Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
12-12-2013, 06:24 PM
Post: #61
RE: Szpilka - Jennings
Wiem, że Szpilka walczył kiedyś jak swarmer-slugger, nawet miałem okazję widzieć go na żywo w akcji. Jednak z jakim pokrojem rywali walczył wtedy Szpilka? Z mięsem armatnim i bumami. Tam mógł pozwolić sobie na taki boks, bo zagrożenie było żadne. Jednak tak bojowo nastawiony Szpilka dał się zaskoczyć spaślakowi Saulsberry...

Ale gdyby bił się z McClinem, czyli zawodnikiem większym i znacznie silniejszym fizycznie, to wielce prawdopodobne że przegrałby przed czasem. Do jego szczęki doszłoby zapewne znacznie więcej mocnych uderzeń, które Artur by czuł. Poza tym to był pierwszy, większy test Szpilki, a w takich walkach często nie wygląda się nadzwyczajnie. W każdym razie tamten pojedynek spełnił swoje zadanie i wskazał, co należy poprawić.

Tak jak pisałem, Szpilka pozostający w ruchu, walczący na mobilności i nie stojący w miejscu ma potencjał by napsuć trochę krwi Jenningsowi. Doskok z serią byłby ok, ważne aby nie miał przestojów przy linach i aby walczył uważnie. To jest wyzwanie dla Artura na dojrzałość ringową, bo jak wyjdzie zdekoncentrowany i zacznei popełniać błędy, to przegra przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 07:39 PM
Post: #62
RE: Szpilka - Jennings
A mi się podoba ten prawy kontrującym, zwłaszcza w pierwszej walce z Mollo wyglądało to efektownie gdy kontrował Mike'a wpuszczając go na liny. Ryzykowna zagrywka bo przeciwnik może wystrzelić jakimś lewym, tak czy inaczej mam nadzieje, że w walce z Jenningsem zobaczymy te akcje nie raz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 08:16 PM
Post: #63
RE: Szpilka - Jennings
Jennings to nie jest bokser ze szczególnie mocnym ciosem, więc nie uważam, żeby Szpilka był w tej walce bardzo zagrożony przegraną przez nokaut pomimo swoich znanych defensywnych mankamentów. Bardzo prawdopodobny scenariusz to natomiast gładka porażka Artura na punkty, co chyba nikogo nie zadowoli. Żeby myśleć o zwycięstwie, on musi zaryzykować i wierzę, że to zrobi. To nie jest Wawrzyk, który pojechał do Moskwy, jak na egzekucję i przewracał się od samego zamachu Powietkina. Szpilka będzie się bił w USA o zwycięstwo i wcale nie stoi na z góry przegranej pozycji.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 09:15 AM
Post: #64
RE: Szpilka - Jennings
Jak Maidana wygrywa z Bronerem to czemu Szpilka ma nie wygrac z Bryantem?
Kontrakty podpisane, teraz trenowac i dac dobra walke : p
Jakos jestem optymistycznie nastawiony choc trzeba przyznac ze Amerykanin imponuje chlodna glowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 10:50 AM
Post: #65
RE: Szpilka - Jennings
(17-12-2013 09:15 AM)Gogolius napisał(a):  Jak Maidana wygrywa z Bronerem to czemu Szpilka ma nie wygrac z Bryantem?
Kontrakty podpisane, teraz trenowac i dac dobra walke : p
Jakos jestem optymistycznie nastawiony choc trzeba przyznac ze Amerykanin imponuje chlodna glowa.

Dla mnie wygrana Szpilki, bylaby duzo wieksza niespodzianka niz wygrana Maidany. Szpilka-Jennings, to jak dla mnie 25-75 dla Bryanta, w przypadku walki Maidany z Bronerem, widzialem to 55-45, max 60-40. Szacunek dla Szpilki i Andrzeja Wasilewskiego, za przyslowiowe jaja.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 05:01 PM
Post: #66
Bug RE: Szpilka - Jennings
Kontrakty podpisane, a ja wciąż nie mogę uwierzyć, że Szpilka będzie walczył z bokserem z Top15. Mam nadzieję, że Łapin ma jakieś asy w rękawie i że nie będzie to wóz albo przewóz jak w przypadku Proksy z Gołowkinem. Szanse oceniam na 9-1 dla Jenningsa. Ale porażka też powinna czegoś Szpilkę nauczyć. Młody jest, więc mu kariery zanadto nie przyhamuje. Chyba że będzie to całkowita deklasacja i ośmieszenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 03:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2013 03:46 PM przez KrychuTMT.)
Post: #67
RE: Szpilka - Jennings
[Obrazek: 2mff760.png]
Aktualne zdjęcie Szpilki , z jego FB. No nie powiem niezła forma tylko, dość chudo wygląda .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 03:51 PM
Post: #68
RE: Szpilka - Jennings
Niezły wąs...
Na cruisera mi tu wygląda bardziej niż na ciężkiego.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 07:01 PM
Post: #69
RE: Szpilka - Jennings
To co mnie u Szpilki nieco irytuje to to, że na siłę chce pięknie wyglądać i za dużo zajmuje się swoim image'em. No, ale póki wygrywa to niech się pindrzy, byle forma była 25 stycznia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 07:31 PM
Post: #70
RE: Szpilka - Jennings
Szpilka chudziutko...
Takie tam słit focie w łazience
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości