Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball (seria)
24-09-2013, 07:48 PM
Post: #21
RE: Dragon Ball (seria)
Ku*wa wchodze na temat zatytułowany dragon ball i sie zastanawiam co to jest????? Okazuje się, że jakaś bajka...? Coś mi kiedyś sie obiło o uszy, ale jakby mnie ktoś zapytał co to jest dragon ball to bym za cholere nie odpowiedział......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:52 PM
Post: #22
RE: Dragon Ball (seria)
@Martin
No to teraz ku*wa Crumb Cię zniszczy Big GrinBig GrinBig Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:55 PM
Post: #23
RE: Dragon Ball (seria)
Swoją drogą Dragon Ball (smocze kule) może powodować trochę seksistowskie skojarzenia Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:58 PM
Post: #24
RE: Dragon Ball (seria)
@Krychu
Crumb może pisać co chce, jeśli ocenia człowieka po tym, czy oglądał jakąś bajkę to kieruje pozdrowieniaBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:59 PM
Post: #25
Bug RE: Dragon Ball (seria)
(24-09-2013 07:55 PM)RedHawk napisał(a):  Swoją drogą Dragon Ball (smocze kule) może powodować trochę seksistowskie skojarzenia Big Grin
http://pl.wikipedia.org/wiki/Seksizm
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:01 PM
Post: #26
RE: Dragon Ball (seria)
@Metzger
Właśnie coś mi nie grało z tym słowem, ale chyba każdy wie o co chodzi. Nie wymagaj ode mnie zbyt wiele, mam dopiero 17 lat jestem jeszcze debilem w dodatku czytam mało książek co sprawia, że moje słownictwo jest ubogie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 08:04 PM przez Metzger.)
Post: #27
Bug RE: Dragon Ball (seria)
Oglądaj Dragon Balla, bo daje "mądrość życiową".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 08:05 PM przez KrychuTMT.)
Post: #28
RE: Dragon Ball (seria)
@Martin
Uważaj , Crumb ma bardzo mocny forumkowy lewy prosty.

@RedHawk
Jesteś bardzo samokrytyczny.
PS. '96 ? No to nie jestem najmłodszy na forumku Smile

@Metzger
Jak zawsze w formie Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:09 PM
Post: #29
RE: Dragon Ball (seria)
Miałem za dzieciaka jednego jedynego kumpla który to oglądał i właśnie on był dziwny.. Robił różne pozy naśladując bohaterów tej bajki i krzyczał, cytuję 'hiroszi papa! Kamehame uran! '
Fajne to musi być.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:13 PM
Post: #30
RE: Dragon Ball (seria)
@Krychu
Ile wiosen na koncie?

@Sander
Osz Ty w gumowe kalosze, niezła faza... swoją drogą ja kiedyś sam złapałem fazę na Naruto Shippuuden i na WF latałem krzycząc ''Chidorii nagashi, fuuton rasen shuriken, rasengan itd'' , ale to było dawno... w tamtym roku, już mi na szczęście przeszło, ale musiało to wyglądać komicznie. Tak, jestem nienormalny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości