Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terence Crawford
17-11-2014, 07:53 PM
Post: #21
RE: Terence Crawford
Crawford juz szykuje sie do zmiany kategorii, mowi ze ciezko mu juz zbijac do lekkiej i idzie do 140. Ma tez sprecyzowany cel: Danny Garcia. W sumie jesli Danny nie przejdzie do 147 i nie dogada sie z Pacquaio/Matthysse/Bronerem to czemu nie.

Jakbyscie widzieli Crawforda ze Swiftem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2014, 09:31 PM
Post: #22
RE: Terence Crawford
Crawford z Garcią to byłaby megawalka - bez faworyta. Myślę jednak, że szybko do takiego starcia nie dojdzie choć chciałbym się mylić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2014, 02:18 PM
Post: #23
RE: Terence Crawford
Nie dojdzie z tego względu, że Garcia po walce z Petersonem raczej zmieni limit i zwakuje pasy na, które czeka już Postol.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2014, 02:24 PM
Post: #24
RE: Terence Crawford
w dodatku, ,Crawford walczy na HBO, a Garcia na Showtime,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 01:53 PM
Post: #25
RE: Terence Crawford
Niefajna informacja wychodzi od WBO, której mistrzem w lekkiej jest Crawford.
Varcarcel (prezydent federacji) ogłosił, że w razie przejścia do junior półśredniej, Crawford zostanie nr1 w rankingu i otrzyma szansę walki o pas, z racji tego że jest mistrzem kategorię niżej.

Wg mnie to fatalna informacja, bo nie po to junior półśredni boksują ze sobą przez lata i wspinają się w rankingu, żeby przyszedł jakiś lżejszy czempion i wszystkich wyprzedził bez walki w tym limice.

Nie wątpię w klasę Crawforda, uważam że mistrzem w 140 funtach zostanie z łatwością, ale nie podoba mi się takie postępowanie bo w teorii nic nie wiemy o nim jako o zawodniku 140funtowym. Jedna walka z kimś z top5-10 i tittle-shot -spoko. Ale takie coś...

Inna rzecz to Algieri, który odwołał się w sprawie utraty pasa - odwołanie będzie rozpatrywane, więc nie wiadomo czy jest on mistrzem czy nie -> ale tak czy inaczej to on wydaje się najpoważniejszym kandydatem do walki o pas z Crawfordem.

Największy stratny na tej sytuacji to Lucas Matthysse, który jest pretendentem/kandydatem do walki o wakujący pas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 06:08 PM
Post: #26
RE: Terence Crawford
To jest właśnie przykład kur...ich układów, które wypaczają boks. Jedni mogą czekać latami, a przychodzi koleś z niższej wagi i na dzień dobry dostaje walkę o pas z jakimś z góry skazanym na pożarcie farfoclem. Jakby Crawford był z Nikaragui lub Ukrainy, to musiałby stoczyć ze 6 walk, żeby w ogóle pojawić się w rankingach nowej kategorii, choćby w poprzedniej był absolutnym królem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 06:36 PM
Post: #27
RE: Terence Crawford
Ja nie mam nic przeciwko tak było w historii wielokrotnie i dzięki takim układą mieliśmy świetne zestawienia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 06:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2015 06:54 PM przez BMH.)
Post: #28
RE: Terence Crawford
(12-01-2015 06:36 PM)Joker napisał(a):  Ja nie mam nic przeciwko tak było w historii wielokrotnie i dzięki takim układą mieliśmy świetne zestawienia.

Dokladnie. Mnie jakos niespecjalnie przeszkadza, ze mistrz danej wagi ktory idzie wyzej z wejscia dostaje duza walke. Ba, powiem nawet wiecej... podoba mi sie cos takiego.Wink

(12-01-2015 06:08 PM)Hugo napisał(a):  Jakby Crawford był z Nikaragui lub Ukrainy, to musiałby stoczyć ze 6 walk, żeby w ogóle pojawić się w rankingach nowej kategorii, choćby w poprzedniej był absolutnym królem.

Oczywiscie jest to nieprawda.Rolleyes Wystarczy przyklad boksera wlasnie dziwnym trafem pochodzacego z Nikaragui Ricardo Mayorgi. Jakos nie musial on toczyc 6 walk, zeby dostac duze walki nawet o pas. Jest tez taki Ukrainiec Lomachenko, ktory juz w drugiej walce walczyl o tytul.Angel

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 07:11 PM
Post: #29
RE: Terence Crawford
Ja tego nie cierpię oby Crawford dostał Matthysse a nie jakiegoś średniaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 08:16 PM
Post: #30
RE: Terence Crawford
Nie wiem co szkodzi skonfrontowac go np z Herrera i po zwyciestwie dac mu walke o pas. Roznica 3-5 miesiecy w kalendarzu a odbior inny i zadne fajne zestawienie nie ucieknie bo przeciez kariery nikt tu szybko nie skonczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości