Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grzegorz Proksa
23-12-2011, 10:28 AM
Post: #11
RE: Grzegorz Proksa
Szkoda, że ta walka ze Zbikiem wypadnie. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Proksa z palcem w tyłku leje wszystkich w swojej kategorii aż do Martineza z którym WEDŁUG MNIE daje równą walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 11:21 AM
Post: #12
RE: Grzegorz Proksa
(23-12-2011 10:28 AM)wgtw napisał(a):  Szkoda, że ta walka ze Zbikiem wypadnie. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Proksa z palcem w tyłku leje wszystkich w swojej kategorii aż do Martineza z którym WEDŁUG MNIE daje równą walkę.

Wow, spokojnie, za wcześnie na takie wnioski po walce z drewnianym Sylvestrem. Nie wiadomo jak zaprezentuje się Proksa w ringu kiedy przyjdzie mu się zmierzyć z kimś szybkim, nie wiadomo jak będzie w stanie sobie poradzić z kryzysem w walce - a takie w walkach z najlepszymi muszą nadejść, nie wiadomo(wiadomo?) czy jego trener da mu jakiekolwiek celne wskazówki w narożniku gdy nie wszystko będzie szło po jego myśli.

Proksie zwyczajnie brakuje doświadczenia. Nie mówię, że trzeba go trzymać z daleka od czołówki wagi średniej, ale podnoszenie w górę jego ręki jeszcze przed walką jest jakimś absurdem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 11:48 AM
Post: #13
RE: Grzegorz Proksa
Najlepszy polski bokser młodego pokolenia ma szanse na światową kariere.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 12:23 PM
Post: #14
RE: Grzegorz Proksa
(23-12-2011 10:28 AM)wgtw napisał(a):  Szkoda, że ta walka ze Zbikiem wypadnie. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Proksa z palcem w tyłku leje wszystkich w swojej kategorii aż do Martineza z którym WEDŁUG MNIE daje równą walkę.

Z Martinezem to przesadziłeś, Martinez jest w czołówce chyba wszystkich rankingów P4P, jego jab jest wyśmienity, warunkami góruje nad Super G, a odwrotna pozycja Proksy nie powinna być dla niego utrudnieniem, co pokazał w pojedynkach z Dzinzirukiem lub Williamsem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 05:50 PM
Post: #15
RE: Grzegorz Proksa
Przesadziłeś faktycznie, Martinez słusznie jest stawiany w pierwszej trójce P4P obok Manny'ego i Floyda.

Również uważam, że Zbik nie wyjdzie do Grzegorza Proksy, a zdarzało mu się płacić większe kary niż 30tys. euro (z tego co słyszałem). Po przegranej z Chavezem jego kariera faktycznie stanęłaby w miejscu a za to rewelacyjnie rozpromowała Grzegorza. Bo mimo że jest to boks, to jestem niemal pewien, że Proksa wygrałby tą walke, chociaz nie sprawiłby byłemu championowi WBC takiego lania jak Sylwestrowi : )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 10:22 PM
Post: #16
RE: Grzegorz Proksa
Mam tylko taka nadzieje, ze kiedys zobaczymy jak nasz Grzesiu obija morde tego tchórzliwego, chronionego przez WBC, i tatisynkowatego chaveza.jr. Czekam na ten moment jak czekalem na walke W.Klitschko v D.Haye. Najlepiej niech MGM Grant, zeby Grzesiu sobie zarobil ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 02:36 PM
Post: #17
RE: Grzegorz Proksa
Obawiam się że do takiej walki ciężko będzie doprowadzićSmile Grzesiu tak na prawdę jak dla mnie nie ma szans na pasek WBC, gdzie rządzi hajs. Chyba, że będzie skutecznie obijał wszytskich z 10 i zostanie oficjalnym pretendentem, ale każdy z nas wie, jak to jest z tymi rankingami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2012, 05:14 PM
Post: #18
RE: Grzegorz Proksa
Warto chyba odśnieżyć temat Grześka, bo od jakiegoś czasu jest znany jego następny przeciwnik:
Kerry Hope 16(1)-3(2)-0
Cóż, powiem szczerze jestem trochę rozczarowany takim wyborem przeciwnika, promotor powinien bardziej się wysilić. Ta walka raczej niewiele da Proksie.
Co sądzicie o tym przeciwniku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2012, 05:26 PM
Post: #19
RE: Grzegorz Proksa
Boję się, że Proksa będzie zmarnowanym ogromnym talentem :/. Niestety w dzisiejszym boksie bokser bez silnego promotra jest skazany na niepowodzenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2012, 06:24 PM
Post: #20
RE: Grzegorz Proksa
Wielka szkoda, że nie doszło do walki ze z Zbikiem. Proksa to zawodnik ze ścisłej czołówki wagi średniej. Jemu potrzeba wyzwań i jest na te wyzwania gotowy.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości