Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
11-01-2014, 02:18 PM
Post: #141
RE: Szpilka - Jennings
Sander, ale co to za argument... brzuch? Bez przesady.Wink Ja pisalem to juz wiele razy... boks to nie kulturstyka, tu miesnie nie sa gwarantem wygranej. Nie wiem jak wygladaja te sparingi, ale Fres, nawet ten dzis czyli wyraznie past prime, to dla mnie moglby zrobic niejednego goscia z top10. Taki Adamek, Chisora, czy Solis... oni wszyscy sa w zasiegu Fresa.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2014, 07:53 PM
Post: #142
RE: Szpilka - Jennings
To tylko sparingi, nie sądzę aby Szpila mógł mieć lepszych sparingpartnerów niż obecnych.Ważnym elementem będzie styl Szpili, jeśli będzie walczył tak jak ostatnio to nie sądzę aby miał szanse wypunktować Jenningsa.Po pierwszej rundzie będziemy wiedzieć czy Artek ma jakieś szanse.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2014, 08:20 PM
Post: #143
RE: Szpilka - Jennings
Najlepszy byłby Cunn wie ktoś dlaczego Wasyl go nie zaprosił?Cunningham przecież warunkami i ogólnie stylem kopia Jenningsa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2014, 09:55 PM
Post: #144
RE: Szpilka - Jennings
@Joker
Cunningham chciał pewnie święta spędzić w rodzinnej atmosferze a nie w gymie i Szpili... pamiętajmy, że Steve jest bardzo wierzącym człowiekiem. Poza tym mógł mieć na prawdę spore wymagania finansowe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 09:53 AM
Post: #145
RE: Szpilka - Jennings
Ja przewiduje tu jednak utrate zera w rekordzie Szpili.
Bryant to kawał twardego skurczysyna choć jak dla mnie kiepsko sprawdzony by coś więcej o nim powiedzieć. Ale ja bym go zobaczył w starciu z Wilderem.. uhh..
Jest też możliwy scenariusz jak z pierwszej walki z Mollo czyli punktowany szpilka może trzasnąc i uśpić Jennings'a bo Artur ma swoją siłe a to w końcu HW.
Ostatnie występy Szpilki mnie strasznie zawiodły. Odkąd pękła mu szczenka z McCline to Mollo posłał go dwa razy na deski i wygrywał na punkty walki z Bidenko nie ma co komentować a ta z Minto to była żenada i 10rund nudnej walki a drugiej z Mollo nawet nie widziałem.
Artur dostał w końcu przeciwnika który w przecwieństwie do reszty jest dyspozycyjny i dostał termin na dłuższy czas niż 3tygodnie przed walką. A prospekci odpadają nam jeden po drugim.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 10:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2014 11:10 AM przez RedHawk.)
Post: #146
RE: Szpilka - Jennings
@RoyJonesJr
Z Bidenką wygrał przed czasem.

W wywiadzie z Arturem przed wylotem wspominali coś o PPV, że walka ma być pokazywana właśnie w tym systemie... hmm dziwne, zwłaszcza, że walka będzie ok. 3-4 rano.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 11:53 AM
Post: #147
RE: Szpilka - Jennings
No właśnie w ostatnich walkach Artur zawodzi .Walka z McClinem była nawet dość fajna ,dawała nadzieję na przyszłość ,ale potem przyszła ta okropna walka z Mollo .Artur nie radził Sobie zupełnie z Molo cały czas przestrzeliwał i kilka razy się chwiał plus te nokauty.Wyglądał jak istny bum niestety .W starciu z Minto było już znacznie lepiej , ale też nie był to jakiś wysoki poziom .Ja tego mimo wszystko żenadą bym nie nazywał .Z drugim starciu z Mollo Artur już raczej dominował ,ale miał tą jedną wpadkę .Jennings może też nie jest jakoś szczególnie sprawdzony ,ale On Swoje walki wygrywał pewnie i dysponuje niezłą techniką dla kogoś kto zaczął trenować boks 5 lat temu . Szpilka ciężko trenuje ,ale Jego braki są widoczne .Widzi je każdy i widzi Jennings ,który zresztą nie uważa Artura za jakieś szczególne zagrożenie.I tutaj pojawia się szansa dla Szpili , który musi w tej walce dać z Siebie wszystko i myśleć .Bo jeśli będzie nastawiał się na pojedynczy cios to jeszcze przegra przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 12:40 PM
Post: #148
RE: Szpilka - Jennings
SzalonyAli
Zgadzam sie z wiekszoscia, ale walki z Minto nie zaliczam do tych duzo lepszych. Dla mnie Artur wygral max dwoma rundami, gdzie kilka odslon bylo bardzo bliskich. Postoje w linach, brak gardy, blokowanie twarza, no i dlugimi momentami brak odpowiedzi swoimi ciosami... To nie byl dobry wystep, dla mnie juz lepiej wypadl chyba z Mollo.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 12:41 PM
Post: #149
RE: Szpilka - Jennings
PPV o 4 rano?
PDW-Pozdrowienia dla Wasyla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 12:49 PM
Post: #150
RE: Szpilka - Jennings
No tak walka będzie w PPV. Ja już nie wiem, czy się śmiać czy płakać. Walka o 4 w nocy + 40 zł? To chyba nawet hardkorowi kibice boksu odpuszczą. No cóż walka na HBO z Garcią w roli głównej, a więc angielskie streamy będą łatwo dostępne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości