Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
11-12-2013, 05:11 PM
Post: #41
RE: Szpilka - Jennings
(11-12-2013 04:22 PM)redd napisał(a):  Nie powiecie mi, że nacierający Szpilka wygrałby z Mollo, czy McClinem?

Dlatego bylem zaskoczony glosami, ze Szpilka powinien dazyc do poldystansu np. z McCline, a takich opinii tu na forum nie brakowalo. Do kazdego rywala Artur musi podejsc indywidualnie, z McCline musial walczyc sprytnie, bo dostalby po dupie az milo.
Jennings, choc tez duzo nie udowdnil, to jednak wydaje sie lepszym zawodnikiem od Artura. Co do taktyki, to spodziewam sie, ze nie bedzie brakowalo tu wymian. Po pierwsze dlatego, ze Bryant moze zlekcewazyc "Szpile",a po drugie, ze ambitny Artek nie bedzie uciekal. Jestem zdania, ze mimo porazki, to Szpilka wybije sie na tej walkce w USA.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 05:16 PM
Post: #42
RE: Szpilka - Jennings
Słuchajcie, przecież cały team Szpili, na czele z Łapinem będą Jenningsa rozgryzać, oglądać i właśnie pod niego dobierani będą sparingpartnerzy no i cała taktyka. Jennings jest niezły, ale do mistrza świata jeszcze dużo brakuje więc spokojnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 05:22 PM
Post: #43
RE: Szpilka - Jennings
teraz mi przyszło do głowy ,że zaje**stym sparingpartnerem dla Szpilki byłby USS Cunningham .Ale raczej nierealne jest , aby Cunn przyjechał do Szpili na sparingi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 05:43 PM
Post: #44
RE: Szpilka - Jennings
Jakbym był Szpilką to raczej nastawiłbym się na jazdę do przodu zamiast punktowania na odległość, za duża różnica w umiejętnościach i w zasięgu. Walka wejdzie w półdystans, bo Jennings to lubi, choć z jego punktu widzenia najlepiej byłoby wypykać Szpilkę z dystansu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 05:55 PM
Post: #45
RE: Szpilka - Jennings
@szalonyAli
Prędzej Cunningham za darmo przyjedzie do Jenningsa niż za kasę do Artura... zresztą Steve na twitterze Jenningsa napisał, że to dla niego łatwa walka (Dla Jenningsa).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 06:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2013 06:06 PM przez BESTIA.)
Post: #46
RE: Szpilka - Jennings
(11-12-2013 05:16 PM)Martin napisał(a):  Słuchajcie, przecież cały team Szpili, na czele z Łapinem będą Jenningsa rozgryzać, oglądać i właśnie pod niego dobierani będą sparingpartnerzy no i cała taktyka. Jennings jest niezły, ale do mistrza świata jeszcze dużo brakuje więc spokojnie.

Tak go rozpracują że Szpila dostanie wysokie UDSmile, Jenngins jest wystarczająco szybki i dobry techniczne aby spokojnie wypunktować Szpilkę.Artur powinien szukać szans w półdystansie, ale Łapin wymyśli pewnie lepszą taktykę dzięki której szpilka będzie swobodnie punktować JenningsaWink

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 07:48 PM
Post: #47
RE: Szpilka - Jennings
@Martin
Ale to działa w obie strony. Myślisz, że team Jenningsa nie przygotuje taktyki na Szpilkę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 08:28 PM
Post: #48
RE: Szpilka - Jennings
Szpilka, ma o tyle dobrze(wielu z Nas nie rozpatruje tego pod tym katem... a moze warto byloby wziac na to poprawke?), ze Bryant moze potraktowac go troszke lajtowo. Nie oszukujmy sie, jak team Jenningsa zobaczyl walke z Minto, czy Mollo, to raczej nie maja powodow do przyslowiowej "sraczki". Zupelnie odwrotnie jest w przypadku Polaka, ktorego czeka na ten moment najwieksza walka zycia, z zawodnikem ktory jest powszechnie uwazany za lepszego boksera. Daleki jestem od zmiany zdania co do zwyciezcy, ale jak wiadomo nie tacy giganci juz lekcewazyli rywali, i za to slono placili.
Jestem jednak zdania, ze Bryant mimo wszystko wyjdzie optymalnie dysponowany, i razem z Artkiem dadza dobra dla oka walke.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 08:41 PM
Post: #49
RE: Szpilka - Jennings
(11-12-2013 07:48 PM)RedHawk napisał(a):  @Martin
Ale to działa w obie strony. Myślisz, że team Jenningsa nie przygotuje taktyki na Szpilkę?

@RedHawk
Oczywiście, że team Jenningsa będzie analizował walki Artura. Tylko istotne jest to co napisał @BMH, mianowicie to, że oni po tym co zobaczą, mogą Polaka potraktować jako niezbyt wymagającego rywala. Na to właśnie liczę.

Amerykanie mają już to w genach, że uważają że są najlepsi we wszystkim i w całym wszechświecie. Poza tym panowie może troszkę mniej zachwytów nad tym Bryantem Jenningsem? Nie róbcie z niego nie wiadomo kogo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 10:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2013 10:59 PM przez KrychuTMT.)
Post: #50
RE: Szpilka - Jennings
Na konkurencji piszą , że Artur dostanie 100 tys dolców za walkę . Nawet nieźle.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości