Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shawn "Showtime" Porter
20-04-2014, 08:59 PM
Post: #21
RE: Shawn "Showtime" Porter
Walka Lomaczenki z Russelem została zarządzona przez federację i zorganizowano przetarg. Top Rank i GBP nie musieli się o nic dogadywać. Jakby IBF wyznaczyło Bradleya na pretendenta, wtedy do walki mogłoby dojść, ale wątpię, żeby Arum celował w ten pas, choć z drugiej strony nie wiem jaki obecnie ma plan dla Bradleya.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 09:12 PM
Post: #22
RE: Shawn "Showtime" Porter
Obecnie to Bradley odpoczywa bo złapał kontuzję w walce z Pacmanem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 10:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2014 11:11 PM przez BMH.)
Post: #23
RE: Shawn "Showtime" Porter
Pechowy jest Manny dla Timothego.. dwie walki i dwa razy kontuzja.

Pierwszy w kolejce do Portera jest Kell, wiec nalezy sie spodziewac w niedalekiej przyszlosci walki Porter-Brook. Bardzo dobre zestawienie, brytol ma przewage jezeli chodzi o umiejetnosci techniczne, tez ma czym uderzyc no i jak to sie mowi obaj sa w swoim prime. Po prostu zajebiste zestawinie mlodego mistrza, z innym mlodym i glodnym sukcesow, bardzo solidnym pretendentem. Sklanialbym sie ku wygranej Shawna, bo wydaje mi sie on lepszym atleta.. widzialem tempo walki z Alexandrem, i wydaje mi sie ze Brook(slabo wypadl kondycyjnie w pierwszej z Jonesem... z drugiej strony tym razem byloby raczej o wiele lepiej z podejciem do treningow), moglby nie dac rady. Duze szanse natomiast dawalbym Kellowi w pierwszej polowie walki gdy obaj beda na swiezosci.. tutaj Brook, mialby pole do popisu.

Ranking IBF top10(raczej jeszcze nie byl aktualizowany bo Paulie wciaz wysoko)
Shawn Porter
1. Kell Brook
2. Dan Ion
3. Leonard Bundu
4. Paul Malignaggi
5. Devon Alexander
6. Frankie Gavin
7. Yoshihiro Kamegai
8. Kevin Bizier
9. Edward Paredes
10. Diego Chaves

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2014, 11:01 PM
Post: #24
RE: Shawn "Showtime" Porter
Porter, otrzymal od federacji pismo nakazujace walki z Brookiem. Do walki ma dojsc w przeciagu 90 dni.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2014, 11:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2014 11:08 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #25
RE: Shawn "Showtime" Porter
Super informacja.

Dwóch niepokonanych młodych zawodników i wyraźny faworyt jest tylko jeden - Porter. To jest dobra walka dla Shawna jeśli chce walki z Floydem bo po odbębnieniu tej przymusowej walki nic nie staje na przeszkodzie do unifikacji.

Co do samej potyczki to Porter znokautuje przereklamowanego Kella. Jeśli Anglicy dobrze zapłacą to warto wybrać się za ocean bo wygranie tam da mu więcej rozgłosu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 07:10 AM
Post: #26
RE: Shawn "Showtime" Porter
Tar-Ellendil
Mi również się wydaje że Brook jest przereklamowany,i ma bardzo małe szanse na wygraną zarówno z Porterem jak i ścisłą czołówką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 08:36 AM
Post: #27
RE: Shawn "Showtime" Porter
Brook przegra jeszcze szybciej niż Malignaggi. On był już masę razy zraniony w walce z o wiele słabszymi przeciwnikami. To będzie zwykła rzeź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 12:36 PM
Post: #28
RE: Shawn "Showtime" Porter
Nie no, Porter nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli tak szybko i tak łatwo uporał się z Malignaggim i (nie widziałem starcia, ale opisy są jednoznaczne), to walka z Anglikiem to dla niego easy job Smile
Ten chłopak wciąż się rozwija. Liczę na niego, bo to może być naprawdę bardzo solidny wojownik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 12:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2014 01:24 PM przez Gogolius.)
Post: #29
RE: Shawn "Showtime" Porter
On sam narzeka na poziom Brooka i jego marne doswiadczenie - mam tylko nadzieje, ze nie zlekcewazy rywala i nie wtopi na takiej walce.
Z Portera to prawdziwy eliminator, wywalil mi Pauliego z rankingu, a zaraz szlag trafi Brooka i badz tu madry.

Porter podpuszczal Bronera, ale dla Adriena wyjscie z takim kims to samoboj.

Hugo, zmieniles zdanie odnosnie Portera z pierwszej strony tego tematu?
Mastrangelo, typy na walke z Brookiem z pierwszej strony tez bez zmian?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 04:29 PM
Post: #30
RE: Shawn "Showtime" Porter
Porter ma ogromny potencjał, już teraz wydaje się że może pobić niemal każdego. Brook nie powinien stanowić dla niego większego zagrożenia, K.O.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości