzi? w porównaniu z Guinnem, Walkerem to Glazkov jest świetnym zawodnikiem, wcale nie gorszym od Jenningsa czy Arreoli. Kibice jak zwykle nie zadowoleni. Jak czytam jeszcze komentarze na FB pod newsami ''Adamek znowu wziął kelnera, żenada'' itd to aż mam odruch zwrotny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 11:21 AM
Post: #13
RE: Adamek - Głazkow
(08-09-2013 10:48 AM)Sander napisał(a):  Ale zamiast Pulewa i Jenningsa jest Guinn i Glazkow.

I to jest wyłącznie wina teamu Adamka i jego samego?

(08-09-2013 10:48 AM)Sander napisał(a):  Sam Adamek co innego obiecywał.

Obiecywał lepszego rywala niż Guinn i słowa dotrzymał.

Czepianie się za byle co Adamka jest już nudne, to nasz najlepszy ciężki i być może długo jeszcze w HW nie będziemy mieli nikogo takiego, wiec nie rozumiem tych smutów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 11:30 AM
Post: #14
RE: Adamek - Głazkow
Ja nie mówię, że Głazkov to kelner, ale liczyłem na kogoś lepszego. Tyle w temacie: )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 12:58 PM
Post: #15
RE: Adamek - Głazkow
@kubala
Otóż to.
Adamek idzie po linii najmniejszego oporu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 02:19 PM
Post: #16
RE: Adamek - Głazkow
@Sander
Głazkov linią najmniejszego oporu... Boże, Ty widzisz i nie grzmisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 02:49 PM
Post: #17
RE: Adamek - Głazkow
Tu się akurat zgodzę, bo czytam komentarze na portalu także i czegoś nie rozumiem - z jednej strony Głazkow to pójście na łatwiznę, ale z drugiej ci sami komentujący mówią, że będzie remis/wałek, itd Smile Głazkow to będzie bardzo trudny rywal dla Adamka, kolejny nieduży ciężki, ale dopiero na dorobku... Ciekawi mnie jakie będą kursy, bo jak koło 4.5-5 na Ukraińca, to stawiam stówkę.

Dla mnie między Jenningsem a Głazkowem wcale wielkiej różnicy nie ma, może i Bryant byłby bardziej niewygodny akurat dla Tomasza, ale przecież on też wcale nie błyszczy w ostatnich walkach z 3-ligowcami. Ryzykowny wybór, to nie jest odcinanie kuponów typu Oquendo, Harris czy inny wypalony gość z nazwiskiem, w ogóle biznesowo dla Adamka bez sensu - bo Głazkow w rankingach jest nisko. Wygląda to po prostu jak zwykle - Zyggi miesza, ale nie ma pomysłu na Adamka, kolejny raz nadepnął Duvie na odcisk, więc ona się nie szczypie. Zwłaszcza, że kontrakt Adamka z ME jest dość luźny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 01:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2013 03:34 PM przez BESTIA.)
Post: #18
RE: Adamek - Głazkow
Adamek to przegra, lub sędziowie go uratują. Głazkow to niezły zawodnik!

Choć oczywiście kibuicuje naszemu !!!!Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 04:35 PM
Post: #19
RE: Adamek - Głazkow
Celem Adamka jest kasa za kolejną walkę o mistrzostwo świata w HW. Teraz on gra na przeczekanie i nie chce ryzykować porażki, która mogłaby go pozbawić tej szansy. Stąd unikanie trudnych rywali i pojedynki z journeymanami. Jednak Głazkow to nie jest leszcz i Tomek może się przeliczyć. Spodziewam się w tej walce bokserskich szachów, bo tak zwykle jest, kiedy walczy dwóch przeciwników o dobrej technice. Na 90% uważam też, że w tym pojedynku nokautu nie będzie. Być może Adamek ma gwarancję, że werdykt punktowy zawsze będzie dla niego niezależnie od rzeczywistego obrazu walki (tak, jak było z Cunninghamem).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 07:46 AM
Post: #20
RE: Adamek - Głazkow
(08-09-2013 12:58 PM)Sander napisał(a):  @kubala
Otóż to.
Adamek idzie po linii najmniejszego oporu.

A po co ma się wysilać?. Nie jest już młodzieniaszkiem, a przegrana oddala go od walki o pas i grozi spadkiem w rankingach.

Z jednej strony masz rację wybrał wydaje się łatwiejszą drogę do wspinania się w górę, ale w jego sytuacji musi to zrobić jak najszybciej i nie podejmując zbędnego ryzyka jeśli można prościej. Dobra decyzja jego Teamu.

Z drugiej strony chodzi o kibiców, którzy ciągle chcieliby tego samego szybkiego Adamka jak na początku. Ludzie on powoli odchodzi i dobrze o tym wie. Dajcie mu zarobić w spokoju na emeryturę. Swoje już dla boksu zrobił nie uważacie?.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości