Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Wojna Światowa?
25-09-2013, 06:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2013 06:48 PM przez KrychuTMT.)
Post: #141
RE: III Wojna Światowa?
Niczego dobrego to nie zwiastuję ...Ludzie są jednak głupi , przez chęć władzy i dominacji sami zakończymy istnienie naszego gatunku, bomba atomowa to jest przy tym nic .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 07:05 PM
Post: #142
RE: III Wojna Światowa?
http://fakty.interia.pl/swiat/news-porow...Id,1045498

Islamiści po raz kolejny atakują, dlaczego mnie to nie dziwi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 09:08 PM
Post: #143
RE: III Wojna Światowa?
@Bestia
Mnie też to nie dziwi , ciekawe kiedy do takich sytuacji zacznie dochodzić w Europie.
Patrząc na nasze forum , to tutaj spokojnie tacy Nigeryjczycy by mogli działać , przecież wszystko co obce trzeba tolerować , prawda koledzy ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2013, 07:48 AM
Post: #144
Bug RE: III Wojna Światowa?
(20-10-2013 09:08 PM)KrychuTMT napisał(a):  przecież wszystko co obce trzeba tolerować , prawda koledzy ?
What's your problem, man? Zaczynasz coraz bardziej bredzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2013, 01:02 PM
Post: #145
RE: III Wojna Światowa?
Jaki problem , przecież to jest tylko pytanie( z nutką drwiny) skierowane do forumowiczów.Jeżeli ktoś z nas ma jakikolwiek problem , to Ty z czytaniem ze zrozumieniem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2013, 07:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2013 07:52 PM przez KrychuTMT.)
Post: #146
RE: III Wojna Światowa?
[Obrazek: 2nvyzk5.jpg]
Tak walczą o "wolność" "rebelianci" wspierani przez USA i ONZ.
Ciekawe kiedy w Europie zaczną takie "zabawy".
Jak ktoś chce filmik z tego strasznego incydentu, zapraszam na PW , nie będę wrzucał takich okropieństw na forumek.


@Admin/Mod
Jeżeli według Ciebie screen jest nieodpowiedni to po prostu usuń ten post.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2013, 08:50 PM
Post: #147
RE: III Wojna Światowa?
KrychuTMT
Ja widziałem też filmik jak jeden z rebeliantów po zabiciu żołnierza zjada jego serce.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/8...jego-serce

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2013, 08:54 PM
Post: #148
Bug RE: III Wojna Światowa?
(24-10-2013 07:52 PM)KrychuTMT napisał(a):  Ciekawe kiedy w Europie zaczną takie "zabawy".
Przecież już zaczęli. Nie pamiętasz o dekapitacji brytyjskiego żołnierza przez dzikiego islamitę sprzed paru miesięcy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2013, 08:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2013 08:55 PM przez BESTIA.)
Post: #149
RE: III Wojna Światowa?
(24-10-2013 08:54 PM)Metzger napisał(a):  
(24-10-2013 07:52 PM)KrychuTMT napisał(a):  Ciekawe kiedy w Europie zaczną takie "zabawy".
Przecież już zaczęli. Nie pamiętasz o dekapitacji brytyjskiego żołnierza przez dzikiego islamitę sprzed paru miesięcy?

Świetny filmik zrobił Max Kolonko o tym "wydarzeniu".

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2013, 09:19 PM
Post: #150
RE: III Wojna Światowa?
@Metzger
Pamiętam , bardziej chodziło mi o takie działania na większą skalę .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości