Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek - Głazkow
20-09-2013, 05:55 PM
Post: #31
RE: Adamek - Głazkow
@Krzych
Kliczko w przyszłości nie powinien walczyć z Wilderem, w końcu to jego sparingpartner...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 07:20 PM
Post: #32
RE: Adamek - Głazkow
(20-09-2013 04:58 PM)Martin napisał(a):  Głazkov to nie jest wg Ciebie czołówka?
Tylko nie mów, że według Ciebie jest..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 07:50 PM
Post: #33
RE: Adamek - Głazkow
@Sander
Wg mnie Głazkov znajduje się obecnie w TOP20 na świecie. U Ciebie nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 08:16 PM
Post: #34
RE: Adamek - Głazkow
Kurde zanim Adamek go nie zakontraktował to nikt tu o Glazkovie nawet słowa nie powiedział a dziś czołówka..
W tak słabej HW to miejsca 20 nie ma co zaliczać do czołówki. To średniak, niczym się nie wyróżnia.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 08:27 PM
Post: #35
RE: Adamek - Głazkow
(20-09-2013 08:16 PM)Sander napisał(a):  Kurde zanim Adamek go nie zakontraktował to nikt tu o Glazkovie nawet słowa nie powiedział a dziś czołówka..
Bo Wiaczesław to wschodząca gwiazda HWTongue

(20-09-2013 08:16 PM)Sander napisał(a):  W tak słabej HW to miejsca 20 nie ma co zaliczać do czołówki. To średniak, niczym się nie wyróżnia.
To nie wina Głazkova, że mamy obecnie taki poziom HW jaki mamy. W związku z tym należy do czołówki, bo nie wierzę, że wymienisz dziś 20 lepszych pięściarzy w HW od niego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 08:40 PM
Post: #36
RE: Adamek - Głazkow
Liczy się góra 10-12 nazwisk dziś. I Głazkowa tam nie ma.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 08:07 PM
Post: #37
RE: Adamek - Głazkow
Osoba Adamka w boksie tak drastycznie ucichła (wraz z moją przerwą na forum Tongue ), że info o jego nowej walce jest jak wepchana ulotka w darmową gazetę. Oczywiście Tomcio zmierza do Władimira którego spierze bo... tym razem bóg o nim nie zapomni, innej opcji nie widzę ;]
Kim jest Głazkow? Kogo pokonał? Nie przegrał ostatnio z Scottem? Rozumiem, że Cunninghama przekręcili a mimo to dostał walkę z Furym ale Głazkow ze Scottem był tym, któremu należała się porażka więc za co ta nagroda w postaci walki z Góralem? Kim w zasadzie dziś jest Adamek w HW? Rozumiem, przerwa bo faktycznie dużo walczył ostatnio ale... z kim? z jakim skutkiem? Czy to przypadek, że co raz więcej pięściarzy "świeżych" sportowo i medialnie wspomina o Adamku? Arreloa, Chisora? Niech Tomek nieźle spierze tego leszcza albo więcej się w ringu nie pokazuje. Nie ma już czasu i miejsca na wojny ringowe czy jakieś szachy na punkty. Głazkow musi leżeć jeżeli Tomek chce w ogóle dojść do walki z Władem (choć uważam, że ten prędzej zakończy karierę niż się polituje nad Góralem).

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 07:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2013 07:21 PM przez RedHawk.)
Post: #38
RE: Adamek - Głazkow
@Jerome
Adamek nawet w formie z walki z Arreolą nie znokautowałby Głazkowa, po prostu nie ma takiego ciosu. Czy go spierze? raczej nie, ale jeżeli da wyrównaną walkę to rzeczywiście będzie oznaczało, że Tomkowi pozostaje już tylko MEGA walka z Włodarczykiem lub Wachem w Polsce. Tak na prawdę Głazkov jest jeszcze młody w walce ze Scottem był żółtodziobem i jestem pewny, że Wiechu zrobił od tamtej pory spore postępy.

[Obrazek: adamek%20i%20b%20arret.jpg]

Adamek widać znowu chudszy niż w ostatnich walkach a do pojedynku jeszcze 3 tygodnie. Mam nadzieje, że tym razem wniesie na wagę nie więcej niż 99 kg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2013, 03:22 PM
Post: #39
Bug RE: Adamek - Głazkow
Och, będą emocje, będzie wojna!

[Obrazek: adamek-glaskov680.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2013, 03:27 PM
Post: #40
RE: Adamek - Głazkow
Ta walka nie wyzwala we mnie ŻADNYCH emocji.
Nokaut na Adamku mało realny a biorąc pod uwagę fakt, że Polak ma za sobą sędziów to już mi szkoda Głazkowa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości