Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
05-01-2014, 04:53 PM
Post: #111
RE: Szpilka - Jennings
Wasilewski pewnie teraz pluje sobie w brodę, że wziął Johnsona na te sparingi... podejrzane było to, że zgodził się przyjechać do Polski w okresie świątecznym... może dostał jakiś bonusik od teamu Jenningsa jako wynagrodzenie? yale pewnie dopiero teraz dowiedział się, że Johnson to jakiś jego dobry przyjaciel gdy ten ma wracać do USA. Tak czy siak większość wad Artura wyjawił w wywiadzie dla polsatu sport...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 06:08 PM
Post: #112
RE: Szpilka - Jennings
Moge się założyć że Johnson dosypuje coś do żarcia Szpilce,pluje do wody a na treningu bije po jajach...
Panowie bądźmy poważni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 06:17 PM
Post: #113
Bug RE: Szpilka - Jennings
Dlaczego Wasilewskiego nazywają Yale?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 06:28 PM
Post: #114
RE: Szpilka - Jennings
Bo pod takim nickiem udziela się na rp .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 06:28 PM
Post: #115
RE: Szpilka - Jennings
Metzger
Taki ma nick na ringPolska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 08:26 PM
Post: #116
RE: Szpilka - Jennings
@Metzger
Yale to jego nick na ringpolska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 08:53 PM
Post: #117
RE: Szpilka - Jennings
(05-01-2014 06:08 PM)Joker napisał(a):  Moge się założyć że Johnson dosypuje coś do żarcia Szpilce,pluje do wody a na treningu bije po jajach...
Panowie bądźmy poważni.

Oczywiście nie ma co tego wyolbrzymiać ale to zawsze jest niesmak i taka sytuacja może wprowadzać wątpliwości.
Skoro Johnson traktuje Bryanta jak brata co sam potwierdził to wierzysz, że za chwilę przy dobrej kolacji nie opowie mu wszystkiego co wie o Arturze?
Ja jestem pewny, że raport zostanie mu zdany.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 09:20 PM
Post: #118
RE: Szpilka - Jennings
Sander
To jest pewne że Johnson zda szczegółową relacje ze sparingów,jednak nie chce mi się wierzyć że wizyta Kevina ma jakieś ukryte dno.Kingpin daje dobre sparingi co potwierdza sam Szpilka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 09:31 PM
Post: #119
RE: Szpilka - Jennings
Jeśli nawet Johnson zda Jenningsowi raport, to nie wydaje mi się aby miało to jakiś znaczący wpływ na wynik zbliżającej sie walki z Arturem.
Sparing to sparing, a walka to jednak zupełnie coś innego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 10:12 PM
Post: #120
RE: Szpilka - Jennings
(05-01-2014 09:31 PM)Martin napisał(a):  Jeśli nawet Johnson zda Jenningsowi raport, to nie wydaje mi się aby miało to jakiś znaczący wpływ na wynik zbliżającej sie walki z Arturem.
Sparing to sparing, a walka to jednak zupełnie coś innego.
To po co dobierać Sobie sparingpartnerów ?Szpilka trenował na Johnsonie z myślą o walce z Jennigsem .Zresztą jak dla Mnie wygląda to trochę dziwnie bokser w okresie świątecznym leci na sparingi z rywalem Swojego przyjaciela .Ale faktycznie Johnson nawet jak powie coś o sparingach Jenningsowi to nie będzie tego aż nadto dużo .A może akurat takie informacje uśpią czujność BryantaWink .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości